Lab 35, Signature Shampoo (Szampon do włosów suchych i lamiących się)

Lab 35, Signature Shampoo (Szampon do włosów suchych i lamiących się)

Rozpieszczający włosy szmpon Lab35 do suchych, łamiących się włosów. Zawiera naturalną keratynę, olej z oliwek, olejek kokosowy winaminę A, E, oraz D. Uelastycznia włókno włosa, pielęgnuje skórę głowy. Chroni włosy przed szkodliwym działanie czynników zewnętrznych

fantastyczny

Marke Kallos odkryłam z rok temu i od tej pory jestem jej wierna z racji na dobroczynny wpływ jaki wywiera na mje własy. Ten szampon jest nie tylko jak na razie najlepszym dla mnie szamponem tej firmy ale i najlepszym jaki używałam przez całe moje życie. Olej z oliwek, olej kokosowy i panthenol są dość wysoko w składzie a nie jak to zazwyczej bywa na szarym końcu. Ładne opakowanie, pompka się nie zacina, szampon bardzo kremowy dość wydajny. Specyficzny lekko słonawy zapach znany ze standardowych szamponów KJNM z pompką. Świetnie oczyszcza, nie wywołuje łupieżu. Producent obiecuje że dzięki specjalnej formule keratynowej na włosoch pozostanie warstwa ochronna i jest to prawda podczas spłukiwania czuje taką fajną warstewke która zmiększa włosy. Włosy dobrze się rozczesują, nie puszą się są wygładzone i zdyscyplinowane. Nie elektryzują się po prostowaniu. Przy dłuższym stosowaniu włosą ża nawilżone i lśnią ze wszystkich sił zauważyłam już lekką regeneracje. Jestem zachwycona