Garnier, Mineral Deodorant, Maximum Control 72h Roll On (Minerlany antyperspirant w kulce)

Dla skóry wrażliwej: skoncentrowana skuteczność dla 72-godzinnej intensywnej ochrony.
Dzięki koncentracji składników aktywnych, Garnier Intensive 72h, reguluje szczytowe momenty potu w okresach intensywnej aktywności.Bez alkoholu, bez parabenów.

50 - 100ml
w kulce
Skóra
wrażliwa
ochronne

Działać działa, ale trzykrotnie krócej

Niezły produkt, choć 72 godziny świeżości lepiej włożyć między bajki.

Działanie: Powiedziałabym raczej, że to raczej antyperspirant o przeciętnym niż przedłużonym działaniu. Co do 72 godzin zdecydowanie się nie zgadzam. Nie mam problemów z nadmiernym poceniem, a jego skuteczność to według mnie po prostu zatrzymanie powstawania przykrego zapachu i ograniczenie wydzielania potu przez około dobę. Co mogę za to przyznać – znakomicie wyważono skuteczność i działania uboczne. Jak na antyperspirant, który w ogóle działa, mało brudzi ubrania i nie wysusza bardzo skóry. O ile nie nałożę po depilacji, to da się przeżyć codzienne stosowanie bez podrażnienia (chociaż co z tego, skoro i tak nie działa jak pół-bloker? - ret.)

Na plus:
-przez dobę jest ok: pocę się mniej, przykrego zapachu nie ma
-nie brudzi bardzo ubrań
-bardzo wygodna duża kulka
-ładny, delikatny, świeży zapach
-cena w porządku
-wydajność typowa, jest w porządku, ale bez szału

Na minus:
-nie spełnia obietnic producenta
-schnie wieki wieczne
-wysusza skórę (choć nie tragicznie)
-nałożony na nie do końca wyschniętą skórę powoduje lekki świąd

Dobry

Zużyłam już kilka opakowań tego antyperspirantu. Dobrze chroni przed poceniem, chociaż dla osób mocno pocących się na pewno nie wystarczy. Dodatkowo ma ładny zapach, szybko się wchłania i co ważne dla mnie - nie szczypie, nawet po goleniu. Cena ok, często jest w promocji nawet za 5-6 zł. Warto spróbować.

najgorszy dotąd

Lubię te kulki garniera, dla mnie dawały efekty prawie jak bloker. Widzę, że ich recenzje dzielą się na zachwycone i zawiedzone totalnie, tak jakby na niektóych zupełnie nie działały. Mi pasowały zawsze, dlatego kupiłam bez wahania kolejną, do tego dwupak. A tu zaskoczenie - średnio chroni przed poceniem. Nie wiem od czego to zależy, bo czasem w chłodny i spokojny dzień działa słabiej niż w upał. Zaraz po nałożeniu czuję lekkie szczypanie, które szybko mija. Nie ma to związku z depilacją, bo kilka dni po depilacji piecze tak samo. Chroni przed nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień, ale tych 72 godzin na pewno nie wytrzyma (sprawdzone, kiedy kilka razy zapomniałam użyć rano) Ma wadę wszystkich kulek garnier - bardzo długo schnie. Tej wersji nie kupię już na pewno, ale całej serii nie skreślam.

bardzo fajny

Lubie antyperspiranty Garniera. Ten rowniez mnienie zawiodl :)

- jest wydajny
- ladnie pachnie
- dobrze zabezpiecza przed poceniem
- nie podraznia
- latwo dostepny
- cena (jest czesto na promocji)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Bardzo lubie

Lubie ten dezodorant bo nie kluci sie z zapachem mojego potu z czym np. Mam problem używając rexone. Bardzo ladnie pachnie spod pachy jak perfum :D oczywiscie co do dzialania no to nie ma sie co oszukiwac bo taki dezodorant na pewno nie zachamuje nam calkowicie potu, jednak jestem zadowolona, bo nie brudzi ubran

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

na chłodniejsze dni tylko i wyłącznie

Kulki mnie nie przekonują.Nie lubię gdy to cuś zalewa pachy i trzeba czekać w nieskończoność,aż wyschnie,a ochrony specjalnie wielkiej i tak nie ma.Jakiś czas temu kupiłam z ciekawości roll on z Garniera i o dziwo spisywał się bardzo dobrze i nie robił tego,czego nie znoszę,więc postanowiłam wypróbować kolejny także z Garniera.Dorwałam go w Biedronce za jakieś 5 zł.

*Opakowanie ładnie się prezentuje.Prosta szata graficzna.Szkoda,że kulka nie "stoi na głowie",ale może to też plus.
* Kulka się nie zacina i na moje szczęściej nie leje się z niej.Może to dlatego,że "chodzi"dosyć ciężko i "nie stoi na głowie".W każdym bądź radzie na skórze ląduje niewielka ilość produktu.
*Wysycha naprawdę szybko-jak dla mnie. Może nie ok. minuty,ale 3-5 min.,to w porównaniu z kulkami,których wcześniej używałam tyle co nic.W tym czasie sobie zdążę umyć zęby,twarz i już.
*Nie klei się na skórze.
*Zapach jest mało wyczuwalny,bardzo szybko się ulatnia,ale nie przypadł mi go gustu.
*Produkt zapewnia nam ochronę przed nieprzyjemnym zapachem przez cały dzień.
*W chłodne dni chroni przed potem przez cały dzień,ale nie mam problemu z dużą potliwością.Niestety podczas ćwiczeń nie chroni przed potem.Także jak przyszło ciepło,to nie chroni nic a nic.Odstawiam na chłodne dni i musze kupić coś nowego.
*Nie zostawia śladów na ubraniach.
*Nie podrażnia skóry po depilacji czy goleniu.
*Nie przesusza skóry pod pachami.

Myślę,że nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 1,5 mies.