Eveline, Body Glam Argan, Luksusowy jedwab do ciała

Eveline, Body Glam Argan, Luksusowy jedwab do ciała

Luksusowy jedwab do ciała. Nawilżona i gładka skóra 48h. Przeznaczony do skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej. Ekstrakt z jedwabiu - wygładza skórę, sprawia że staje się ona miękka i sprężysta.
Składniki aktywne:
VitalSkin - pomaga skórze zachować fizjologiczną równowagę.
Kwas hialuronowy - nawilża, zapewnia wygładzenie naskórka.
Hydromanil - tworzą na powierzchni skóry delikatny film chroniący przed utratą wody.
Koktajl witamin A, E, F - odżywia i regeneruje, przywraca młodzieńczy blask.
Naturalna betaina - zapewnia prawidłowy poziom nawilżenia także najgłębszych warstw naskórka.
D-panthenol i alantoina- łagodzą i koją podrażnienia, przywracają komfort suchej i szorstkiej skórze.

w butelce, z pompką
Skóra
wrażliwa
balsamy

Dobre mleczko do ciała

Mleczko ma lekką konsystencje i dobrze się rozprowadza. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Jest w wygodnym opakowaniu z pompką. co do nawilżenia to z pewnością nie jest to nawilżenie 48h. Owszem nawilża ale nie tak długo. Polecam ze względu na fajny zapach, lekką konsystencję i szybkie wchłanianie. Cena przystępna.

Lekki

Łatwo się wchłania, nie najgorzej pachnie i ma lekką formule. Nawilża średnio ale przynajmniej się nie lepi i nie jest tłusty. W sumie nie jest zły, używam go głównie do nóg po goleniu ze względu na jego cechy. Mógłby mocniej pachnąć. Opakowanie ładne i praktyczne.

Lekki balsam na lato

Moja skóra na ciele (w przeciwieństwie do tej na twarzy, na ramionach, plecach i dekolcie) jest mocno przesuszona :crazy: Z ww. powodu nie noszę rajstop (no poza czasem zimowym gdy zakładam b. grube i miękkie rajstopy) - jesień i wiosna to czas u mnie bez sukienek / spódnic.

Balsam Eveline jest pakowany w wygodne opakowanie z pompką. Stylistka? Jak dla mnie zdecydowanie za dużo złota ;)

Konystencja:
Lekkie mleczko, nie jedwab.

Działanie:
Szybko się wchłania, łatwo się nakłada. Nawilża na pewno nie na 24h - wytrzymuje na mojej skórze maks do kilku godzin - w zimę pewnie by wytrzymał z 2h (sic!). Także zapewnienia producenta o długotrwałym nawilżeniu można między bajki włożyć. To lekki balsam na lato. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej ochronnej warstewki - a akurat ją moja skóra lubi. Kupiłam go skuszona odżywieniem skóry, a tu gucio. Zdecydowanie wolę od niego Czerwonego Garniera / Czerwony Lirene, Masło Shea z TBSa - to moje ukochane balsamy głęboko nawilżające. Eveline to produkt na lato dla osób szukających lekkiego mleczka. Zapach jest łagodny więc nie kłóci się z perfumami.

Cena / dostępność / wydajność:
Cena - ok, aczkolwiek mógłby być nieco tańszy.
Dostępność - drogerie, czasem go widzę w marketach.
Wydajność - dość niska (1 mies) biorąc pod uwagę fakt jego lekkości oraz przymusu dosmarowywania się bym poczuła nawilżenie.

Balsam do ciała Eveline na pewno nie jest jedwabiem głęboko odżywczym - nadaje się tylko i wyłącznie na lato - stąd też moja ocena 3,5 gwiazdki. Polecam dla fanów lekkich balsamów na lato. Sama go nie kupię, bo nie uważam go za balsam odżywczy - do czego producent się zobowiązuje.

Używam tego produktu od: 1 mies

Uwielbiam!

Balsam wchłania się błyskawicznie pozostawiając skórę miękką i dobrze nawilżoną.
Nie klei się. Bardzo przyjemna konsystencja lekkiego mleczka.
Obłędny zapach, który uwielbiam.
Bardzo przystępna cena.

Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

Szału nie ma

Skusiłam się na ten balsam jakiś czas temu za namową koleżanki w drogerii i muszę przyznać że szału nie ma.
Zapach nie powala a jeśli chodzi o jedwabiste nawilżenie to chyba tylko dla kogoś, kto ma w miarę nie przesuszoną skórę.
Produkt fajnie się nakłada,nie lepi w miarę szybko wchłania i nie jest super drogi,jednak nawilża (przynajmniej mnie) znikomo.Dodatkowy minus za rzadką konsystencje.