Bielenda, Vanity Soft Expert, Zestaw do depilacji 'Ultra nawilżający'

Bielenda, Vanity Soft Expert, Zestaw do depilacji 'Ultra nawilżający'

Zestaw do bezpiecznej depilacji skóry szczególnie wrażliwej. Ciało, bikini, ultra odżywczy. Zestaw Vanity Soft Expert o bezpieczna depilacja w kremie wzmocniona łagodzącym działaniem balsamu. Zestaw daje wyjątkową skuteczność i aktywną pielęgnację skóry szczególnie wrażliwej.
Zestaw zawiera: Krem do depilacji, 100 ml; Balsam łagodzący i opóźniający odrost włosków, 10 ml; Szpatułka. Testowany dermatologicznie.

Jak dla mnie ... Stanowcze NIE!!!

Kupiłam najpierw różowy , a później niebieski w nadziei , że będzie lepszy od tego poprzedniego . Niestety ani jeden , ani drugi mi kompletnie nie przypasował . Mam bardzo wrażliwą skór i po depilacji wystąpiło mega podrażnienie , piekące , nieestetyczne krosty , które utrzymywały się nawet do dwóch dni . Jaki wniosek ? Na pewno produkt nie jest przystosowany dla skóry wrażliwej jak zapewnia producent . Podobnie jak ten różowy ma nieprzyjemny zapach i nie jest wystarczająco dokładny , zostawia nadal sporą część owłosienia . Tej serii mówię stanowcze NIE !

do cienkich włosków

KUPIŁAM DLATEGO ZE OSTATNIO PODCZAS DEPILACJI, JAKOŚ MOJA SKÓRA SIĘPODRAŻNIA. cHWILĘ PO DOSTAJE NIECHCIANYCH KROSTEK, A SKÓRA ROBI SIĘCZERWONA I PIECZE.
Bielenda, Vanity Soft Expert, Zestaw do depilacji 'Ultra nawilżający jest bardzo delikatny, używlam go na udach, tam mam bardzo jasne delikatne włoski, chwycił wszystkie od razu.

Naprawdę niezły

Kupiłam pod wpływem chwili wierzcie lub nie , ale dobry rok albo więcej temu..Przed zeszłym latem pewnie..Z postanowieniem,że użyję kremu do depilacji ,żeby spowolnić odrastanie, i nno nie iwme..chyb amiałam chwilowo dość maszynek:) Leżał w domu i leżał..Ogólnie nie mam dobrych doświadczeń z kremami..Bo po pierwsze słabo działalny nawet w miejsca odólnie dostepne jak np. nogi a juz takie jak pachy czy bikini to w ogóle depilacja graniczyła z cudem. Końcyło się na paskudnych czerwonych śladach jak od liniji czyt.szpatułki a włosy zostawały..Tak więc ten zakup był i leżał,,.. nabierał mocy aż ..sie okazało,że wyszły mi wszystkie maszynki a do sklepu daleko..:) a to była niedziela ..haha ..niepracująca..a ogollić się trzeba..;)
Tak więc niewiele myśląc postanowiłam spróbować. Na opakowaniu jest napisane żeby trzymać 5 minut można dłużej ale nie dłużej niż 10 minut. Tak więc zaaplikowałam..Krem ma przyjmeny w miarę zapach , nie jest drażniący , lekko czuć ,że to produkt do depilacji (maja specyficzną woń ) , ale da się przeżyć:) Czekałam 8 minut..Rezultat przerósł moje oczekiwanie bo słuchajcie włoski poddawały się szpatułce bez problemu..! Nogi i pachy po prostu REWELACJA! Nadmieniam ,że golę nie namiętnie, i to nie są cieniutki i liche włoski..;) Jeśli chodzi o bikini to góra ok..tez dobrze,:) Gorzej z tym "dołem" bo ja golę wszystko i to wszystko przy tej miękkiej skórze i szpatułce trochę ciężej się goliło..:) Ale o to nie mam pretensji ..w tym miejscu cięzko dać radę czemukolwiek..;) (najlepiej sprawdza się pasta cukrowa, ale musiałabym się umówić już na zabieg bo sama to tej depilacji nie przeprowadzę:)
Tak więc podsumowijąc polecam ten produkt. Jest zarazem łągodny jak i dostatecznie skuteczny. Do opakowania dołaczone są 2 saszetki balsamu , który wspaniale ukoił skórę , nic mnie nie piekło, nie szczypało, skóra była dostatecznie nawilżona i wydepilowana:)
Może trochę dla mnie na minus wydajność bo mi przy takiej depilacji jedno opakowanie starczy na jedną i pół depilacji chyba;)
Co do spowolnienia odrastania to ja w te bajki nie wierzę i tu na to nie liczyłam ;)

Całkiem fajny

Dobry krem, usuwa nawet krótkie włoski, ogólnie spełnia wszystkie swoje funkcje. Nie mam po nim podrażnień, jedyne co, to nie podoba mi się jego zapach, ale przy tego typu produktach to chyba mój standart.

+ spełnia wszystkie swoje funkcje
+ nie podrażnia
+ usuwa nawet krótkie włoski

- zapach

polecam, fajny krem

Krem do depilacji dostaje wielkiego plusa za to, że ma fajny delikatny zapach :) kolejny plus za to, że jest bardzo wydajny, starcza na długo, plus rónież za to, ze działa, usuwa nawet najkrótsze włoski, polecam.

Używam tego produktu od: około 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 i pół