Mariza, Selective, Nasycona kolorem pomadka do ust

Mariza, Selective, Nasycona kolorem pomadka do ust

Nasycona pigmentami,kremowa pomadka idealnie się rozprowadza, pokrywając usta głebokim i trwałym kolorem. Zawiera cenne, naturalne składniki: masło kakaowe, olej awokado i wosk carnauba, które sprawiają ze usta są miekkie, zdrowe i doskonale nawilzone.

Tragedia!

Nigdy w życiu nie miałam tak okropnej pomadki!
T R A G E D I A!

Kolor wydawał się bardzo ładny, ale po nałożeniu podkreśla absolutnie wszystkie suche skórki, kiedy się wydaje, że wcale ich nie ma na ustach.
Szybko się ściera, wchodzi w załamania, nie pokrywa ust równo, a już na pewno kolor nie jest głęboki. Trzeba kilka warstw, zeby kolor byl znosny, ale przy wszystkich innych minusach nie wygląda to ładnie.
W życiu nie wyszłabym tak do ludzi.

Wylądowała w koszu bez żadnego żalu.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno w koszu

Bardzo słaby produkt

Pomadkę nr 02 dostałam w jednym z pudełek ShinyBox. Ma bardzo ładny kolor, który na ustach wygląda na matowy i pięknie będzie się komponować z opalenizną. Urzekła mnie również swoim zapachem. I to wszystkie co można powiedzieć o tym produkcie dobrego. {o nałożeniu jej na usta robi się dramat - jej konsystencja jest zbyt gęsta, przez co po każdym przejechaniu pozostają grudki.

Ilość zużytych opakowań: pierwsza

Okropna

Nie polecam tej szminki... Dostałam w Shinybox odcień różowy i wydawał się naprawdę fajny, ale po nałozeniu to tragedia! Strasznie słabo wygląda na ustach... Nie pokrywa ich, w kącikach to już w ogóle masakra...

Używam tego produktu od: tydzień

Pierwsze wrażenie jest dobre, jednak na dłuższą metę pomadka nie zdaje egzaminu

Dla mnie pomadka ma śliczne nasycone kolory. Po nałożeniu na usta przez godzinę zachowuje się dość dobrze, jednak potem wchodzi w każde zagłębienie w wargach, zbiera się w kącikach ust i wygląda okropnie!

Nie polecam, dla mnie Mariza ma dość sporo fajnych i tanich produktów jednak pomadka mi nie pasuje.

Używam tego produktu od: Ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego