Donegal, White Seashell,Tarka do pięt

Donegal, White Seashell,Tarka do pięt

Donegal tarka do pięt White Seashell dwustronna o zakończeniu w kształcie muszli. Dwa stopnie ścierania gwarantują kompleksową pielęgnację stóp. Długa wygodna rączka zapewnia przyjemną pracę. Donegal tarka do pięt White Seashell jest dostępna w kilku kolorach. Długość: 25 cm

pilniki

Niezbędnik

Polerka-tarka jest idealnym dopełnieniem pielęgnacji po użyciu ostrzejszej tarki lub pumeksu. Świetnie wygładza stopy i eliminuje ewentualne zadzierki. Swoją mam już jakiś czas i bardzo ja lubię. Posiadam polerkę w kolorze fioletowym, ale są dostępne tez inne wersje, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Polerka ma wygodną, profilowaną rączkę dzięki czemu leży w dłoni i nie wyślizguje się podczas stosowania. Bardzo podoba mi się to, że jest dwustronna, bo może nam posłużyć na dłużej. Powierzchnia polerująca nie jest ostra a raczej gładka i delikatna, dobrze radzi sobie z wygładzaniem stóp, po zabiegach pielęgnacyjnych pozostają gładkie i miękkie w dotyku. Produkt jest tani, dostępny w sklepach i drogeriach. Na początku bałam się, że może się złamać, bo jest wykonana z plastiku, ale służy mi nieprzerwanie od 2 miesięcy i nic się z nią nie stało. Trwałość jest więc jak najbardziej na plus.

PLUSY:
+ praktyczny design
+ profilowana rączka
+ świetnie wygładza
+ jest trwała
+ ma korzystną cenę

Tani i dobry produkt

Tarka ta kosztuje kilka złotych ale dorównuje jakością droższym konkurentom.
Tarka nie tępi się szybko (używam jej od kilku miesięcy i jest prawie jak nowa), nie niszczy się wizualnie, nie odkleja się od plastiku.
Robi wszystko co ma robić i to jest najważniejsze.

Naprawdę dobra

Używałam wcześniej tarki z marki własnej "Rossmanna", w końcu się stępiła, trzeba było kupić nową. W pierwszym odruchu chciałam znów kupić rossmannkę, ale w sklepie zauważyłam tą, była jeszcze tańsza, więc małe ryzyko.
Obawiałam się, że ze względu na dość małą powierzchnię będzie niewygodna w użyciu, ale niepotrzebnie. Sprawdza się bardzo dobrze: jest odpowiednio ostra i jednocześnie delikatna, łatwo ją umyć. Używam od półtora miesiąca i nie zauważyłam zużycia, więc zapowiada się, że długo mi posłuży.
Myślę, że nie ustępuje jakością tej rossmannowej, polecam!

P.S. A ten "kształt muszli"... Byłam przekonana, że to ma być stopa...! ;-D

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierszego