Oriflame, Lucia Starlight EDT

Oriflame, Lucia Starlight EDT

Delikatny kwiat siódmaczka leśnego, zwanego równiez "Pieknością Nocy", jest głównym składnikiem zachwycającej wody toaletowej Lucia Starlight.

Nuty zapachowe: siódmaczek leśny, biała paczula, owoc yuzu.

50 - 100ml
Nuty
kwiatowe

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

ciekawa

Od swojej starszej siostry różni się tym, że jest to zapach wyrazisty i wieczorny. Nie wyczuwam w niej różowego pieprzu (jest to składnik, którego nie jestem w stanie znieść w perfumach, przyprawia mnie o zawroty głowy). Mimo owoco-kwiatowego składu ambra dodaje mu charakteru przedłużając jego trwałość. Na uwagę zasługuje ciekawy flakonik.

czarujący i ostry

Siódmaczek leśny – zerwany w milczeniu o północy w miesiącu maju, pomagał odnaleźć magiczny kwiat paproci... Legendy i bajania. Lucia Starlight jest zapachem z serii, "ale to już było"; mimo to lubię siedzieć otulona jej zapachem. Zwłaszcza w zimne, deszczowe wieczory...przy ciepłym blasku świec... Choć nuty jakie współgrają w tym zapachu przekonują mnie niejednokrotnie, że to zapach raczej na jakieś większe wyjście- może randkę. Pod jednym tylko warunkiem- że wybranek lubi ostro-słodkie, szyprowe nuty. Mnie ten zapach kojarzy się w jakiś dziwny sposób z Rush Gucciego...choć skład zupełnie odmienny. Trwałość dla mnie świetna- cały dzień, a szalik to pachnie już tydzień.

Używam tego produktu od: używam 3 miesiące