BeneFit, They`re Real! Remover, Strip-Down Waterproof Eye Makeup Remover (Dwufazowy płyn do demakijażu oczu)

Włącz They`re Real! remover do codziennej rutyny pielęgnacyjnej, a przekonasz się jak dobrze usuwa wodoodporny tusz i najbardziej trwałe eyelinery. Pokochasz możliwości tej gwiazdy demakijażu: jej formuła kremowego żelu sprawnie usunie makijaż, bez naciągania delikatnej skóry wokół oczu. Kosmetyk ten sprawi, że skóra stanie się czysta, miękka i gładka.

oczyszczające
dwufazowa
w tubie
żel
50 – 100ml

Wykorzystała: kilka próbek

Efekt pochodni.

Mam, a raczej miałam, miniaturę tego produktu, który wchodził w skład ostatniego zestawu Sephora box. O ile tusz do rzęs z tej samej serii to dla mnie hicior, o tyle ten kosmetyk jest ponurym żartem.

Pierwsze użycie było dla mnie koszmarem. Zazwyczaj usuwam tusz płynem micelarnym, ale skoro dostałam ten produkt, to postanowiłam zrobić z niego użytek.
Nałożyłam normalną ilość na wacik i hop na oko, które po chwili zapłonęło niczym znicz olimpijski. Z tą różnicą, że odbyło się to w mniej spektakularny sposób. Jeszcze nigdy nie szczypały mnie tak oczy, coś okropnego. Owszem, płyn zmywa tusz, bo kiedy już na szybko starłam jego resztki z oka i zaczęłam dziko przemywać je zimną wodą to rzęsy były prawie wolne od czerni. Jednak cena jaką trzeba za to zapłacić jest zbyt wysoka. Na szczęście skończyło się jedynie na lekko zaczerwienionym i załzawionym oku, które po kilku minutach wróciło do normy. Zaznaczam że podczas demakijażu oczu mam je oczywiście zamknięte. Dałam mu jeszcze jedną szansę i spróbowałam delikatnie przemyć nim powiekę, ale kiedy tylko zbliżyłam się do linii rzęs, oko momentalnie zaczęło lekko szczypać. Chwilę potem produkt wylądował w koszu. Wróciłam do sprawdzonego płynu micelarnego, a zakup tego bubla zdecydowanie odradzam.

wydajny ale słaby

Tak jak poprzednia recencja -również kupiłam ten produkt skuszona promocją w Sephorze :). I dobrze że nie wydałam na niego pełnej kasy. Co do reszty recenzji poniżej - pełna zgoda.

Owszem, doceniam jego wydajność - dwufazowce których zwykle używam kończą się po miesiącu bo dużo codziennie paćkam oczy tuszem, eyelinerem i cieniem -za to gwiazdki.

Ale to nie wszystko czego potrzebuję - a właściwie zabrakło najważniejszego czyli skuteczności w usuwaniu make -upu.... Kremik nie daje sobie z tym za bardzo rady. Tre wiec oko na maksa a i tak rano muszę zmagać się z efektem pandy...

Nie mogę doczekać się końca tej tubki i nie-kupienia tego ponownie.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Ładnie opakowany koszmarek

Całe szczęście kupiłam go na wyprzedaży w Sephorze. Potrzebowałam czegoś delikatnego do demakijażu oczu, więc podpasowała mi opcja czegoś w kremie. Opakowanie jest fajne, na pierwszy rzut oka w ogóle nie kojarzy się z produktem do demakijażu, a raczej z jakimś podkładem czy po prostu kremem. Bezzapachowy, biało mleczko-krem, raczej zwarty, trzeba rozprowadzić go dokładnie po waciku. I to tyle z plusów. Zmywa makijaż topornie, trzeba użyć sporą ilość kosmetyku żeby zauważyć efekt. Bez kłopotu radzi sobie z cieniami, ale to żaden wyczyn, bo... produkt nie radzi sobie z benefitową maskarą They\'re real!!! a do niej wg nazwy został stworzony. Nie mówiąc już o eye linerze. Oczy zachodzą mgłą i szczypią. Mimo stosowania na różne sposoby i zmywania produktu na koniec wodą jak zaleca producent, wyglądam po wszystkim jak panda i poprawiam demakijaż płynem micelarnym. Demakijaż stał się dla mnie koszmarem. Nie wiem czy wytrzymam do końca opakowania, ale nie wiem też ile ta męka potrwa, bo jak napisałam wyżej zużywam w sumie każdego dnia dużą ilość produktu - a mój makijaż oczu składa się z jednego cienia i maskary, okazjonalnie z linera. Poszukam innego mleczka do demakijażu, bo to jest niestety koszmarna pomyłka. Szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni