Lovely, Classic Make Up Kit (Paleta cieni do oczu)

Lovely, Classic Make Up Kit (Paleta cieni do oczu)

Bogata paleta cieni do powiek w naturalnych kolorach do wykonania makijażu nude. W podłużnej kasetce umieszczono jedwabiste w dotyku cienie, będące idealnym zestawem dla każdej kobiety ceniącej naturalny i delikatny makijaż. Paleta składa się 4 odcieni matowych i 8 błyszczących. Nie zawiera parabenów.

SŁABO

Paletkę kupiłam na promocji w rossmanie. Niestety u mnie się nie sprawdziła. Cienie bardzo źle się rozprowadza. Żeby zrobić dobry makijaż trzeba ciężko popracować,ponieważ słabo je widać. Plusem jest dobry pędzelek.

Bubel!

Ładnie wygląda, ale na tym jej zalety się kończą. Pigmentacja jest bardzo bardzo słaba, trzeba się postarać, żeby cokolwiek było widać. W dodatku cienie nieładnie się zachowują, nie chcą się blendować, tworzą plamy. Są suche, osypują się i bardzo kruszą. Jestem na nie :(

Nie jest rewelacyjna

Kupiłam ją z ciekawości bo tak patrząc wydawała się fajna i dobrze napigmentowana. Tak naprawdę nie jest rewelacyjna, ma słabe napigmentowanie , cienie się zalewają. Ktoś kto lubi dobry i intensywniejszy makijaż to na paleta zdecydowanie nie jest taka.

Okropna!

Najgorszy twór jaki miałam w rękach. Próbowałam wykrzesać z niej cokolwiek. Nie udało się. Nie warta nawet złotówki. Za taką cenę (regularna to ponad 20 zł) można dorwać dużo, dużo, dużo lepsze paletki MUR.

Trochę słabe

Rzeczywiście paletka ta ma słabą pigmentację i mogłaby się trochę lepiej prezentowac. Jednak jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z makijażem, to moim zdaniem może od niej zaczynać, gdyż w przypadku gdy coś nie wyjdzie, nie będzie tego aż tak widać.

Slabizna

Pigmentacja daje wiele do życzenia. Kolory zmywaja się w jeden. A wyglądają naprawdę ładnie w palecie. Jedyne co dobre to cena i to, że nie wydo się na to nie wiadomo ile pieniędzy.

Nie zaiskrzyło

Paletkę kupiłam ponad rok temu na promocji w rossmannie i nie mogę jej zmęczyć.
Kolory w palecie na pierwszy rzut oka są piękne! Kupiłam ją głównie dla błyszczących cieni. Jednak po nałożeniu na powiekę na sucho efekt nie powala. Cienie się osypują i trzeba się pobawić w kilka warstw, zanim efekt będzie zadowalający. Na mokro efekt jest zdecydowanie lepszy, wilgotnym pędzelkiem delikatnie "wciskam" cień w powiekę.
Jednak ich trwałość jest wątpliwa i nie zaryzykowałabym wyjścia na całonocną imprezę w makijażu wykonanym tymi cieniami, mimo dobrej bazy.
Paletka jest fajna do delikatnego makijażu na dzień, jednak przez jej tendencje do znikania z powieki, wymagane będą poprawki w ciągu dnia.
Używam jej sporadycznie, ponieważ niestety nie zaiskrzyło między nami.

Nie spisała się

Kupiłam na raz dwie paletki od Lovely jedną z ciemniejszymi cieniami jedną z jaśniejszymi. Widząc je w drogerii byłam bardzo zachęcona kolorami i już rozmyślałam nad kombinacjami makijażowymi. Niestety żadna nie okazała się chociażby dobra.

12 odcieni głownie jasne delikatne pięknie wyglądają jednak tylko w paletce. Cienie rozsypują się przy nakładaniu po policzkach itp Nakładam ich dużo i tak nie osiągam zadowalającego koloru. Są bardzo słabo napigmentowane.. Jedynie najciemniejszy kolor wygląda tak samo na paletce jak i na oku.. Cienie bardzo szybko znikają z oczu.. Co prawda chciałam osiągnąć delikatny efekt ale nie niewidoczny !!

słaba pigmentacja

Do tej pory używałam paletki z serii dark i jestem bardzo zadowolona. Jest to mój must have w kosmetyczce. Postanowiłam zatem, że wypróbuje kolejne warianty kolorystyczne. I tu zrobiło mi się smutno, ani classic ani nude nie mają tak dobrej pigmentacji jak dark, która przy niewielkiej ilości produktu daje dobry efetk. Tutaj trzeba się trochę pędzlem namachać, niektóre maty są w zasadzie niewidoczne na powiece. Szkoda, bo kolory w paletce - ale tylko w niej - prezentują się ciekawie.

Masakra

Zerowe napigmentowanie, nie da się budować koloru bo się od razu ściera, kolory wyglądają identycznie i tworzyła by się z nich bura plama gdyby było cokolwiek widać.
Oczywiście opakowanie od razu się połamało. Nie polecam.

Niestety nie warto

Tak się najarałam na tę paletę podczas promocji w Rossmannie, że gdy nie mogłam jej znaleźć, poprosiłam mamę, żeby mi ją zdobyła. Niestety nie było to warte zachodu i drugi raz bym jej nie kupiła. Ewentualnie gdy ktoś sobie lubi szybko położyć cokolwiek lekko błyszczącego na powiekę - coś typu make up no make up do pracy, to może mu ta paleta wystarczy. Innym nie polecam.

bubel

Jak dla mnie paletka jest kompletnie do niczego, nawet dla początkujących. Była to moja pierwsza paletka, użyłam jej może z 3 razy i włożyłam na samo dno szuflady. Może i jest tania i ładnie się prezentuje i to wszystko. Cienie strasznie się osypują, pigmentacja jest bardzo słaba. Po przejechaniu palcem na powiece nie zostaje nic