Biosilk, Silk Therapy USA Color (Trwała farba do włosów bez amoniaku)

Biosilk, Silk Therapy USA Color (Trwała farba do włosów bez amoniaku)

Silk Therapy USA Color oparty jest na technologii w 100% wolnej od amoniaku zapewniając piękny i długotrwały kolor tylko w 25 minut. Włosy są odżywione i chronione podczas farbowania dla intensywnego i długotrwałego koloru. Silk Therapy USA Ammonia Free Permanent Hair Color jest dostępny w 11 seriach i 30 kolorach. To najlepszy sposób by osiągnąć perfekcyjny kolor za każdym razem. Sprawdza się na każdym rodzaju włosów, nawet na najbardziej odporne siły włosy.

Rewelacja!

Kupiłam farbę przypadkowo. Potrzebowałam "na szybko" podarować odrosty. Cena : 6 zl (tak 6 zl w drogerii "Magiczna"). Jestem zachwycona. Zarówno skład, kolor, zapach i konsystencja - ogromny plus. Odżywka też sprawdza się doskonale. Jestem oczarowana jakie włosy są po niej lśniące. Na moich włosach zadziałała jak maska, a nie jak farba.

Bardzo dobra farba.

Na tą farbę natknęłam się przypadkowo.Zaciekawiła mnie tym iż to Biosilk oraz że nie ma w składzie amoniaku.Wybrałam odcień 8B Sparling Sand.

plusy:
-bez amoniaku
-buteleczka odżywki zakwaszające po farbowaniu
-duża pojemność farby
-kolor wyszedł bardzo naturalnie
-włosy nie zniszczone

do minusów zaliczyłabym kiepskie rękawiczki oraz to że może nie pokryć siwych włosów bo jest bardzo delikatna.

Mimo wszystko zrobiłam zapas jeszcze 2 opakowań ponieważ cena kusi (zapłaciłam 10zł )

Zdecydowanie polecam wypróbować,odcieni jest dużo każdy znajdzie coś dla siebie :)

Ilość zużytych opakowań: jedno i dwa w zapasie