Cera naczynkowa, Mleczko do demakijażu twarzy i oczu

Cera naczynkowa, Mleczko do demakijażu twarzy i oczu

Mleczko polecane do cery z rozszerzonymi i pękającymi naczynkami krwionośnymi.
Usuwa wszelkie zanieczyszczenia oraz makijaż. Roślinne składniki aktywne wzmacniają ścianki naczyń krwionośnych, zmniejszając ich kruchość i łamliwość. Łagodzi podrażnienia i skutecznie likwiduje zaczerwienienie przyspieszając regenerację. Po zastosowaniu mleczka skóra jest gładka i elastyczna.

idealny! boski!

Świetny, nie podrażnia, bardzo wydajny. Polecam go dla każdej pani, która tak jak ja ma wrażliwą cerę naczynkową. Dodam jeszcze że zastanawiałam się nad zmianą na płyn miceralny, ale po przeczytaniu dużej ilości recenzji stwierdziłam że nie opłaca się zmieniać mojego mleczka :) Przynajmniej na razie.

Warto spróbować :)

Mleczko ma same plusy. Fajna konsystencja, przyjemny zapach,bardzo wydajne, nie podrażnia, dobrze zmywa makijaż (nawet nieźle sobie radzi ciemnymi cieniami i eyelinerem) i oczyszcza, skóra po jego użyciu jest gładka i miła w dotyku oraz przede wszystkim faktycznie widać działanie w kwestii zmniejszania zaczerwienienia, widoczne naczynka poznikały :)
Pozostawia lekki film, ale ja nie wyobrażam sobie po użyciu mleczka nie umyć twarzy żelem czy przetrzeć tonikiem, więc mi to nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: 4 msc
Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

dobrze nam razem

- nie podrażnia (jestem alergikiem i mam wrażliwą skórę)
- rozpuszcza tusz bardzo dobrze
- ładnie delikatnie pachnie
- dobra cena

- oczy troszkę jak za chmurką ale to standard
- konsystencja lekko wodnista, mi nie przeszkadza, ale ktoś może sie przyczepić

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

Manicure - mat i błysk

bardzo dobry

ze wszystkich kosmetyków do demakijażu, które testowałam na sobie, temu dochowałam wierności.odpowiada mi pod każdym względem. ładny zapach i fajna konsystencja, skóra jest po nim miękka i nawilżona, ale nie jest tłusta.nie podrażnia! i czego chcieć więcej? :) dla mnie w sam raz

Używam tego produktu od:ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań:2 i 3 w trakcie

po prostu je lubię

Miałam ogromny problem ze znalezieniem dobrego dla mnie mleczka - tzn. takiego, które dobrze zmywałoby makijaż, ale jednocześnie miało przyjemną konsystencję.
Ten kosmetyk bardzo mi odpowiada, bo spełnia moje oczekiwania - pozostawia twarz czystą, świeżą, nawilżoną, ale nie tłustą.
Przy pierwszym zastosowaniu rzeczywiście poczułam pieczenie oczu, ale więcej się to nie powtórzyło.
Polecam wszystkim wrażliwcom!

Używam tego produktu od:

Nic specjalnego

Rzeczywiście troche rozwodnione, ale ta konsystencja mi nie przeszkadzała. Nie ściera bardziej opornych tuszów do rzęs ;( Za to nie wysusza i nie podrażnia. Cena taka średniawa jak na tą jakość. Ogólnie byłam zadowolona, ale to nic specjalnego. Dużo lepszy jest krem do twarzy z tej serii :) Polecam

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Rozwodnione mleko

Do tej pory moim ulubionym mleczkiem było różane mleczko Garniera, ale ponieważ mi się znudziło sięgnęłam po ten kosmetyk Lirene i niestety nie był to dobry wybór :mur:

Mleczko to jest po pierwsze strasznie wodniste! :mad: Niby butelka jest duża, ale przez swą konsystencję trzeba na raz zużywać dość sporą ilość, bo zawartość wsiąka w wacik nim zdążę dokładnie przetrzeć twarz(nalewanie go na rękę i wcieranie dłonią też odpada, bo przecieka przez palce).
Kolejnym minusem jest dla mnie to, że pozostawia ono po sobie lepką warstwę.
Również zapach nie za bardzo mi odpowiada - jest strasznie słodko-mdlący.
Plusem jest jak dla mnie tylko to, że mleczko można postawić na wieczku i dzięki temu da sie go zużyć do ostatniej kropli, oraz to, że nie szczypie w oczy, ale to za mało jak dla mnie.

Wykończę to opakowanie i więcej nie kupię na pewno i wrócę do mojego ukochanego Garniera :-)

Ilość zużytych opakowań: jeszcze w trakcie 1

Dla mnie OK :)

Plusy:
- zmywa dokładnie makijaż
- nie podrażnia oczu
- nawilża twarz
- rzeczywiście działa dobrze na naczynka, ale po pewnym czasie stosowania, nie od razu!

Minusy:
- zapach, osobiście mi się nie podoba, ale wiadomo są różne gusta, dla kogoś może być OK

Polecam :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

okropieństwo

Wybitny niewypał. Gęsta i kleista konsystencja, zbyt mocny zapach no i w oczy nie tyle szczypie co po prostu je wyżera :( W ogóle na całą twarz działał drażniąco.
Zdecydowanie odradzam!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:Nie udało się skończyć 1go

szczypie

Wszystko byłoby super gdyby nie okropne szczypanie w oczy. Poza tym ladny zapach, fajna konzystencja. Nie wiem czy działa na naczyńka bo po nieprzyjemnej przygodzie z oczkami odstawiłam go całkowicie.

Używam tego produktu od: kilku dni

ok

kupilam ten produkt przez przypadek,ale nie zaluje. mleczko ma fajna konsystencje,nie podraznia,jest niedrogie i dobrze radzi sobie z makijazem :) nie wiem jak radzi sobie z naczynkami,bo ja nie mam z tym problemu,ale mysle ze i tak warto je kupic :D ...ja zdecydowanie jednak wole wersje do cery tlustej i mieszanej :)

Używam tego produktu od:?

Bardzo dobre

Świetnie radzi sobie z usuwaniem makijażu, chyba nie używałam takiego, które robiłoby to lepiej. Nic nie szczypie. Nie wiem jak działa na rozszerzone naczynka, bo nie mam tego problemu, ale z demakijażem radzi sobie naprawdę dobrze.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:ze 3-4