Nivea, Color Care & Protect, Odżywka chroniąca kolor

Nivea, Color Care & Protect, Odżywka chroniąca kolor

Odżywka Color Care & Protect z Kompleksem Color Oil wzbogaconym olejkiem makadamia:
- sprawia, że włosy są zdrowe z każdym myciem
- chroni kolor przed wypłukaniem dwa razy dłużej
- ułatwia rozczesywanie

Bardzo dobra odżywka

Odżywki z serii (a także szamponu) zużyłam około dwóch opakowań, dodatkowo wielokrotnie towarzyszyła mi w wersji w saszetkach podczas różnych wyjazdów.

Byłam zaskoczona jej jakością, ponieważ jest to odżywka chroniąca kolor i nie spodziewałam się po niej innych walorów pielęgnacyjnych. Mam suche, delikatne, rozjaśniane włosy, które wymagają mocnego odżywienia i kompletu pielęgnacji po myciu (odżywka lub maska do spłukiwania, spray, balsam bez spłukiwania), żeby wyglądały zdrowo i gładko. Po samej spłukiwanej odżywce raczej wyglądają sianowato.
Tymczasem po samej odżywce solo, pomimo że nie nakładałam już żadnych innych kosmetyków, włosy po wysuszeniu wyglądały super! Gładkie, lśniące, dobrze się rozczesywały - sprawiały wrażenie zdrowych. Przy moich włosach wcale nie jest to takie łatwe do osiągnięcia ;)

Wracałam więc do tej odżywki i po zużyciu aktualnie stosowanych pewnie jeszcze kupię ją nieraz.

Dodatkowo mamy przyjemny, nienachalny zapach, wygodną w rozprowadzaniu konsystencję i wygodne opakowanie do stawiania na zakrętce.
Nie wywoływała u mnie obciążenia włosów, ich przetłuszczenia.
Ciężko mi jedynie ocenić jej działanie w zakresie ochrony koloru - przy rozjaśnianych włosach nie potrafię powiedzieć, czy kolor jest bardziej trwały, bo jasny kolor nie blaknie jak ciemne barwniki.

Lepsza niż wiele drogeryjnych, fajna, nie za droga odżywka, bardzo dobrze pielęgnująca włosy. Dobrze nawilża, włosy są gładkie, błyszczące i zdrowe - czego chcieć więcej. Świetna jakość na drogeryjnej półce, polecam!

(moje włosy: cienkie, delikatne, rozjaśniane)

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Cudowna

aktualnie nie farbuje włosów, mam tylko odrost, który tworzy ombre na mojej głowie, po moich wariacjach z farbowaniem. Końcówki wołają o pomoc, suche i łamliwe
Nawinęły mi się próbki w domu i skoro już są to ktoś musi je zużyć... Po umyciu efekt był cudowny, włosy miękkie, gładkie i aż się chciało je miziać... Jedyny problem to moja skóra, po dwóch myciach powyskakiwały mi różne niedoskonałości na głowie :(

Genialny zapach! <3

Zapach tej odżywki powalił mnie na kolana. Jak na zwykłą odżywkę, działa naprawdę dobrze. Ciężko mi się wypowiedzieć o trwałości koloru, ponieważ niedawno zaczęłam jej używać.

Plusy:
+ przede wszystkim piękny zapach
+ nawilżenie
+ konsystencja
+ dostępność

Minusy: Na razie nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Ok

Od razu zaznaczam, że farbowałam włosy jakiś rok temu i nie wypowiem się na temat tego, czy kolor po niej dłużej się trzyma. Kupiłam ją z ciekawości i sprawdziła się u mnie super. Wydobywa mój naturalny skręt włosów, dzięki czemu nie mam siana tylko lejące fale. Włosy błyszczą, są wygładzone i nawilżone. Odżywka ma fajną, kremową konsystencję, nie spływa z włosów. Zapach utrzymuje się na włosach do następnego mycia. Jest to moja druga ulubiona odżywka z Nivea po Long repair :)

Pozytywnie zaskoczona

Jestem pozytywnie zaskoczona, odżywka jest bardzo dobra! Farbowałam włosy na rudy odzień dwa miesiące temu, widać odrost, a kolor się nie wypłukał. Odżywka jest gęsta, treściwa, fajnie dociąża włosy. Ma przyjemny zapach, jest wydajna. Czupryna jest po niej gładka, miękka w dotyku, nie elektryzuje się, jest nawilżona. Wad nie zauważyłam, mogliby popracować troszkę nad zatrzymaniem koloru, żeby włoski się jeszcze bardziej błyszczały ;) jednak za tą cenę odżywka jest naprawdę bardzo, bardzo fajna.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

jak każda inna z tej serii

Po pierwsze i najważniejsze- nie zauważyłam, żeby odżywka ułatwiała rozczesywanie, co do koloru też nie widziałam żadnej poprawy, jak spływał tak spływał. Jeżeli chodzi o plusy, to na pewno włosy po tej odżywce są dłużej świeże (ale takie samo wrażenie odniosłam też co do innych odżywek nivea) są gładkie, opakowanie jest ładne, odżywka wydajna, włosy bardzo ładnie pachną po jej zastosowaniu :)

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu

Dobra, ale jest jedno &quot;ale&quot;

Odżywka całkiem fajnie nawilża i zmiękcza włosy. Sprawia, że stają się one gładkie, bardziej lśniące. Są łatwiejsze do rozczesania i pachnące. Nie zauważyłam jednak, aby w jakiś szczególny sposób chroniła kolor przed wypłukiwaniem. Ma przyjemną konsystencję, która nie spływa z włosów. Plusy to wydajność produktu i rozsądna cena i ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne