AA, Oil Infusion 40+, Olejek do twarzy

AA, Oil Infusion 40+, Olejek do twarzy

Niezwykle lekki Olejek pielęgnacyjny do twarzy AA Oil Infusion2 40+ to luksusowa kompozycja drogocennych olejków o działaniu odmładzającym. Są one bogatym źródłem składników odżywczych, witamin, antyoksydantów i mikroelementów. Formuła 100% oil z olejkami arganowym, tsubaki i migdałowym, wzbogacona witaminą E, aktywuje procesy regeneracji, doskonale odżywia i głęboko nawilża, sprawiając że z każdą kroplą skóra odzyskuje blask. Dzień po dniu staje się bardziej jędrna i gładka.

Baardzo dobry

Na wstępie zaznaczam, że nie mam 40+. Olejek dostałam wraz z innymi kosmetykami w boxie kosmetycznym. Po pierwszym użyciu byłam bardzo zadowolona z działania. Olejek nie ma konsystencji typowej dla olejku, czyli maziowatej i takiej tłustej. Jest dosyć lekki i nie paćkałam się nim na wszystkie strony. Zamknięty jest w szklanej buteleczce z fajnie wygiętą pipetką. Nie miałam problemów z jego nabieraniem i dozowaniem na twarzy, po kropelce. Działanie jest na przyzwoitym poziomie, czyli natłuszcza oczywiście, ale również odżywia, więc rano skóra wygląda na bardzo wypoczętą i zadbaną. Nie zatyka porów, przez co podbił moje serce.
Naprawdę warty wypróbowania kosmetyk.

Bardzo dobry:)

Jako, że jestem tuż po 40, kupiłam całą serię AA Infusion Oil+40- krem na dzień, na noc i ten olejek. Olejek z myślą, aby nawilżył i zmiękczył moją trochę przesuszoną po zimie skórę.
Już na samy wstępie, miłe zaskoczenie. Olejki do twarzy zawsze kojarzyły mi się z ciężkimi, tłustymi produktami, a tu nic z tego. AA Infusion Oil ma raczej lekką, ale zawiesistą konsystencję i delikatny zapach. Producent zaleca stosowanie go na noc, ale ja z powodzeniem ( gdy nigdzie nie wychodzę i się nie maluję) stosuję go również na dzień. Początkowo buzia bardzo się błyszczy, ale potem olejek wchłania się i nie widać już błysku. Przede wszystkim znakomicie koi i łagodzi wszelkie podrażnienia. Bardzo dobrze nawilża i natłuszcza- po zimie miałam bardzo wysuszone policzki ( cera mieszana), które wręcz " ciągnęły", teraz po kuracji olejkiem ten problem zniknął. Wyraźnie zmiękcza skórę, bardzo ładnie wygładza i rozprasowuje twarz. Buzia ma ładny koloryt i wyglada na wypoczętą.Skład bogaty- m.in olejek arganowy, olejek awokado, olejek migdałowy, wit E, olejek z róży japońskiej oraz ogórecznika i nasion winogron.
Plus za wydajność i bardzo ładne, eleganckie opakowanie- szklana buteleczka ze złotymi zdobieniami. Jedyny minusik to taki, ze chyba wolałabym wygodniejszą pompkę, a nie szpatułkę. Ale poza tym jednym zastrzeżeniem- świetny produkt.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca