AA, Oil Infusion 40+, Krem na noc `Regeneracja + spreżystość`

AA, Oil Infusion 40+, Krem na noc `Regeneracja + spreżystość`

Nowoczesny krem regenerujący na noc przeznaczony do każdego rodzaju cery, również suchej i wrażliwej od 40 roku życia. Dzięki zawartości nowatorskich składników krem ma odmładzające działanie. Uzupełnia niedobory substancji budulcowych i pobudza komórki skóry do produkcji kolagenu. W efekcie skóra przechodzi prawdziwą metamorfozę - zmarszczki ulegają wygładzeniu, następuje wyraźna poprawa elastyczności i nawilżenia. Niezwykle lekka formuła zapewnia szybkie wchłanianie i przyjemną aplikację.
Sposób użycia: Nanieść codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy (omijając okolice oczu), szyi i dekoltu. W celu wzbogacenia formuły, do porcji kremu można dodać kilka kropli olejku pielęgnacyjnego z serii, wymieszać i nałożyć na skórę.

krem
na noc
w słoiczku
Struktura
lekkie
50 – 100ml
Wiek
40+

Może być dla suchej skóry

Jako posiadaczka suchej skóry i kobieta w wieku 40 plus skusiłam się na ten kremik.
Opakowanie- ładne, szklane, estetyczne, dużo fajniejsze niż niektóre koszmarne plastikowe pudełeczka z AA.
Konsystencja- przyjemna, gęsta, ale bynajmniej nie jest to wazelina, bardziej krem z ptysia. Zapach ładny i dyskretny. Mimo treściwej konsystencji krem wchłania się błyskawicznie, nie zapycha, nie pozostawia na skórze żadnej tłustej warstwy, buzia nie świeci się. Trochę za mało nawilża, a szkoda. Skora po używaniu kosmetyku jest gładka i miła w dotyku, ale mogłaby być lepiej nawilżona.
Czy ma takie działanie przeciwzmarszczkowe jak deklaruje producent? Hm, po blisko dwóch tygodniach raczej nie zauważyłam. Niemniej kosmetyk kupiłam na promocji, za cenę 8 złotych i 39 groszy- za taką cenę nie oczekuję spektakularnych cudów. Daję 4 gwiazdki za fajną konsystencję, efekt miłej w dotyku skóry i przyjemność stosowania. Elegancki słoiczek ładnie się prezentuje na toaletce.

Poczciwy

Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną, wiek ok. 30l. Często wybieram na noc kremy dedykowane dla późniejszego wieku, ponieważ w nocy potrzebuję bardziej treściwej i mocno nawilżającej pielęgnacji, aby nie musieć przeciążać skóry w dzień.

Ten krem uważam za bardzo udany, chociaż niestety nie jest to mój ideał, więc będę szukać dalej. Jeśli nic lepszego nie znajdę, pewnie do niego jeszcze wrócę.

Plusy:
+ przyjemna gęsta konsystencja, która przy kontakcie ze skórą zmienia się w bardziej wodniosto-oleistą (ale to jest przyjemne)
+ pięknie pachnie
+ ma niezły skład, bez zbędnych zapychaczy
+ nie przeciążył mojej skóry, nie zapchał jej
+ absolutnie nie podrażniał
+ po nałożeniu daje skórze dużo komfortu, jest nawodniona, ukojona i odprężona

Minusy:
- nie zauważyłam żadnego działania przeciwzmarszczkowego (a mam już pierwsze oznaki), chociaż cudów nie oczekiwałam
- mógłby być bardziej treściwy i nawilżać mocniej (efekt nawilżenia rano nie jest zbytnio wyczuwalny)

Ilość zużytych opakowań: jednen słoiczek zdenkowany

Trochę za lekki, jak na krem na noc.

Używam go razem z jego odpowiednikiem na dzień, ale o ile wersja na dzień mnie zachwyciła, to wersja na noc- już troszkę mniej. Wg mnie jest za lekki i trochę za słaby jak krem dla 40+.
Konsystencja jest bardzo przyjemna, dość lekka, puszysta o białym kolorze i delikatnym, kwiatowym zapachu. Rozprowadza się bardzo dobrze, ze świetnym poślizgiem. Niestety, jest trochę za mało treściwy jak na kosmetyk na noc, ja akurat lubię jak twarz " mam otuloną kołderką"- a tu nic z tego, krem dość szybko wchłania się do suchości i zmuszona jestem nakładać go więcej. Rano twarz wygląda bez rewelacji- zdecydowanie za mało nawilżona ( budzę się z suchymi policzkami), no ale jest plus- moja strefa T nie jest z rana przetłuszczona - co miało miejsce przy bardziej treściwych kremach.
Ostatnio mieszam go z olejkiem z tej samej serii Oil Infusion 40+, lub z serum Bielendy i dzięki temu widoczne jest wygładzenie, zmiękczenie i nawilżenie. Sam krem solo jednak takich rzeczy nie robi. Skład bogaty i ciekawy, znajdziemy w nim m.in mało shea, olej arganowy, kolagen, koenzymQ 10, kwas hialuronowy, wyciąg z ogórecznika, wyciąg z ostropestu plamistego, wit E, wyciąg z róży japońskiej.
Reasumując- krem jest niezły, nie zaszkodzi, ale bez rewelacji. Plus za ładne, szklane, efektowne opakowanie.