Christian Dior, Duo Yeux Démaquillant Express [Instant Eye Makeup Remover] (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu)

Ten dwufazowy płyn do demakijażu oczu zmywa nawet najostrzejszy makijaż, również wodoodporny, w sposób niezwykle prosty i skuteczny, bez tłustego efektu. Przy wstrząśnięciu flakonu, krystaliczny, zmiękczający olejek oraz niebieskawa woda, bogata w czynniki nawilżające łączą się zapewniając skuteczny a zarazem łagodny demakijaż. Powieki są idealnie oczyszczone, delikatne i nawilżone, rzęsy miękkie i aksamitne. Preparat został przetestowany pod kontrolą oftalmologiczną, chroniąc wrażliwą strefę konturu oka. Idealny dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.

nawilżające, oczyszczające
olejek
dwufazowa
w butelce
>100ml

nie wszystko złoto co Dior :)

Kupiłam go z ciekawości. Niestety tak jak lubię produkty marki Dior tak ten uważam za jakąś pomyłkę.

Produkt jest delikatny, to trzeba mu przyznać, ale jest tak delikatny, że nie radzi sobie z demakijażem zwykłego tuszu już nie wspomnę o wodoodpornym. Niestety trzeba wylewać dużą ilość na wacik i trzeć i trzeć i trzeć oko. Oko robi się czerwone, a tusz niestety nie znika do końca.

Kolejnym minusem jest to, że jest mało wydajny. Bardzo szybko znika, trzeba go używać dużo żeby dokładnie zmyć makijaż oczu.

Plus jest taki, że nie szczypie w oczy i to chyba tyle.

Z całym uwielbieniem do marki Dior, ale ten produkt to pomyłka. Nie taka jakość i nie za taką cenę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Delikatny i skuteczny

Kupiłam poszukując mniej tłustego następcy Heleny Rubinstein.
Ten płyn ma właściwie same zalety - jest delikatny, subtelnie pachnie, nie pozostawia tłustej warstwy i dość skutecznie zmywa.
Jedyne dwa minusy, to tandetne plastikowe opakowanie i cena.
Mam wrażenie, że akurat na płynie dwufazowym spokojnie można zaoszczędzić i nie trzeba kupować takiego z najwyższej półki.
Ale jeśli ktoś lubi zaszaleć - szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie