Isana, Med, Washlotion (Lotion do mycia twarzy i ciała)

Isana, Med, Washlotion (Lotion do mycia twarzy i ciała)

Isana Med. Lotion do mycia twarzy i ciała. Dla równowagi skóry. Płyn pod prysznic zawierający szczególnie łagodne i przyjazne skórze składniki. Łagodne oczyszczanie bez wysuszania skóry. Receptura zawiera pszenne proteiny oraz ekstrakty z 7 ziół. Neutralna dla skóry wartość pH stabilizuje jej warstwę ochronną i w ten sposób wzmacnia ją. Nie zawiera barwników. Nie zawiera mydła i nie ma odczynu zasadowego. Dobroczynne działanie na skórę potwierdzone dermatologicznie. Skomponowany specjalnie dla potrzeb wrażliwej skóry. W przypadku chronicznych dolegliwości skórnych, przed zastosowaniem należy zasięgnąć porady lekarza.

Niewydajny - Słabo się pieni - Apteczny zapach

Produkt mnie rozczarował, bo spodziewałam się lepszej jakości po produkcie wyróżnionym znakiem jakości. Ma apteczny zapach, słabo się pieni, jest bardzo mało wydajny, wysuszał skórę twarzy.

Dobrze się sprawdza do mycia twarzy

Bardzo lubię stosować ten produkt do mycia twarzy. Jest delikatny, nawet dla okolicy wokół oczy, nie podrażnia, nie powoduje szczypania czy swędzenia, nie wysusza skóry. Idealnie nadaje się do demakijażu, który zmywa bardzo dobrze. Jest bezbarwny i ma delikatny, przyjemny zapach. Opakowanie z pompką jest mega praktyczne i wygodne w użyciu - już niewielka ilość wystarczy, aby obmyć całą twarz, a opakowanie wystarcza na około 2 miesiące codziennego używania. Jak dla mnie super stosunek jakości do ceny.

Nie taki delikatny

Lotion bardzo wysusza skórę. Nie nadaje się dla osób z wrażliwą i skłonną do podrażnień skórą. Ma rzadką konsystencję, ale dzięki pompce można zadozować odpowiednią ilość. Kupując go wiedziałam, że nie będzie miał pięknego zapachu, ale jak dla mnie pachnie jak płyn do mycia naczyń.

Wiele zastosowań, kocham!

Żel bardzo delikatny, nie wysusza skóry. Używam go do mycia całego ciała jak i twarzy. Bardzo subtelny zapach sprawia, że stosowanie kosmetyku to sama przyjemność. Nie jest zbyt intensywny, mi się podoba. Mam skórę bardzo wrażliwą, która przesusza się do tego stopnia, że skóra mi pęka. Mimo stosowania odpowiedniej pielęgnacji. Ten żel podbił moje serce! Serdecznie polecam. :)

można spróbować

Spodziewałam się czegoś innego.

Lotion kojarzy mi się z kremową konsystencją i bardzo delikatnym działaniem. Tutaj raczej tego nie uświadczyłam, jednak i tak uważam, że to dobry produkt.

Opakowanie jest proste, wygodne. Pompka dozuje ile trzeba, nie zacina się. Trochę szkoda, że opakowanie z biegiem używania tak się wciąga, ale na funkcjonalność to nie wpływa.

Lotion, a właściwie żel ma transparentny kolor. Pieni się całkiem nieźle, dobrze myje. Wysusza, ale nie mocno. Żele Isany wysuszają bardziej.
Zapach ma jakiś swój. Delikatny, specyficzny.
Myje, to najważniejsze. Umyłam nim też kilka razy twarz i krzywdy nie zrobił, choć mam wrażenie, że nie doczyszcza tak dobrze jak używane przeze mnie żele do mycia twarzy.

Tani, łatwo dostępny, wydajny. Można spróbować.

Wreszcie ulga

Jako posiadaczka skóry wrażliwej, po każdym prysznicu strasznie cierpiałam, do czasu, aż kupiłam ten żel. Nie powoduje podrażnień, napiętej skóry i swędzenia, redukuje negatywny wpływ twardej wody. Ma bardzo wygodne opakowanie i pompkę. Kosztuje grosze. Czego chcieć więcej?

OK

Bardzo przyjemny żel do mycia ciała i zmywania makijażu , o delikatnym , lekko ziołowym zapachu

+ ph,5,5 czyli takie jakie nasza skróra lubi :)
+ nie wysusza , aczkolwiek szkoda ze ma pare składników i ze fajne składniki są po parfum, za to odejmuje pół gwiazdki
+ bardzo wygodne opakowanie, pompka sie nie zacina ani nic
+ fajnie sie pieni , żel jest przezroczysty
+ łatwo dostępny , kazdy rossmann
+ tani , ja kupiłam za 3,5 , na promocji 3 zł

Podsumowując : fajny i tani żel do mycia ciała dla kogoś kto nie lubi przepłacac za kosmetyk który zostanie spłukany z naszego ciała

Ważne ze żel ma odpowiednie ph , nie przesusza , nie uczula i ma super zapach , mi sie podoba <3

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: z cztery

idealny do demakijażu

Jest to mój ulubiony żel do wieczornego mycia twarzy, mam bardzo tłustą skórę, nie jest skłonna do podrażnień więc nie jest dla mnie problemem używanie takiego kosmetyku. Bardzo dobrze zmywa makijaż, ładnie pachnie, dobrze się pieni, jest duży, tani i wydajny więc jak dla mnie ma same plusy, Pewnie nie sprawdziłby się dla osób z wrażliwą cerą.

Jestem zadowolona

Używam go już ponad rok i zawsze z wielką chęcią do niego wracam. Z pewnych powodów mam do niego również wielki sentyment...;)

Wielki plus za pompkę - możliwość otwierania i zamykania. Opakowanie również ok ( podobają mi się opakowania tej serii).

Idealnie sprawdza się w codziennej pielęgnacji, a jeszcze lepiej gdy jesteśmy poza domem. Myłam chyba nim nawet włosy z 2 razy;) Trafiał również dość często na buzię jednak głównie służy mi do mycia ciała.
Ma przyjemną konsystencję. Dobrze się pieni. Uwielbiam również jego zapach. Generalnie to taki zapach-bezzapachowy jeśli wiecie co mam na myśli:D W każdym razie uwielbiam go mieć na łazienkowej półce. Przyzwoicie sprawdza się również przy depilacji. Nie wysusza. Po użyciu czuć, że skóra jest oczyszczona i odświeżona.

Jestem z niego bardzo zadowolona i uwielbiam go używać! Chociaż byłoby fajnie gdyby nie miał w sobie paru składników... Jestem również po prysznicu/kąpieli z nim mega odprężona i zrelaksowana:)

Plusem również jest cena nie przekraczająca 5zł za 300ml!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: ponad 3

nie do twarzy

Kupiłam z myślą o myciu nim twarzy. Miał być do cery wrażliwej, delikatnej... Miał być.
Niestety, moja buzia go nie polubiła.
Po każdym umyciu jest zaczerwiona i trochę piecze. Do całego ciała nie używałam, ale myślę, że tutaj by się sprawdził.
Ja niestety nie polecam.

Bardzo dobry

Dla mnie to żel, a nie lotion.
Konsystencja jest żelowa, rzadka, żel jest przezroczysty i dobrze się pieni.
Łagodny, bezzapachowy, nie podrażnia, nie uczula.
Opakowanie jest wygodne, bardzo lubię kosmetyki w butelkach z pompką.
Nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

dobry

Kupiłam mysląc,że to mydło do rąk i tak też go stosuję.

*Wygodne opakowanie z pompką,która się nie zacina.
*Produkt ma przeźroczystą,nie za rzadką,nie za gęstą konsystencję.Osobiście wolałabym by był bardziej gęsty.
*Pieni się dobrze.
*Delikatny zapach,który nie utrzymuje się na dłoniach.
*Dobry produkt od tak do mycia dłoni czy twarzy jak nie trzeba z nich zmywać kosmetyków kolorowych,bo jak mam na dłoni resztkę podkładu,to tak nie do konca sobie z nim radzi.
*Nie wysusza skóry,ale też nie nawilża.

Używam tego produktu od: mies.