Miss Sporty, Peel - off, Base coat (Baza ułatwiająca zdejmowanie lakieru)

Miss Sporty, Peel - off, Base coat (Baza ułatwiająca zdejmowanie lakieru)

Innowacyjna baza pod lakier. Posiada bezpieczą formułę, którą można stosować codziennie. Pozwala usunąć kolorowy lakier (również z dużą ilością brokatu lub drobin) bez konieczności stosowania zmywacza. Preparat nie niszczy płytki paznokiowej. Wygodną aplikację zapewnia elastyczny pędzel. Baza dostępna w odcieniu bieli.

Świetny, niestety już nie do kupienia... :(

Większość negatywnych komentarzy tego produktu wynika z tego, że jego użytkowniczki nie wiedzą jak to robić. Produkt nakłada się na suchą płytkę paznokcia i ZDEJMUJE a nie ściera. Jak dla mnie jest rewelacyjny, wystarczy nałożyć odpowiednio grubą warstwę. Idealnie zdejmuje wszystkie warstwy lakieru z paznokcia, brokat itp.

Nie sprawdził się u mnie

Produkt u mnie się nie sprawdził, choć robiłam kilka podejść. Pokładałam w nim duże nadzieje, ale niestety się zawiodłam. Szkoda bardzo... Lakiery się nie trzymały. Może się przydać jedynie jako ochrona skórek.

Niewidzialny

Na wielu yt filmikach oraz instagramowych czy jakichkolwiek 'paznokciowych' tutorialach pewnie większość dziewczyn zdążyła zauważyć,że autorki tychże pomysłów nie zamierzają dłużej skrobać lakieru po wykonaniu na nich gradientu. Przyznam,że lubię efekt jaki zostawia ombre, takie paznokcie mam na ok. 9 dni , o stopniu krycia oraz wzajemnym przechodzeniu kolorów decydujemy sami. Jedynym problemem przy jego wykonaniu jest brudzenie wspomnianych skórek, ale wielmożni producenci wyszli z gamą niezmiernie kosztownych tu w Polsce produktów które ułatwią nam ominięcie go. Na szczęście dotarł do nas jeden o wiele tańszy ,a jakże skuteczny którego pierwotne zastosowanie jest nie co inne,ale w tym spełnia się świetnie!
Po prostu chroni skórki przez ubrudzeniem. Wystarczy przed bądź po pomalowaniu odzywka nałożyć warstwę emalii na skórki, poczekać aż wyschnie i przystąpić do malowania. Kiedy lakier wyschnie delikatnie podważyć ( np. wykałaczką) i po prostu zdjąć. Kolor jest biały przy malowaniu, przezroczysty po wyschnięciu. Zapach jest do wytrzymania, ale nie spodziewajcie się francuskich perfum ;p

Ułatwiła mi życie, ale trzeba na nią uważać.

Kiedyś znalazłam informację, ze baza nadaje się pod mani hybrydowy i z takim przeznaczeniem ją kupiłam.

Początkowo byłam nią wniebowzięta. Już nie musiałam godzinami dłubać przy usuwaniu mani acetonem.

COŚ O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ PRZY KAŻDYM MANI - bazy nie należy dawać na cała płytkę. Trzeba zostawić chociaż 1-2 mm od brzegów żeby lakier ( czy to klasyczny , czy hybryda ) miał się na czym trzymać.

Dając ją pod hybrydę, wcale nie odczułam żadnej utraty trwałości. Mani trzymał się jak zwykle, zdecydowanie łatwiej się odmaczał. W zasadzie jeśli tylko odmoczyły się brzegi to reszta schodziła płatem. Dodatkowo chroniła moja płytkę - nie musiałam skupiać się na dokładnym matowieniu płytki, bo baza dawała przyczepność.

Kolejna rzecz o której trzeba pamiętać - dać bazie wyschnąć. Jeśli baza dobrze nie wyschnie, to po robocie. Miesza się z lakierem, zmniejsza jego trwałość i zamiast zbawienia mamy utrudnienie.

Coś co mnie niepokoi to, ze przy regularnym używaniu tworzy dziwna warstwę na paznokciu. Nie uczuliła mnie, nie wywołała żadnych zmian, jednak co jakiś czas robię sobie od niej przerwę żeby paznokcie mogły pooddychać.

Dla mnie bomba - ale chyba za późno ja odkryłam, bo nie potrafię jej już nigdzie znaleźć. :(

Dobry jako zabezpieczenie skórek

Produktu nie da się używać za bardzo zgodnie z przeznaczeniem bo zwyczajnie mamy najbardziej nietrwały manicure ever. Nałożony jako baza powoduje błyskawiczne odchodzenie lakieru nawet bez jakiejkolwiek ingerencji więc niestety nie można liczyć na możliwość peel off bo robi się za szybkie peel off.
Wykryłam jednak że całkiem zacnie sprawdza się jako zabezpieczenie skórek naookoło jak robimy zdobienie. Posmarowany grubszą warstwą, wysycha trochę dłużej ale dzięki temu warstwa jest grubsza i nie dziurawa kiedy ją zdzieramy. Ogólnie nie jest to zły produkt tylko producent powinien zmienić mu przeznaczenie. Oceniam więc bardziej jego zastosowanie do ochrony skórek nie jako topu.

Super

Pokusiłam się przy akcji -49% w Rossmannie. Bardzo dobrze się sprawdza. Czasami używam jako bazę, jeśli planuję zmieniać częściej kolor paznokci lub używam brokatowych lakierów i posypek. Najczęściej korzystam na skórki, nie wysusza ich i bardzo łatwo schodzi zaschnięta warstwa. Nie ukrywam, że zapach nie należy do najprzyjemniejszych

Masakra

Jestem bardzo niezadowolona z tego produktu myślałam, że jak pomaluje odżywką lakier to ściągnie mi lakier a tutaj jest na odwrót. Najpierw odżywka jako baza a potem lakier i po jakimś czasie lakier schodzi sam płatami. Sam produkt tak śmierdzi klejem , że aż boję się go użyć znowu. Nie polecam tego produktu ja bardzo żałuję zakupu.

mój hit

Nie wiem jak mogłam wcześniej nie mieć tego cuda w swojej kosmetyczce! Jest to bardzo innowacyjny produkt, bardzo pomocy w pozbywaniu się wszelkich lakierów strukturalnych piaskowych czy z brokatem. Nie wiem jak on to robi, ale faktycznie działa, ponieważ ułatwia ściąganie tego typu lakierów z płytki paznokcia, można to zrobić na dwa sposoby, mianowicie: albo zdrapać jeszcze nie do końca zaschnięty lakier albo po prostu przetrzeć paznokcie wacikiem ze zmywaczem. zdecydowanie ułatwia zmywanie opornych lakierów. Znów zaczęłam po nie sięgać. Wystarczy nałożyć go na płytkę paznokcia (jest biały) i poczekać aż wyschnie (zrobi się przezroczysty) i pomalować pazurki ulubionym opornym na zmywanie lakierem. Jest to moje odkrycie tego roku!

nie jest najgorzej ale szału nie ma

jest na bazie kleju, wiec śmierdzi i strasznie długo schnie. zmieniam kolor paznokci codziennie wiec dla mnie jak najbardziej taki produkt na + bo nie musze sie bawić zmywaczami, wykałaczką pieknie schodzi. jednak czas w jakim schnie....maaakabra. niestaty nie znalazłam puki co nic lepszego. Dużym plusem jest to że jak zaschnie w 100% jest przeźroczysty.

ciekawy produkt

Bardzo fajny produkt, który sprawdzi się dla osób, które wychodzą poza płytkę malując paznokcie. U mnie ładnie usuwał taki lakier. Problem jest jedynie w tym, że po zaschnięciu jest niewidoczny i ciężko znaleźć jego początek. Można go śmiało przetestować

Dobra

Baza spelnia swoje podstawowe zadanie. Lalkier nalozony na nia odrywa sie jak plasterek. Zmywacz jest już do niczego niepotrzebny. Lakier (nawet czarny) nie barwi płytki

Nie jest najgorsza

Kładę dwie warstwy (aplikacja średniej wielkości- żeby nie spływała) i jest ok. Łatwo wtedy podważyć i zdjąć całość. Kluczowe dla mnie, ponieważ zmywacze do paznokci wysuszają mi skórę i niszczą płytkę paznokcia.
Jakość produktu w stosunku do ceny jest trochę zawyżona. Przez nakładanie dwóch warstw dosyć szybko ubywa bazy.
Należy też uważać, żeby nie pomalować skórek- zwiększa to ryzyko szybszego zdjęcia lakieru.