Avon, Extra Lasting, Eyeshadow Ink ((Supertrwały kremowy cień do powiek)

Avon, Extra Lasting, Eyeshadow Ink ((Supertrwały kremowy cień do powiek)

Pojemność 3,5 ml

Super trwały kremowo - żelowy cień do powiek Avon Extra Lasting, Eyeshadow Ink o intensywnym kolorze z formułą odporną na ścieranie zapewnia nasycenie koloru do 18 godzin. Nie ściera się i nie zbiera w załamaniach powieki oraz jest komfortowy w stosowaniu. Kremowo - żelowa formuła Avon, cieni Extra Lasting Eyeshadow Ink zapewnia wygodną aplikację i utrzymuje intensywny kolor aż do 18 godzin. Formuła kosmetyku jest odporna na ścieranie i zaleganie cieni w załamaniach powiek. Nakładaj palcami. Użyj więcej, aby wzmocnić efekt.

Dziwne

Powiem szczerze... Ten cień wymaga cierpliwości i umiejętności. Największy problem mam z doborem pędzelka, który ładnie nalozy cień. Obsługa palcem jest utrudniona przez konstrukcję opakowania (kształt sloiczka i szyjki).
Cień jest trwały i ładnie się prezentuje na powiece. Wymaga czasu, to produkt z którym trzeba trochę się pobawić, żeby dokładnie i równomiernie go rozprowadzić.
Nie ukrywam, że muszę zgodzić się z opiniami o jego konsystencji. Cień jest suchy i tępy. Potrafi się skleic, rozwałkować i zrobić dziury. Jest ciężki w obsłudze i wymaga czasu... Dlatego nie do końca go lubię... Jest inną wersją color tattoo ale niestety nie do końca dobrze zrobioną. Brakuje mu dużo, nie wiem czy będzie kiedykolwiek w stanie zagrozić tattoo.
Cena w promocji około 10 zl
Dostępność katalog
Wydajność - do końca życia i o jeden dzień dłużej

Nie warto

Zauroczona kolorami od razu zakupiłam kilka różnych. Cień sam w sobie nie jest zły. Jednak według mnie ma trochę za suchą konsystencję, przez co ciężko się go aplikuje nawet po nagrzaniu. Na powiece kolor nie jest tak spektakularny jak na nałożeniu go na palec, jest delikatny, słaby. Ciężko nabrać produkt palcem, szczególnie jak mamy dłuższe paznokcie bo słoiczek jest malutki. Trwałość kosmetyku jest dobra, nie zbiera się w załamaniu. W porównaniu do kremowych cieni z Maybelline wypada bardzo źle.

Trwały

Zaletą to piekny kolor i trwałość a także jak naklada sie go wedlug wskazówek z katalogu ( rozgrzanie) jest łatwy w aplikacji kupilam go w promoci za okolo 10 zl. Ja go lubię moja mama tez mamy po dwie sztuki ale my nie jestemy wymagajace co do makijażu oczu to nam w zupelnosci wystarczy do naszego makijażu

Za tępa konsystencja

Kupiłam go z ciekawością,czy zastąpi on bazę pod cienie.Ale niestety nie,tak naprawdę ciężko było go użyć jakkolwiek,nawet jako cienie nie spisały się.
Stanowczo za suche,aż tępe nie dało rady równomiernie nałożyć,same prześwity.
Próbowałam go ratować Duralinem z Inglota,ale tylko pomógł na jeden raz,na następny dzień znów wyschły.
Nie,nie,nie tylko nerwy straciłam.

Kiepski

Cień kupiłam skuszona pięknym kolorem taupe spodziewając się że będzie podobny do Maybelline Color tatoo. Miał mi być pomocny przy robieniu szybkiego porannego makijażu. Nic z tego makijaż tym cieniem nie jest szybki ani nawet przyjemny. Cień jest suchy daleko mu do kremowego, na powiece się grudkuje trudno nim uzyskać intensywny kolor robi prześwity i ciężko go rozetrzeć. Po kilkukrotnej porannej walce z tym produktem ostatecznie wylądował w koszu. Szkoda czasu na ten bubel

Nigdy więcej

Mialam ten cień na powiekach tylko jeden i zarazem ostatni raz. Bardzo ciężko się nakładał, trudno wydobyć go ze słoiczka. Może i kolor jest ładny, ale dosłownie w minutę po nałożeniu zaczęły mnie potwornie piec powieki. Miałam spore problemy ze zmyciem cienia więc chyba jest trwały, ale co z tego, skoro uczula. Nigdy więcej tego dziadostwa.

Porażka

Kupiłam kolor Raw Gold, na początku byłam zadowolona chociaż na palcu było więcej pigmentu niż na oku. Po 2 m-cach używania , cień zrobił się suchy i ciężko go aplikować. Szkoda, kolor ładny i nic poza tym.Szklane opakowanie - maleńkie, mam drobne ręce ale mój palec zaledwie się mieści.Jeden punkt za kolor.

Świetny

Zalety:
- jest naprawdę trwałym kosmetykiem, zgodnie z obietnicami producenta
- bardzo dobrze się rozprowadza, zapewnia jedwabistą aplikację - nie kawali się nie ściera, nie tworzy smug na powiece
- nie zbiera się w załamaniu powieki
- bardzo długo utrzymuje się
- idealny na każdą porę roku, odporny na działanie śniegu
- mocno napigmentowane odcienie
- dobra cena i wybór kolorów

Wady:
- długotrwale stosowany może przesuszać skórę na powiekach

Nie zostanę fanką

Chciałam sobie wypróbować jak sprawuje się kremowy cień, ponieważ jestem ogromną fanką klasycznych cieni. I przyznam szczerze, że jakby postawili przede mną ten produkt, a obok jakieś zwykłe cienie to jednak zabrałabym ze sobą te zwykłe. Nie przekonałam się do tego typu produktu i raczej nie przekonam.

Jest to kremowy cień zamknięty w małym słoiczku. Spodziewając się, że krem nie zaprzyjaźni się z pędzlami od razu przystąpiłam do nakładania tego produktu palcem. Za pierwszym razem przejechałam palcem tak jakbym to zrobiła przy klasycznych cieniach - po protu w celu sprawdzenia intensywności koloru. Okazało się, że produkt został nienaruszony, a palec czysty. Przyznam szczerze, że zdziwiło mnie to, bo nawet krem zostałby naruszony przez taki ruch. Konsystencja tego produktu jest po prostu sucha. W żaden sposób nie przypomina czegokolwiek kremowego. Jednak wystarczy lekko pod palcem nagrzać i zaczyna się ta konsystencja robić bardzo lekko płynna, ale wystarczająco, żeby nałożyć na powiekę. Jednak nie pozostawia na powiece spektakularnego efektu. Ciągle brakowało mi intensywności koloru, którą klasycznymi cieniami mogłam zrobić tak jak mi się podobało. Mimo wszystko jest to naprawdę przyzwoicie trwały produkt i sprawdził się przez wiele godzin bez bazy jak i z bazą. Nałożony na powiekę cień nie przemieszcza się, nie zasycha na powiece w taki sposób, by mógł potem nieprzyjemnie kruszyć się i osypywać pod okiem.

Jednak nie zostanę fanką tego produktu i raczej nie przekonam się do zakupu większej ilości słoiczków. Zużyję po prostu to co mam do końca jak tylko będę mieć okazję. Mogę polecić ten produkt osobom dla których istotny z rana jest czas, bo na pewno jest to o wiele szybsza forma wykonania makijażu bez obawy, że pobrudzimy się podczas aplikacji na powiekę.

Szybko wysycha w słoiczku

Kusił mnie ten cień dość długo, głównie jako tańsza alternatywa dla Color Tattoo od Maybelline. Dołapałam go w końcu na przecenie, choć nie wybrałabym go ponownie, nawet za półdarmo. Zacznę jednak od początku, oceniając odcień Lasting Lilac.

Sam kolor w słoiczku to piękny, metaliczny odcień lawendowy. Na powiece bliżej mu jednak do subtelnego odcienia perłowego różu, który pięknie odbija światło, więc nadaje się na delikatny makijaż lub jako baza pod inne cienie- bo trwałości to mu odmówić nie można, trzyma się dzielnie cały dzień, a nawet całą imprezę, a gdy jeszcze pod niego nałoży się dodatkowo bazę to już w ogóle jest nie do zdarcia i tylko mleczka lub olejki dają sobie radę ze zmyciem, także wielki plus za to. Grzecznie też siedzi na swoim miejscu, nie wchodzi w załamania powieki, nie blaknie z czasem. Można by rzec, że swoją rolę spełnia, jednak jest to ALE, które sprawia, że do przeciętniaka mu brakuje.

Po pierwsze konsystencja, która nie jest ani kremowa, ani żelowa, tylko sucha i lekko miękka, więc trzeba ogrzewać ją dość długo palcem aby się nałożyła. Zresztą, na palcu zostanie więcej koloru niż na powiece i trzeba powtarzać czynność kilkukrotnie aby uzyskać zadowalający efekt. Pędzelkiem tego to się nie da nałożyć, bo zwyczajnie się go nie chwyta- a szkoda, bo często miałam ochotę go użyć jako eyeliner. Dodatkowo niecały rok po użytkowaniu w słoiczku zaschnął na kamień i nawet mogę go sobie wyjąć (patrz: zdjęcie). Według opakowania po otwarciu jest do użytkowania przez 12 miesięcy, więc odszedł zbyt szybko.

Być może trafił mi się groszy egzemplarz, może ten kolor tylko tak ma, jednak wolę po staremu mieć cienie w paletkach, które nie uciekają z opakowania.

szybko wysycha i wykrusza się

Cień mial byc rozwiazaniem na calodzienny, trwaly makijaz. Prawda, przez jakis tydzien po otwarciu uzywalo sie go calkiem milo, nie osypywal sie, dobrze nakladal, dobrze trzymal.
Niestety, cien szybko zasechl na kamien w sloiczku. Nie wiem, czego to wina, sloik zawsze zakrecalam. Jest jak skala - do tego stopnia, ze nie udaje sie go nabrac palcem, trzeba go skrobac np metalowa szpatulka. Kolor jest ladny (Totally Taupe), ale co z tego, skoro mi sluzyl przez tydzien.
Wiecej nie kupie, zuzylam moze 10% a reszta lezy i nie wiem co z tym zrobic :(

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

do codziennego makijażu

oceniam odcien FOREVER BRONZE:cien bardzo dobry ladnie sie rozprowadza kolor subtelny nie za mocny nadaje sie do codziennego makijazu,o dziwo cien bez bazy trzyma sie u mnie caly dzien takze jak najbardziej polecam ten produkt i napewno zakupie jeszcze ktorys odcien

Ilość zużytych opakowań: część pierwszego