Paese, Puder bambusowy z jedwabiem (nowa wersja)

Paese, Puder bambusowy z jedwabiem (nowa wersja)

Paese puder bambusowy z jedwabiem jest dedykowany do cery tłustej, mieszanej, z nadprodukcją sebum. Puder bambusowy z jedwabiem stosowany jako naturalny puder sypki, zapewnia najwyższy stopień zmatowienia. Wygładza skórę i nadaje jej delikatnej poświaty, bez jednoczesnego efektu kryjącego. Puder bambusowy zawiera ponad 90% krzemionki, która silnie absorbuje sebum, działa antybakteryjnie, łagodząco, wspomaga gojenie i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Krzemionka rozprasza światło, co prowadzi do optycznego zmniejszenia zmarszczek i drobnych defektów skóry oraz daje efekt soft focus, dlatego też jest często stosowana samodzielnie przez fotografików, charakteryzatorów i wizażystów. Paese puder bambusowy z jedwabiem został wzbogacony luksusowym jedwabiem w proszku, który ma właściwości nawilżające oraz nadaje cerze delikatny blask, zmiękczając rysy skóry oraz zmniejszając widoczność zmarszczek. Paese puder bambusowy z jedwabiem nie zawiera talku i parabenów

Dal rade z matem

Puder kupiłam ze względu na to, że mam mieszaną cerę i czasami po prostu potrzebuje zmatowienia szczególnie w strefie T. Opakowanie jest standardowe dla tego typu pudrów, łatwo się je otwiera, nic się nie wysypuje. Jeśli chodzi o matowienie to puder sprawdza się świetnie. Moja cera ani się nie świeci ani nie ma efektu maski na twarzy. Minusem jest trwałość, ponieważ po kilku godzinach musiałam po raz kolejny użyć kosmetyku. Gdyby był trochę trwalszy byłby moimi hitem.

Najlepszy puder bambusowy!

Uwielbiam ten puder. Świetnie matowi moją mieszaną cerę w miejscach gdzie tego najbardziej potrzebuje. Efekt utrzymuje się przez cały dzień. Jedyny minus jest taki, że trzeba od niego robić co jakiś czas przerwy, ponieważ lekko wysusza skórę.

Rewelacja

Jeden z lepszych pudrów jakie miałam. Świetnie matowi i efekt się długo utrzymuje, nie zapycha. Jest idealnym wykończeniem makijażu. Jedynym minusem jest cena

rozczarowana

Kupiłam zachęcona opinią pewnej youtuberki. Opinie tutaj też są super, ale... ja się zawiodłam. To był mój pierwszy puder sypki i nie przekonał mnie. Nie podoba mi się forma "wydobywania go". Opakowanie słabe. Wszystko białe, wszędzie mi ten puder fruwa i jeszcze muszę uważać by nie nałożyć go za dużo, bo bieli. Nie, nie i nie. W dodatku w cale nie matowi na długo. Znam lepsze opcje.

całkiem całkiem

Dużo się nasłuchałam o tym produkcie.
Posiada standardowe opakowanie jak na pudry sypkie.
Dobrze wydobywa się z opakowania, nie ma problemu z nadmiernym wysypywaniem się pudru.

Puder jest bardzo dobrze zmielony, jest w formie drobnego pyłku.
Nałożony na twarz się sprawia ze podkłady się waza, albo tworza skorupe.
Sprawia, ze skora nie wyswieca się. Naprawde dobrze utrwala.Pod oczy jest idealny.
Dodatkowo uzywam go do bakingu i rownie dobrze sie sprawdza.
jest niesamowicie wydajny, a cena nie jest zbyt wysoka za taka jakość.

Świetny do utrwalenia i mocnego zmatowienia makijażu

Jedyne co mi się nie podoba to opakowanie, które nie za bardzo nadaje się do podróży, ponieważ bardzo łatwo jest z niego wysypać puder. Jeśli chodzi natomiast o sam puder to jest bardzo dobry. Kiedy nałożymy go za dużo może bielić trochę skórę. Stosuje go również do bakingu i świetnie mi się sprawdza. Użyty z bazą matująca i podkładem Revlon Colorstay dla cery mieszanej daje mi 100% pewności, że mój makijaż nie będzie się ścierał i będzie idealny przez całą noc, jednak taki duet używam na wyjątkowe okazje kiedy robię mocniejszy makijaż na większe wyjścia. Na co dzień lubię go używać z lekkimi nawilżającymi podkładami, ponieważ bardzo fajnie matowi jednak tą buzię na długie godziny.

Słabszy brat pudru ryżowego

Jest okej, bo nie wysusza mi skory, tak jak ryżowy również od Paese, po dłuższym stosowaniu... Lecz matuje na jakieś 5 godzin. To stanowczo za mało, nie mam czasu poprawiać makijażu w ciągu dnia. Na dłuższe wyjścia nadal ryżowy jest niezawodny. Mam nadzieje, że w końcu znajdę swój ideał...

Piękna matowa cera

Mam cerę mieszaną i mało który puder tak doskonale matuje okolice nosa i czoła jak ten. Zazwyczaj nakładam go tylko raz, rano po zrobieniu makijażu i to wystarcza na cały dzień. Poza tym jest bardzo wydajny i w atrakcyjnej cenie.

Ryżowy lepszy

Miałam poprzednio ryżowy puder paese który uważam za świetny. Kupiłam z ciekawości ten. Jest w stosunku do ryżowego jakby bardziej gruboziarnisty trochę cięższy. Ja trafiłam na pudełeczko które trudno się otwierało (ta nakładka w srodku). Z tych dwóch następny raz wybralabym ryżowy choć efekt matowania skóry jest ok.

Rewelacja

Dla osób z tłustą cerą albo z tłustą sterefą T to jest rewelacja. Z moim świecącym się ciągle nosem nie mogłam sobie poradzić dopóki nie poznałam tego pudru. MAtuje na cały dzień, uzywałam go na wszelkie wesela,urodziny, studnówki i jestem mega zadowolona. Ale uwaga jeżeli nie macie tłustej skóry może was nieźle przesuszyc.

Mój najlepszy puder od lat

Długo szukałam fajnego pudru, nie chciałam iść typowo w "sieciówkowe" kosmetyki. Aż koleżanka poleciła mi ten produkt. Jest po prostu super! Dobrze utrwala makijaż, moja cera nie świeci się przez wiele godzin. Jest bardzo przyjemny dla mojej cery, nie wyobrażam sobie mojego makijażu bez niego :D W dodatku jest mega mega wydajny, jedno opakowanie starczyło mi na 2 lata. Polecam! :)

IDEAŁ !

Moja cera od niedawna nie należy do idealnych. Ciężko mi zapudrować swoje niedoskonałości. Żaden kosmetyk mi tego nie umożliwia ale z wszystkich, które do tej pory wypróbowałam pod tym kątem najlepszy jest właśnie ten puder firmy Paese. Dobrze matuje, jezeli ktoś nie ma zby dużych wyprysków, to może zdziałać tym pudrem cuda :) Nie wysusza skóry, nie robi tzw. maski. Cena nie jest za wysoka ale wiem, że w internecie można kupić taniej. Podsumowując, serdecznie polecam. Nadaje się na każdą okazje, dzięki niemu nie trzeba poprawiać makijażu w ciągu dnia. Trzyma się długo i sprawia, że makijaż prezentuje sie elegancko i świeżo jednocześnie.