Beaver Professional, Kreatin System, Kreatin Hair Thickening Conditioner (Keratynowa odżywka zagęszczająca włosy)

Codzienna dawka nawilżenia i odbudowy bez oleju silikonowego. Głębokie odżywienie, naturalny połysk i objętość bez obciążenia włosów. Keratynowa odżywka zagęszczająca włosy to wyjątkowa formuła zawierająca zagęszczające i nawilżające białka keratyny. Nie zawiera oleju silikonowego, siarczanów, parabenów, oleju mineralnego, tlenku etylenu i fosforanów. Głęboko wnika we włosy nawilża i zagęszcza dostarczając substancji aktywnych, witamin i aminokwasów. Delikatnie traktuje włosy dodając od wewnątrz zdrowia, siły, naturalnego połysku i objętości.

Mam nowe włosy!

Odżywkę nabyłam przypadkiem. Weszłam do drogerii, w której akurat była promocja na produkty tej marki i wybrałam ten kosmetyk dla siebie. Na efekty odżywki trzeba trochę poczekać, ale naprawdę warto. Po dłuższym czasie stosowania mam włosy jak nowe! Gładkie, lśniące i zdrowe. Długo walczyłam o taki efekt i dopiero ten kosmetyk pomógł mi osiągnąć cel. Na razie będę ją stosować dalej.

Nie zagęszcza włosów

Odżywka bardzo fajnie się sprawdza dobrze wygładza oraz nawilża włosy również stały się bardziej błyszczące oraz wyglądały na zdrowsze bardzo fajnie się rozczesywały oraz nie puszyły się były ujarzmione;) Co do samego opakowania nie miałam do niego zastrzeżeń , bardzo fajne minimalistyczne . Za cene około 30 zl otrzymujemy 200 ml odżywki myśle że jest to dość wygórowana cena tym bardziej że płacimy tutaj za marke. Co do zagęszczania włosów nie zauważyłam takiego efektu być może trzeba stosować cała serię lub zużyć więcej niż jedno opakowanie aby zauważyć takie efekty. Sam zapach odżywki był bardzo przyjemny taki profesjonalny. Odżywka była dość wydajna mimo iż posiada mała pojemność starcza na całkiem długo. Nie wiem czy kupię ponownie ale z chęcią zużyję gdy otrzymam w prezencie;)

Super w duecie z szamponem z serii

Odżywkę stosuję razem z szamponem.
Plusy:
+włosy są nawilżone
+łatwo się rozczesują
+nie obciąża włosów
+włosy przestały wypadać
+lekko zagęszcza włosy (są bardziej puszyste)
+wydajna
Minusy:
-cena i dostępność
Polecam do stosowania z szamponem dla osób mających cienkie i rzadkie włosy, gdyż efekt naprawdę jest zadowalający

Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte opakowania

Niezła

Odżywkę kupiłam w zestawie z szamponem tej samej serii. Oba produkty wywarly na mnie dobre wrazenie.

+ skład (bez parabenow i innych substancji, ktore moga miec szkoliwy wplyw na wlosy)
+ oleje w skladzie
+ dobrze nawilza
+ wygladza
+ nie powoduje szybsego przetluszczania
+ nie obciaza
+ wydajna
+ z szamponem tworza zgrany duet i efekt utrzyuje sie przez dluzszy czas

- ciezkodostepna
- nie zauwazylam zageszczenia wlosow (nawet tego optycznego) za co odejmuje gwiazdke