Ziaja, Mamma Mia, Masło do ciała ujędrniające po porodzie (nowa wersja)

Ziaja, Mamma Mia, Masło do ciała ujędrniające po porodzie (nowa wersja)

W połączeniu z masażem wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Stymuluje produkcję proteoglikanów, odpowiedzialnych za modelowanie skóry. Utrzymuje elastyczność i jędrność na poziomie skóry młodej. Zapobiega wiotczeniu, intensywnie regeneruje i odżywia naskórek. Nie zawiera kofeiny. Nie zawiera alkoholu.

bez alkoholu
w słoiku
maska
>100ml
Skóra
wrażliwa

Średniak :)

Kupilam to maslo zachęcona recenzjami na Wizazu i troszeczke sie zawiodlam.
Jestem 4,5 miesiaca po porodzie, masla uzywam okolo miesiaca i mysle, ze starczy jeszcze na jakies 2 tygodnie wiec jest calkiem wydajne :p
Konsystencja i zapach sa w porzadku, opakowanie tez bardzo wygodne.
Jednak najwazniejsze jest dzialanie, a ono mnie nie zachwycilo do tej pory. Moj brzuch po ciazy nie wygladal zle (na szczescie obylo sie bez rozstepow), ale tez nie tak jakbym chciała dlatego myslalam, ze tym bardziej to maslo mi pomoze. Nawilza dobrze, ale ujedrnia jak dla mnie bardzo slabo. Skora moze jest troche bardziej napieta, ale nie jest to na pewno bardzo widoczne. Jednak zamierzam dac mu szanse i kupie drugie opakowanie, moze potrzeba wiecej czasu na bardziej widoczne efekty.

kosmetyczny hit

Zaczelam używać go po porodzie i musze przyznać że naprawdę działa. Skutecznie ujędrnia ciało po porodzie. Aż miło patrzec na efekty. Oczywiście należy używać go regularnie. I na iednym opakowaniu nie kończyć ale to jeden z lepszych preparatów z którymi miałam do czynienia.

Szał Ciał

I to się nazywa produkt Hicior!
Tani przyjemny, ba nawet bardzo przyjemny uratował moje ciało po ciąży!
●Ujędrnia
●Nawilża
●Pozostawia skórę przyjemna w dotyku mięciutka
●Rozjaśnia rozstępy
●Ładnie delikatnie pachnie
Cudowny produkt za cudowną cenę, Idealnie sie wchłania!
To mój Hit! Polecam go Baaardzo

super!

Sprawdził się u mnie super :) dobrze się rozprowadza ,przyjemnie pachnie i przede wszystkim zaobserwowalam efekt ujedrnienia. Plus za to ,ze można używać go od razu po porodzie ,nie uczula ,ani nie podrażnia skóry. Cena przystępna

Masło do ciała jest konsystencji gęstej, o jasno-zielonym kolorze i nawet przyjemnym zapachu. Rozprowadza się go dobrze po ciele i szybko się wchłania.
Masło do ciała bardzo dobrze odżywia, nawilża skórę. Czerwone rozstępy, które mam na brzuchu, które zostały po ciąży po tym maśle ładnie są wybielone i mniej widoczne.
Czy to masło ujędrni, wymodeluje i spali tkankę tłuszczową ? Raczej nie, ale za to, że skóra po nim jest nawilżona, gładka, rozstępy jakby mniej widoczne ocena 4 się należy. Na resztę niestety trzeba sobie zapracować ćwiczeniami i dietą.

Bardzo dobre masło

Często zdarza mi się sięgać po kosmetyki przeznaczone dla mam, gdyż wydaje mi się, że są bezpieczne. Tak było też z tym produktem, używałam go nie będąc po porodzie, ale kupiłam szukając czegoś co ujędrni, dobrze nawilży moje ciało.
Kosmetyk jest zapakowany w pudełeczko, wygodny w użyciu, ładna grafika, a po otwarciu uwalnia się piękny, delikatny, świeży zapach, taki jaki często kojarzę z masaży w spa.
Masło jest treściwe w konsystencji, bardzo dobrze się rozprowadza i pięknie wchłania. Nie pozostawia na skórze filmu ani tłustej skóry, lecz bardzo dobre nawilżenie.
Może jakoś spektakularnie nie ujędrnia, ale muszę przyznać, że ciało jest po nim bardziej zwarte. Doskonałe do stosowania razem z bańką chińską.

nie spodobało mi się

Zużyłam ale nie bardzo przypadło mi do gustu, lekko lepkie, trochę tłustawe, słabo nawilża, zapach sztuczny no i nie ujędrnia nic a nic i za to największg minus, używałam po porodzie i lepiej spisały się zwykłe mleczka i balsamy niż to dedykowane mamom...

Wygładza i nawilża:)

Po ciąży na szczęście nie zostały mi rozstępy, ale nadmiar skóry zwiotczałej na brzuchu niestety tak :(
Do zakupu przekonało mnie opakowanie, gdzie jest napisane, że nadaje się od pierwszych dni po porodzie.
Teraz 5 miesięcy po porodzie i systematycznym użytkowaniu, muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Bardzo intensywnie nawilża oraz błyskawicznie wygładza skórę. Zauważalna jest zwiększona elastyczność i napięcie skóry - nawet mój mąż zauważył różnicę :D Zapach jest bardzo przyjemny, konsystencja ułatwia rozsmarowywanie.
Nie oczekiwałam cudów, bo wiadomo, skóra po porodzie potrzebuje przede wszystkim czasu a bardzo pozytywnie się zaskoczyłam :D Polecam nie tylko za to jak działa ale i dlatego, że jest bezpieczny dla maluszka, co dla mnie jest bardzo istotne karmiąc piersią :)

Świetnie ujędrnia

Jak każda świeżo upieczona mama bałam się w jakiej kondycji będzie moja skóra po urodzeniu pierwszego dziecka. Oczywiście, podczas całej ciąży stosowałam specjalistyczne preparaty ujędrniające/antycellultowe/nawilżające, jednak większość z nich nie nadawała się po porodzie i w czasie połogu, szczególnie gdy karmi się dziecko. Była bardzo zadowolona z efektów używania produktów firmy Palmers, jednak ich intensywny kakaowy zapach nie przypadł do gustu mojemu maluszkowi, więc musielismy go odstawić.
Kosmetyki firmy Ziaja zawsze wydawały mi się tanimi, o dobrej jakości. Sam tytuł "ujędrniające masło do ciała po porodzie" od razu przekonało mnie do zakupu.

Moje plusy:
- niezbyt gęsta konsystencja barwy lekko zielonkawej, która świetnie rozsmarowuje się na ciele,
- szybko się wchłania i nie brudzi ubrań,
- ma delikatny, niedrażniący zapach,
- skóra jest ładnie nawilżona i odżywiona,
- po kilku dniach widoczny jest delikatny efekt ujędrnienia,
- przystosowany dla kobiet po ciąży, podczas połogu i karmienia piersią,
- bezpieczny dla maluszka i mamy,
- nie podrażnia i nie uczula,
- fajna cena i pudełko, z którego łatwo wybrać produkt,
- wydajny,
- szeroko dostępny w drogeriach i aptekach.

Minusy:
- hmmm... brak

Bardzo dobry

Nie nazwałabym go masłem a balsamem. Konsystencja nie jest zbyt gęsta, dlatego bardziej pasuje mi określenie balsam. Używam go w ciąży i na pewno kupie go też po porodzie. Nie zauważyłam super ujędrnienia, ale mimo to bardzo dobry, świetnie nawilża.

+cena
+dostępność
+wydajność
+nawilżenie
+zapach
+wygodne opakowanie

Minusów nie widze :)

Ulubione!

Po ciazy probowalam rożnych kremów,tych droższych,ale takze tańszych. Ziaja sprawdziła sie najlepiej i po jakims czasie znow do niej wróciłam.
Plusy:
+uzależniający zapach (przepiękny,delikatny)
+dobrze nawilża i szybko sie wchłania
+po dłuższym czasie stosowania mozna zauważyć rezultaty w postaci ujędrnionej skory

Nie oczekiwałam cudów,bo żaden krem nie jest w stanie w 100% napiąć naszej skory,ale dla mnie ten efekt jest zadowalający.

Ilość zużytych opakowań: Niecałe dwa

Zdecydowanie nie spala tkanki tłuszczowej

Kupiłam ten produkt zachęcona opisem ale niestety cuda się nie zdarzają i nie oczekiwałam, że masło do ciała spali tkankę tłuszczową po ciąży ale po ziaji spodziewałam się czegoś lepszego.

Owszem skóra jest jędniersza i po użyciu staję się bardziej napięta ale szału nie ma. Wydaje mi się, że nie wyróżnia się na tle innych balsamow ujedrniających.

Poza tym konsystencja jest zbyt płynna, przez co jest niewydajny, gdybym używała go dwa razy dziennie, tak jak zalecaja, to wystarczyłby na dwa tygodnie.

Na plus:

jest zapach, który jest delikatny

cena, która nie jest wygórowana

nie wysusza,a po użyciu skóra jest miękka.

Opakowanie też ok, wygodne w użyciu i można wszystko do końca wybrać.

Na pewno po następnej ciąży nie kupie

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml