Bath & Body Works, Dark Kiss, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Bath & Body Works, Dark Kiss, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Wzbogacony w witaminę E, aloes oraz odżywcze olejki. Stosuj go codziennie, a skóra pozostanie nie tylko oczyszczona i pięknie pachnąca, ale także nawilżona.
Nuty zapachowe: kadzidło, mirabelka, piżmo.

zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml
Skóra
normalna

Duże woah!

Otrzymałam ten żel w prezencie. W tym żelu urzekł mnie przede wszystkim zapach - mocny, wyrazisty, bardzo bogaty, ale jednocześnie uspokajający. Zawsze stosuję go wieczorem, żeby ten zapach otulił mnie i sprawił mi przyjemność. Co więcej zostaje on na skórze po prysznicu przez dłuższy czas. Używając go zauważyłam, że rewelacyjnie pieni się, nie pozostawia jakiejś tłustej warstwy na skórze, a przy dłuższym stosowaniu faktycznie dba o naszą skórę. Jest bardzo wydajny, a przede wszystkim nie uczula. Opakowanie również przypadło mi do gustu - żadnego odkręcania zakrętek albo blokada przez którą możemy sobie wyłamać paznokcie. Tutaj wystarczy nacisnąć i można nalać sobie odpowiednią ilość na gąbkę i znowu nacisnąć blokując, by woda nie dostała się do środka. Jedyne co niestety jest na minusie - dostępność, nie mogę przecierpieć, że tak mało jest okazji, żeby produkty tej marki zdobyć. Specjalnie szukałam i musiałabym przez pół Polski przejechać żeby odwiedzić sklep stacjonarny. Wielka szkoda, bo otrzymałam kilka produktów tej marki zza granicy i bardzo sobie je chwalę i na pewno bym je kupowała gdybym miała możliwość odwiedzenia sklepu i sprawdzenia na miejscu w celu wybrania swoich perełek.