AA, Oil Infusion2 30+, Krem pod oczy `Nawilżenie i redukcja zmarszczek`

AA, Oil Infusion2 30+, Krem pod oczy `Nawilżenie i redukcja zmarszczek`

Olejek marula - wygładza i nawilża skórę oraz stymuluje jej odnowę.
Koenzym Q10 - zapewnia skórze witalność i opóźnia procesy jej starzenia się.
Olejek arganowy - odżywia i wzmacnia naskórek oraz reguluje stopień nawilżenia.
Sposób użycia: Nanieść codziennie rano i wieczorem, delikatnie wklepując w skórę wokół oczu.

w tubce
krem
10 – 50ml

Jeden z lepszych jakie miałam

Kremu używałam zgodnie z zaleceniami producenta tj. codziennie na dzień i na noc. Ponieważ krem z drogerii to nie botoks, nie oczekiwałam cudów i jednocześnie się nie zawiodłam.
Kremowa konsystencja pozwala kremik łatwo rozprowadzić, jednocześnie szybko się wchłania, pozostawia fajne uczucie nawilżenia i napięcia, nie roluje się pod makijażem. Absolutnie nie podrażnia, no i jest baaaardzo wydajny!
Po zużyciu całego opakowania zauważyłam rozjaśnienie cieni pod oczami i ciut mniejsze kurze łapki :)
Chętnie do niego wrócę.

Rozczarowanie

Niestety nie sprawdzil sie u mnie. Producent obiecuje nawilzenie i redukcje zmarszczek, ale nic takiego ne zauwazylam. Nie nawilza i nie wchlania sie. Zmarszek nie wypelnia kompletnie, tylko ozostawia bardzo nieprzyjemna tlusta warstwe. Jako baza pod makijaz tez kiepsko, korektor sie rozmazuje i zbierz sie w drobniutkich zmarszkach.

Jako pierwszy krem pod oczy, a nie na zmarszczki

Używałam tego kremu ok 2 lat temu kiedy moja cera nie była taka wrażliwa jak teraz i mogłam ją nazwać normalną. Obecnie jest sucha, a skóra wokół oczu mimo regularnego nawilżania lubi swędzieć, czasem się zaczerwieni. Generalnie nie jest z nią łatwo i pewnie teraz ten krem by sobie nie poradził, ale wtedy na niego nie narzekałam. To taki zwykły nawilżający krem, którego mogą stosować 18 tki jak i panie które chca jedynie nawilżyć tę delikatną strefę, bo dla mocno wysuszonej skóry i z widoczymi zmarszczkami to już będzie on za słaby. Pod makijaż jak najbardziej się nadaje, nie jest tłusty dość szybko się wchłania i co ważne nie podrażnił mnie, ale jak wspominałam wtedy moja skóra takich skłonności nie miałą nie wiem co byłoby teraz. Poprostu zwykły krem, który nawet działa, ale cudów nie robi. Ja do niego nie wrócę.

Przyjemny

W działanie przeciwzmarszczkowe raczej nie wierzę i nie zauważyłam zmniejszenia zmarszczek podczas używnia tego kremy ( ponad 3mc).
Mam wrażenie że słabo nawilża . Olejki w składzie bardziej natłuszczają skórę i pozostawiają cienką warstewkę która długo się wchłania. Nie podrażnia oka ani delikatnej skóry . Łagodzi uczucie ściągnięcia skóry.
Krem jest w porządku ale nie wiem czy kupię znowu- wole coś bardziej nawadniającego skórę pod oczami

Kiepski krem.

Ten krem nie zrobił nic, a nawet przesuszył mi okolice wokół oczu. Zaraz po nałożeniu znikał, nie pozostawiając nawet cienkiej ochronnej warstwy.

Konsystencja: lekki krem, biały, nie jest tłusty.

Działanie: stosowałam go rano i wieczorem na powieki i pod oczami. Niestety, o ile skóra pod oczami była jeszcze okej to powieki wyglądały fatalnie! Suche, napięte, momentami skórki odchodziły, krem nie dał żadnego nawilżenia, kompletnie nic! Zdziwiło mnie to, bo nigdy nie miałam takich problemów, nawet tanie kosmetyki nie zaszkodziły mi jak to! W redukcję zmarszczek to tam nie wierzę, ale w nawilżenie już tak, gdzie te 'drogocenne' olejki? Jestem na nie.

Opakowanie: zwyczajna miękka tubka, poręczna.

Plusy:
- wydajny

Minusy:
- przesuszył mi skórę powiek, nie nawilża
- znika po chwili
- zbyt delikatny

Krem pod oczy dla każdej skóry

Bardzo przypadł do gustu mi ten krem, ładnie nawilża, konsystencja jest w sam raz, a co najważniejsze nie klei się ani nie wałkuje i można śmiało nakładać na niego korektor. Bardzo wydajny, świetne opakowanie, pozwala wykorzystać krem do końca. Polecam.

Idealny:)

Idealny krem pod oczy. Nawilża, odżywia i wygładza skórę pod oczami. Wygładza zmarszczki. Bardzo go lubię. Ma bardzo bogaty skład. Ładne i praktyczne opakowanie. Minusów brak.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy