Nivea, Regenerujący balsam do rąk SOS z formułą Hydra IQ

Nivea, Regenerujący balsam do rąk SOS z formułą Hydra IQ

Wyjątkowo intensywna pielęgnacja regeneruje szorstkie, spierzchnięte dłonie, przynosząc błyskawiczną ulgę. Głęboko nawilża i wzmaga procesy regeneracyjne naskórka.

dobry krem do rąk

Używałam u mamy bo to właściwie ona go kupiła w promocji w Rosmanie. Bardzo treściwy, gęsty. W konsystencji przypomina trochę neutrogenę. Faktycznie daje wrażenie wygładzeniapo użyciu przez to, że zostawia lekki film na dłoniach. Nie do końca mi to odpowiada, podobnie jak przy neutrogenie. Zapach też jest inny niż przy kosmetykach Nivea i też nie do końca mi odpowiada- mocno perfumowany moim zdaniem. Sama nie kupię go.

Jest dobry, ale są lepsze :)

Krem ma bardzo lekką konsystencję, którą bardzo szybko się wchłania :) ładnie pachnie i nie pozostawia tłustej wartwy na skórze. Dodatkowym plusem kremu jest także dość przystępna cena :)
Jest średnio wydajny - jedno opakowanie wystarczyło mi na niecały miesiec, być może dlatego, że bardzo często nakładam krem. Dobrze nawilża i odżywia skórę, chroni ją przed ponownym wysychaniem, wiec dobrze sprawdza się zimą. Osoby z wyjątkowo suchą skórą (takie jak ja) muszą nakładać dość duże ilości kremu, zeby skóra dobrze wyglądała.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 opakowania

Idealny dla moich dłoni.

To niewątpliwie duża ulga dla moich suchych (oraz popękanych w czasie zimy) dłoni.

Plusy:
+ odżywia
+ konsystencja
+ natychmiastowe uczucie nawilżonych dłoni
+ zapach
+ wydajność
+ dostępność
+ opakowanie

Minusy:
- cena

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Bardzo dobry krem!

Moje dłonie mają dużą skłonność do przesuszania, niezależnie od pory roku, choć najbardziej jesienią i zimą. Wtedy też sprawdza się najlepiej.

Przyjemnie pachnie i super nawilża, często na wiele godzin i nie muszę go ponownie nakładać. Do tego bardzo wydajny.

Minusem jest to, że trochę długo się wchłania, ale jest to krem mocno odżywczy, więc jestem to w stanie zaakceptować.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Świetnie goi !

Świetnie goi suche, czerwone, trochę bolące i łuszczące się liszaje na dłoniach, pojawiające się u mnie zimą i czasem w chłodne dni.
Wystarczy nałożyć wieczorem odrobinę grubszą warstwę, niż zazwyczaj i poczekać do wchłonięcia, aby na drugi dzień zaobserwować fenomenalną poprawę i redukcję zaczerwienień - o 80% !

W moim przypadku dłonie pozostają nawilżone aż do wieczora, po innych kremach czuję zaraz ponowną suchość.

Działa bardzo dobrze również na suche skórki przy paznokciach - po nałożeniu kremu odzyskują swój naturalny, zdrowy kolor i przestają rzucać się w oczy.

Jest to krem dość ciężki.
Większości może nie odpowiadać to, że wchłania się dość długo - około 10 min.
Uważam jednak, że - tak jak z większością rzeczy w życiu - jeśli wykażemy się cierpliwością i poświęcimy trochę czasu, możemy uzyskać świetne efekty.

Krem dostępny w Rossmannie.