Bio Spécific Régulation, Żel peelingująco-myjący

Bio Spécific Régulation, Żel peelingująco-myjący

Kupiłam, i to w promocji, ale jestem niezbyt zadowolona - słabo peelinguje, jest śliski, ma mało drobinek i bardzo ciężko się spłukuje. Jest niezbyt wydajny, i co za tym idzie, wychodzi dość drogo. Ogólnie może być, ale spodziewałam się czegoś lepszego. Tyle, że zapach całkiem, całkiem.. Dla amatorek bardzo delikatnego peelingu.

Cena: 28 zł / 150 ml

wrócę do niego jeszcze...

Dobrze współgrał z moją cerą (mieszana, wrażliwa), wyregulował wydzielanie sebum, zwęził pory. Uspokoił skórę mimo, że posaida w sobie element peelingujący. Jest on jednak tak delikatny, ze można go stosować codziennie (oczywiście przy dobrej kombinajcji z kremem i serum).

Dodatkowe plusy za zapach i ciekawy kształt butelki.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Niewygodne opakowanie

Przeciętny żel, niczym nie różni się od większości żeli dostępnych na rynku. No, może jedynie wysoką ceną i uciążliwym opakowaniem. Drobinki peelingujące całkiem przyjemne, ale pamiętam, że czasem po umyciu moja twarz wydawała się lekko ściągnięta. Plus za orzeźwiający zapach

mieszane uczucia

Używałam go non stop prawie rok. Na początku byłam zachwycona, ale im dłużej go miałam tym mniej mi się podobał. Jak dla mnie jest wydajny i ma miły zapach.
Cera jest po nim świeża i się nie świeci. Ale rzeczywiście kiepsko peelinguje i moja skóra chyba już się zbyt przyzwyczaiła do tego produktu.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 10

O botoksie mity

Średni !!!

Plusy:
- cena
- przepiękny zapach!!!
- nie podrażnia
- b.wydajny

Minusy:
- jest zdecydowanie za delikatny dla mnie. Ładnie matuje i ściąga twarz, ale jej nie oczyszcza :( Drobinki peelingujące nic nie dają. Są tylko takim miłym dodatkiem który zachęca do zakupu...

Przeciętny żel - nie zaszkodził mi, ale też specjalnie nie pomógł

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Podrażnił skórę :(

Zaledwie po trzech zastosowaniach dostałam wysypki na policzkach. Odstawiłam i po tygodniu znowu zastosowałam. Ponownie uczulił. Teraz stoi na półce i się kurzy :(

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i ostatniego

Skuteczny!

Używam od dwóch miesięcy kilka razy dziennie wraz innymi specyfikami tej serii. Bardzo skuteczny: wygładza, eliminuje problem jakichkolwiek niespodzianek, bardzo ładnie oczyszcza mieszaną i wrażliwą skórę. Oczywiście nie jest to peeling, ale po prostu żel. Poza tym ma przyjemny świeży zapach. Odejmuję jedną gwiazdkę za małą wydajność. Ale i tak nie mam ochoty szukać niczego innego.

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa

ni ziębi ni chłodzi...

Produkt peelingujący? Nie...zbyt słabo jak dla mnie...taki delikatny żel do codziennego stosowania...nie podrażnia...bardzo ładny zapach...Wielki minus za opakowanie...wielkie trudności z wydobyciem żelu z butelki (szyjka z zakrętką jak woda min) muszę go wyjmować na wierzch pipetą :(

Ilość zużytych opakowań:

przeciętniak

Spróbowałam i nie jestem zadowolona. Masuje delikatnie, ślizga się wyjątkowo, odtłuszczą bardzo, oczyszcza tak sobie.
Zapach-świeży ogórek, nawet fajny, po chwili pojawia się coś gorzkiego, co jest irytujące i uciążliwe, nie zostaje na skórze.
Przy dłuższym stosowaniu wysusza skórę.
Opakowanie ładne, ale niepraktyczne, wąska szyjka, brak dozownika na butelce, zakręcany na koreczek, klapka byłaby lepsza. Żel jest gęsty, na zakrętce go trudno postawić, butelka jest z twardego plastiku, więc wytrzepuję mozolnie żelowego gluta na rękę, zwykle wypada za dużo....ech szkoda słów, naprawdę nie warto zawracać sobie głowy, są lepsze kosmetyki za rozsądniejsze pieniądze.

Używam tego produktu od: męczymy się ze sobą, z przerwami, od marca
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze i nie będzie następnego.

fajny

kupiłem goi kiedyś w promocji za jakieś 18zł. żel ma taki zielony zapach, który na początku trochę mi nie odpowiadał. oczyszcza skórę bardzo dobrze i dokładnie, nie wysusza jakoś specjalnie-po umycu nie musze lecie nakładac momentalnie toniku i kremu. opakowanie jest ładne ale z wyglądu ale bardzo niefunkcjonalne- wydobywanie kosmetyku od połowy opakowania jest trudne- lepsz byłaby pompka lub zwykłe plastikoweopakowanie, z którego można wycisnąc kosmetyk. ten produkt jako pierwszy z YR wydaje mi się byc naprawde produkowany z naturalnych składników. co do peelingowaniam to jest ono znikome. pomimo wszystkich plusów i minusów warto zużyc choc jedno opakowanie:>

Używam tego produktu od:4m-cy na zmiane z innymi
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

KWC

Jak dla mnie najlepszy. Nie podraznia, nie wysusza. Ma bardzo fajny zapach. Jest wydajny. Za to wszytko ocenilabym go na 4 *, ale mam wrazenie ze jest to jedyny zel, ktory nie zapycha mnie dlatego KWC.

Ilość zużytych opakowań: duzo

fajny

Tyko znowu problem taki, ze ja za leniwa jestem na takie specyfiki: Wole cos co sie wacikiem przetrze i juz:) Ale kosmetyk dobrze oczyszcza, bardzo ładnie pachnie. Zdecydowanie nie dla wrazliwej skory chociaz drobinki peelingujące sa bardzo male. Fajny. Moze jeszcze kiedys kupie.

Używam tego produktu od:-

przyjemny w uzyciu

Jezeli chodzi o minusy to cena moim zdaniem jest zbyt drogi,a tak to same plusy doskonale oczyszcza nawet z wodoodpornego makijazu nie pozostaje slad,skora jest gładziutka i odswiezona ładnie pachnie a granulki choc jest ich nie zawiele dobrze złuszczaja no ale w koncu nie ma co narzekac ze jest ich tak mało bo przeciez zel powinien byc uzywany 2 razy dziennie dlatego musi byc delikatny a nie scierajacy...

Używam tego produktu od:4 tyg