John Masters Organics, Green Tea & Calendula, Leave - In Conditioning Mist (Odżywka bez spłukiwania `Zielona herbata i nagietek')

Ta delikatna formuła odżywki bez spłukiwania łączy w sobie przeciwutleniające właściwości zielonej herbaty . W połączeniu z innymi organicznymi ziołami z certyfikatem wzmacnia i odżywia włosy. Guma Guar naturalnie wzmacnia objętość a proteiny soi uzupełniają warstwę lipidową, która zatrzymuje wilgoć we włosie.
Składniki aktywne:
- ekstrakt z zielonej herbaty - bogaty w przeciwutleniacze, naturalna ochrona przeciwbakteryjna, stymuluje wzrost włosów
- ekstrakt z nagietka - wygładza włosy i chroni skórę głowy
- olej z nasion brokułów -bogaty w kwasy tłuszczowe eliminuje elektryzowanie, wygładza włosy, naturalnie nabłyszcza
- ekstrakt z rumianku - wzmacnia i rewitalizuje włosy, leczy problemy skóry głowy
- ekstrakt z rozmarynu - stymuluje wzrost włosów, dodaje objętości i blasku
Sposób użycia: Rozpyl na wilgotne lub suche włosy koncentrując się na rozdwojonych, zniszczonych i suchych końcówkach.

cena powala

dostałam raz rabat ,to i się skusiłam. Jest rewalacyjny dla moich włosów ,które sięgają za ramiona , lubią się przesuszać na końcach , trudno się rozczesują, a przy skórze głowy przetłuszczają. Tylko czy suma jaką trzeba na nie wydać jest tego warta? Myślę ,że nie. Mam jeden tańszy odpowiednik , a ta odżywka ,to będzie tylko taki mój lek na gorsze dni. Całe szczęście ,że jeden składnik powoduje ,że zapach nie do końca mi podpasował bo inaczej to pewnie kupiłabym go częściej. Moje włosy faktycznie po jego użyciu wyglądają na zdrowsze ,dobrze się rozczesują .Opakowanie jest bardzo wygodne ,najwyższych lotów. Tylko czemu jest go tam mało ???Za cenę i nie do końca trafiający w moje gusta zapach, odejmuje 2 gwiazdki.