Bioelixire, Argan Oil, Active Hydrating Shampoo (Nawilżający szampon do włosów)

Bioelixire, Argan Oil, Active Hydrating Shampoo (Nawilżający szampon do włosów)

Nawilżający szampon zawierający aktywny kolagen, aktywny kwas hialuronowy oraz olejek arganowy. Dogłębnie wnika w strukturę włosów nawilżając je oraz skórę głowy. Delikatnie myje, pozostawiając włosy elastycznymi, błyszczącymi oraz pełnymi życia.

Nietrafiony zakup w ciemno

Szampon kupiony na wyjazd, bo małe opakowanie. Do tego obietnica nawilżenia, więc może nie będę musiała cały czas używać odżywki...
Skucha, szampon plątał włosy, robił oklapłe a jednocześnie siano. Przez cały wyjazd męczyłam go, dokończyłam w domu ze wstrętem. Nawet używanie co kilka myć go nie uratowało. Pomijam zapach, opakowanie i dość dobrą wydajność - tu nie mają znaczenia.

U mnie się nie sprawdził

Nie mam prawa twierdzić, że szampon jest zły. Standardowo używam innego, który na każdym polu jest lepszy. Kupiłam skuszona promocją (9,90), ponieważ od jakiegoś czasu widziałam, że włosy robią się coraz bardziej suche.
Po pierwsze: chyba naiwnie podeszłam do sprawy. Szampony są od mycia, nie od nawilżania - odżywki może tak.

Moja ocena:
1. W standardowej cenie 19,90, w mojej opinii, nie jest wart kupienia
2. Nie uważam, żeby był wydajny - nie pieni się w ogóle, więc dolewałam, żeby w ogóle poczuć, że myję włosy
3. nie nawilża - może w komplecie z dedykowaną mu odżywką działa lepiej
4. ładnie pachnie

dla włosów pozbawionych życia

Szampon zakupiłam z ciekawości, gdyż nigdy wcześniej nie stosowałam żadnego produktu tejże firmy. Mimo niepozornie małego opakowania produkt jest bardzo wydajny. Szampon prawie nie pieni się, łatwo rozprowadza oraz przyjemnie pachnie. Włosy po zastosowaniu są wyraźnie nawilżone,odżywione,błyszczące,łatwe do rozczesania,nie puszą się. Opakowanie eleganckie, przykuwające uwagę, poręczne.
Jedyny minus to cena regularna, która zniechęca ze względu na małą pojemność szamponu.

Używam tego produktu od: około miesiąca