Cera naczynkowa, Krem pod oczy

Cera naczynkowa, Krem pod oczy

Krem polecany do całodobowej pielęgnacji skóry wokół oczu. Polecany do cery z rozszerzonymi i pękającymi naczynkami tzw. "pajączkami". Nie powoduje podrażnienia spojówek.
Zawiera kompleks z trzech ziół: arniki, kokoryczki i cyprysu oraz wyciąg z zielonej herbaty, dzięki którym rozszerzone naczyńka krwionośne w widoczny sposób zmniejszają się, co zapobiega ich kruchości i pękaniu. Obniża ryzyko powstania nowych "pajączków". Łagodzi podrażnienia i skutecznie likwiduje rumień oraz cienie w okolicach oczu. Dzięki niemu skora jest odpowiednio nawilżona, gładka i posiada naturalny koloryt.

Cena: 17 zł / 30 ml

Marnie

Piszę w imieniu mamy - wprawdzie kupiłam ten kremik dla siebie, licząc na rozjaśnienie cieni pod oczami, aczkolwiek dopiero na tubce w środku pudełka napisano, że produkt polecany jest dla skóry po 30-stce.
Krem w ogóle nie nawilża, pozostawiając skórę suchą i niezadbaną, z naczynkami nie robi kompletnie nic, nie posiada filtrów ani substancji przeciwzmarszczkowych, co dla tej grupy wiekowej powinno być zdecydowanie uwzględnione.
Dodatkowo - cena - około 20 zł - zdecydowanie za dużo, jak na tak marny produkt.Używam tego produktu od:mama używa od jakichś 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Nie nawilża, w ogóle mam wrażenie, że nie powoduje żadnych efektów. Nie zmienjsza cieni pod oczami, nie mam popękanych naczynek więc nie wiem jak działa na naczynka. Nie polecam, bo to tylko strata czasu na smarowanie się tym specyfikiem i pieniędzy nawet jeśli krem jest dość tani. Używam tego produktu od: miesiąca

strata pieniędzy

Nie jest może super drogi, od biedy można wypróbować. Tylko po co? Nawilża dosłownie na chwilę, ale już po godzinie skóra pod oczami jest sucha. Co może się dziać po nocy, wolę nie myśleć. Nie ma mowy o zmniejszaniu cieni i wygładzaniu zmarszczek.
Producent poleca go po 30 roku życia. Wg mnie to nieporozumienie, bo nie nadaje się do wymagającej przesuszonej skóry wokół oczu.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Nie dla mnie

Skusiłam się na niego jeszcze zimą.Miała to być kuracja zapobiegająca pojawieniu się pajączków wywołanych mrozem.Faktycznie nie pojawiły się.Natomiast zauważyłam ,że skóra wokół oczu zrobiła się jakby mniej napięta,ale nie wysuszona.Jednym słowem bardzo słabo nawilża,a przeznaczony jest dla kobiet po 30 -tce,starszych ode mnie,,które przecież wymagają szczególnego nawilżenia skóry wokół oczu.
Cienie od komputera też nie zniknęły ,chociaż bardzo widoczne nie są.
Mam jeszcze zastrzeżenia do opakowania.Przez niego aplikacja stwarza trudność,ponieważ za każdym razem wydostaje się z tubki zbyt duża ilość kremu.Starczyłoby chyba na trzy razy!
Podpisuję się pod wszystkim co napisała poprzednia recenzentka.Ode mnie dostaje 2** wyłącznie za dużą wydajność specyfiku i za to ,że nie szczypie po nim skóra.

Zdecydowanie nie to.

Z przykrością muszę stwierdzić, że ten produkt to niewypał :/ Nie nawilża, nie likwiduje cieni ani opuchlizny; ba, nie zmniejsza widoczności już rozszerzonych naczynek krwionośnych (co robi inny produkt tej firmy). Jedyne co zdziałał, to to, że póki go używałam, nie pojawiły się nowe rozszerzone naczynka... i tylko dzięki temu ostatniemu daję mu dwie gwiazdki, a nie jedną.

Ilość zużytych opakowań: 1.