Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Vaseline Intensive Care, Rosy Lips, Lip Therapy+ SPF 15 (Pomadka do ust z filtrem przeciwsłonecznym)

Vaseline Intensive Care, Rosy Lips, Lip Therapy+ SPF 15 (Pomadka do ust z filtrem przeciwsłonecznym)

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Pojemność 4 g
Cena 10,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

`Vaseline Rosy Lips Lip Tharapy+ SPF15`, to pomadka do ust o specjalnej formule, która przynosi ulgę spierzchniętym wargom, dodając im jednocześnie zdrowego wyglądu zabarwiając je na lekko różowy odcień. Pomadka zawiera olej ze słodkich migdałów oraz olejek różany które nawilżają usta i pomagają je utrzymać miękkie i gładkie, wazelinę, zatrzymującą wilgoć i chroniącą przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, znaną z właściwości antyoksydacyjnych witaminę E oraz filtry przeciwsłoneczne chroniące przed negatywnymi skutkami działania promieni UVA i UVB.
Produkt testowany dermatologicznie.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Nie polecam

Czyż załączone do opakowania zdjęcie jędrnych, zdrowo zaróżowionych kobiecych ust nie działa na wyobraźnię?... Cóż, żyjemy w świecie obrazów, a ten konkretny zadziałał na moją wyobraźnię na tyle skutecznie, że bez dłuższego namysłu wrzuciłam tę pomadkę do swego koszyka. Liczyłam bowiem, że i moje usta, które są podatne na pierzchnięcie i utratę elastyczności, będą prezentować się równie korzystnie, jak te na powyższym obrazku;)
Pomadka ma proste, estetyczne opakowanie, dobrze chroni sztyft przed uszkodzeniem i jest higieniczna. Zawartość olejków pielęgnacyjnych oraz filtrów przeciwsłonecznych, jak również cena (niecałe 2 funty) także na plus.
Co do właściwości samego produktu, należy podkreślić, że ma on bardzo lekką formułę. Gładko sunie po wargach pokrywając je cienką, równomierną warstwą i ledwie widocznie je zabarwiając. Z jednej strony to dobrze, bo pomadka nie koliduje z kolorowymi kosmetykami, poza tym nie skleja ust, nie waży się, ani nie zbiera w kącikach ust w formie nieestetycznej białawej smugi. Jednak trudno jest po niej ładnie umalować usta tradycyjną pomadką, bo ślizga się i nierównomiernie osiada na tej specyficznej powierzchni.
Ale tu nie koniec paradoksu. Bo choć ta lekka warstewka utrzymuje się na ustach dłuższą chwilę, co teoretycznie powinno dawać uczucie komfortu, moje usta po niej pierzchną na wiór! Są suche, napięte i tak naprawdę żeby mieć choćby złudzenie, że są nawilżone, musiałabym malować je dosłownie co parę minut. Błędne koło. Na domiar złego pomadka ma nieprzyjemny, sztuczny zapach, w żaden sposób nie pasujący do mojego wyobrażenia o różanych aromatach.
No cóż, chyba zostawię ją na czarną godzinę, kiedy skończą mi się wszystkie inne produkty do pielęgnacji ust, jakie kryją się w odmętach mojej kosmetyczki, ale z pewnością ani do niej ponownie nie wrócę, ani nikomu jej nie polecę.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1w użyciu

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  273
  recenzji

  337
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  118
  recenzji

  302
  pochwał

  6,36

 3. 3

  33
  produktów

  112
  recenzji

  250
  pochwał

  5,63

Zobacz cały ranking