BeneFit, Remove It, Make Up Remover (Beztłuszczowy płyn do demakijażu)

BeneFit, Remove It, Make Up Remover (Beztłuszczowy płyn do demakijażu)

Pojemność 177,4 ml

Płyn do demakijażu, który w oka mgnieniu zostawia skórę doskonale nawilżoną, miękką i odświeżoną. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry. Ten płyn do demakijażu jest idealny do zmywania makijażu wodoodpornego i o przedłużonej trwałości. Odpowiedni również dla osób noszących szkła kontaktowe. Beztłuszczowa formuła.

szału nie ma

Jako wielbicielka wszelakich miceli zawsze szukam jakiś nowości i je testuję. Tym razem padło na to cudo i jestem bardzo zniesmaczona.

Micel cenowo jest drobi, butelka z daleka prezentuje się pięknie ( wygląda jak szkło z korkiem takim jak od wina ), jednak przy bliższym poznaniu okazuje się to zwykłym plastikiem i zakręcanym korkiem. Ale ogólnie wrażenie nie jest złe. Gorzej jest gdy się micela otworzy i próbuje go nalać na wacik. Dziura jest tak wielka, że wylewają się ogromne ilości.

Micel nie radzi sobie też dobrze z demakijażem. Niestety trzeba mocno pocierać wacikiem twarz i oczy, żeby pozbyć się zwykłego ( nie wodoodpornego ) makijażu i jakoś nigdy nie udało mi się doczyścić nim wszystkiego do końca. Trzeba naprawdę sporo wacików i micela zużyć żeby coś tam lekko zmyć, dlatego jest bardzo niewydajny. Micel szczypie też w oczy.

Plusem jest to, że nie podrażnia ani nie uczula jeśli chodzi o twarz, co do oczu to jak pisałam wcześniej szczypie. Po zmyciu na twarzy niestety pozostaje dziwna maź.

Butelka jest bardzo mała, jakość taka sobie, a cena z kosmosu. Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.