Kneipp, Aroma - Pflegedusche Lebensfreude mit Litsea, Cubeba und Zitrone (Żel pod prysznic `Litsea, cubeba i cytryna`)

Żel pod prysznic na bazie litsei cubeby i cytryny doskonale odświeża, myje oraz pobudza świeżym zapachem. Kremowa konsystencja jest neutralna dla pH skóry dzięki czemu, nie wysusza naskórka. Nie zawiera parabenów, konserwantów i silikonu.

żel z serii: kocham, nienawidzę

Żel z serii: kocham, nienawidzę. Konsystencja jest w porządku. Pieni się dość słabo. I pachnie. Obłędnie dla niektórych, smakowicie. Jak dla mnie za mocno. Dodatkowo wyczuwam coś gorzkiego na koniec. Podrażnił moją skórę zaraz po depilacji. Zaliczyłam też mały wysyp pryszczy po kilku próbach. Nie lubię i nie wiem, jak ocenić. Wystąpiło uczulenie niestety.

Produkt zakupiłam w Hebe, korzystając z promocji.

Cytronella

Sama świeżość - w żelu zamknięta, to magia, lato i soczystość w tubce zaklęta.
Żel przywołuje w pamięci letnie dni, kiedy go używałam. Niesamowicie przyjemnie pachnie, więc i skutecznie odświeża i pobudza soczystym zapachem cytryny. Nie wysusza skóry, ma odpowiednią konsystencję, nie jest ani zbyt gęsty, ani zbyt rzadki. Wygodna tuba ułatwia wydobycie produktu.
Może jak na żel pod prysznic nie jest zbyt tani, mimo to warto kupić, by poczuć przyjemność odświeżenia, szczególnie latem.

łakocie i witaminy ;)

Na żel skusiłam się po testach z saszetkowych próbek, które dostałam w Hebe. Zapach jest po prostu zniewalający - jak nieco dosłodzona Werbena L'occitane za miliony monet. Czyli jak cytrynowe cukierki Nimm2. Ten kosmetyk kosztuje w regularnej cenie około 20 złotych (trochę dużo jak za żel pod prysznic o tradycyjnej pojemności), ale skusiłam się na niego w promocji - i złapałam jeszcze wersję z marakują (która również pachnie bosko, polecam).

Wymarzony w okresie letnim. Ja mam do niego słabość również po treningu. Po wyciśnięciu z siebie siódmych potów na fitnessie wskoczenie z tym żelem pod prysznic jest jak nagroda ;) Uwielbiam.

Ten kosmetyk nie wysusza, nie podrażnia, dobrze oczyszcza skórę. Nie mam większych wymagań.

super,piękny zapach

Żel ma przepiękny, naturalny zapach. Świeże cytryny, pełne słońca! Kąpiel z nim to sama przyjemność! Polecam każdemu.
Nigdy nie miałam takiego żelu o tak przyjemnym, intensywnym i naturalnym zapachu.
Szkoda że nie ma wielu innych rodzajów, ponieważ chętnie wypróbowałabym inne.

Używam tego produktu od: kilku m- cy