Lovely, Wild Cat Eye, Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Lovely, Wild Cat Eye, Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Mascara do rzęs nadająca mega objętość i efekt 'kociego oka' dzięki specjalnej szczoteczce.

Szczoteczka
grzebyk

Słaby

Do zakupu skusiły mnie opinie że cudownie podkreśla i pogrubia rzęsy, a do tego nie osypuje się i nie podrażnia. To prawda, nie podrażnia i nie osypuje się. Rzęs natomiast nie podkreśla i nie pogrubia. Kolor też nie jest jakiś niesamowity ponieważ taki szaro-granatowy, a nie czarny. Szczoteczka fajna i wygodna natomiast nie spełnia swojej funkcji.

Kocham!!!!

Ten tusz jest po prostu świetny! Szczoteczka nadaje się do mojej nieco opadającej powieki. Fantastycznie pogrubia rzęsy, a do tego podkręca i robi taki bardzo fajny efekt. Nie obsypuje się, nawet po całym nieco upalnym dniu, nie zostawia ciemnych plam i w ogóle jest mega trwały. A w szczoteczce to się po prostu zakochałam. I jeszcze to cudne opakowanie <3

Zalety:
+szczoteczka!!!!!
+pogrubia!
+wydłuża
+lekko podkręca
+nie obsypuje się
+nie podrażnia
+fajne opakowanie
+tani
+wydajność całkiem całkiem

Wady:
-niestety............ jest bardzo mało dostępny, w ogóle nie mogę go znaleźć ostatnio w rossmannie

Bardzo go lubię

Tusz ładnie podkreśla i pogrubia rzęsy. Kocie oko może to nie jest :) Ale efekt jest naprawdę ładny.
Trzeba jednak uważać, żeby rzęsy się nie posklejały.
Jeżeli chodzi o trwałość to kilka przyzwoitych godzin wygląda naprawdę dobrze. Za taką cenę, bardzo fajny tusz i na pewno kupię go ponownie.

Nic specjalnego

Wzięłam ją na próbę, ponieważ była w promocji.
Lubię ich tusz curling pump up, jest niezły jak na tusz za kilkanaście złotych.
Pomyślałam, że czemu by nie spróbować innych?
Nie przypasował mi anu sam tusz, ani szczoteczka, bardzo trudno nałożyć nia tusz tak aby rzęsy wyglądały dobrze, nie są może sklejone, ale podkreślone zbyt delikatnie jak dla mnie, nawet na co dzień.
Tusz ma mało intensywny kolor, łatwo go zmyć, jest tani, średnio trwały, trochę się kruszy, lekko wydłuża rzęsy, pogrubienie raczej przeciętne.
Oddałam go po kilku razach koleżance, która ma gęstsze rzęsy niz ja, ona była nawet z niego zadowolona, ale uznała, że tusz jest raczej tuszem na dzień.

Najlepszy dla mnie

Jestem bardzo zadowolona z tego tuszu. Przyznam, że skusiła mnie jego niska cena, która jest zdecydowanie plusem. Ładnie podkreśla rzęsy i nie osypuje się. To już drugie skończone opakowanie ;)

oryginalny produkt

Lubię tanie tusze do rzęs, bo zazwyczaj bardzo pozytywnie zaskakują, a u mnie zużywają się jak woda. Ten tutaj zachęcił mnie swoją niebanalną szczoteczką. Zdenkowałam go już jakiś czas temu i nadal mam do niego trochę mieszane uczucia, nie wiem, czy skuszę się na niego ponownie, bo nie zakochałam się w nim, ale warto wypróbować, szczególnie jak lubicie eksperymenty i testowanie nowych produktów.

OPAKOWANIE I APLIKACJA
Opakowanie jak dla mnie średnie, nie jest jakieś piękne, stylizowane na tusze zagranicznych marek drogeryjnych. W środku skrywa nietypową szczoteczkę silikonową, zakończoną kuleczką. Powiem szczerze - pierwsze aplikacje bywały trudne i irytujące, ale trochę wprawy i kombinowania z kierunkiem ruchów czy obrotami szczoteczki pomogły uzyskać fajne efekty. Udał się efekt kociego oka czy wachlarzu rzęs, ale jest to dość pracochłonne.

PRODUKT I STOSOWANIE
Produkt i jego jakość jest odpowiednia do ceny - trwałość nie jest zawrotna, ale na co dzień przez kilka godzin wygląda bez zarzutu. Nie osypywał mi się, nie kruszył. Nie sklejał mi rzęs, ładnie je rozdzielał. Był nawet fajny efekt zagęszczenia rzęs, lekko wydłużał, szczególnie te zewnętrzne. Nie było wielkiego pogrubienia czy podkręcenia, ale po użyciu zalotki efekt był super, nawet przy moich rzadkich i krótkich rzęsach.

ZALETY
+ cena i dostępność
+ nietypowa szczoteczka, którą można poeksperymentować
+ głęboka czerń
+ nie osypuje się, nie robi grudek, nie skleja
+ efekt zagęszczenia i lekkiego wydłużenia

WADY
- wydajność
- słabe podkręcenie
- trzeba trochę popracować nad aplikacją, żeby efekty były lepsze niż przy typowych tanich tuszach
- średnio się zmywa

Jak dla mnie porażka

Lubie testować tanie kosmetyki, więc kupiłam coś innego zachęcona faktem, że mogę mieć ładnie pogrubione i wydłużone rzęsy. Na początek należy wspomnieć, że szczoteczka jest bardzo nietypowa, rozszerzona na końcu, silikonowa. Osobiście nie przepadam za silikonowymi, ale nie zamykam się na nie i jak chcę przetestować coś innego, to nie robi mi to różnicy.
Jeśli chodzi o sam tusz, to nie jestem zadowolona, prawdopodobnie gdyby była droższa, to byłabym bardzo zła. Mam wrażenie, że szczotka zbiera zbyt dużo tuszu, strasznie skleja mi rzęsy, masakrycznie się marze i jest bardzo trudna w zmyciu (aż piekły mnie po niej oczy). Jedynym plusem jaki zauważyłam, to fakt, że ładnie podkręca górne rzęsy i czerń jest naprawdę czarna.

Plusy:
+ cena
+ ładna czerń
+ podkręcenie

Minusy:
- skleja rzęsy
- pobiera zbyt dużo produktu z opakowania
- strasznie się rozmazuje
- jest bardzo trudny w zmyciu (co dla niektórych może być plusem, ale rozmazuje się po całej twarzy podczas zmywania, więc no nie wiem, dla mnie to minus)

Nie kupię ponownie.

Nic specjalnego

Moje rzęsy są dość gęste i długie dlatego też nie potrzebuje bardzo dobrego tuszu, żeby uzyskać spektakularny efekt. Niestety mascara z lovely okazała się jedną z gorszych jakie miałam. Szczoteczka jest tak nie wygodna, że używałam szczoteczki z innego tuszu. Używałam tego tuszu bardzo rzadko, a mam wrażenie, że strasznie dużo go ubyło. Efektu kociego oka, jak i ekstremalnej objętości nie zauważyłam.

Tusz dobry dla osoby która szuka mascary dającej bardzo naturalny efekt.

pozytywne zaskoczenie

Tytułem wstępu: lubię markę Lovely, ale na pewno nie za tusze. Każdy, którego wcześniej próbowałam, mi nie odpowiadał.
Tym bardziej nie spodziewałam się rewelacji.
Ale, ale! W sumie tusz jest naprawdę niezły (daję mu mocne 4 gwiazdki, bo jestem wybredna jak chodzi o mascary i mam duże porównanie, w tym kilku ulubieńców. Ale gdyby było 5-, dostałby 5-).

Przy pierwszym użyciu byłam zawiedziona - tusz ma dość suchą konsystencję, szczoteczka jest dość nietypowa. Ale kolejnego dnia wszystko już poszło inaczej.
Szczoteczka wymaga pomysłu na nią - silikonowa, rozszerzająca się w rodzaj wydłużonej kulki. Ta sprawiała mi problem za pierwszym razem, ale po nabraniu wprawy działa świetnie. Doskonale nadaje się do wyciągania rzęs na zewnątrz w kąciku oka - rzeczywiście daje to koci efekt.
Cała natomiast szczoteczka pięknie wyciąga rzęsy w dowolne strony, możemy zrobić wydłużony i pogrubiony wachlarzyk, nie skleja się, nie maże się. Dość sucha konsystencja ma swoje zalety, czyli można dokładać i dokładać warstwy.

Efekt - opisałabym jako "rozczapierzenia" rzęs w dobrym znaczeniu tego słowa, wraz z wydłużeniem i wyraźnym pogrubieniem.

Konsystencja - mam do niej jak wspominałam małe ale, a nie sądzę żeby trafił mi się zleżały egzemplarz (brałam dobrze zamkniętą z końca półki), być może rozrzedzę ją później Duralinem, jeśli będzie z czasem bardziej gęstnieć.
Trwałość - dla mnie akurat, nic się nie rozmazało, nie osypało. Nie wiem, jak zachowa się po dłuższym czasie, bo zbyt krótko jej używam.
Cena - Lovely, wiadomo... ;)

Mogę uczciwie powiedzieć, że mogę ją polecić jako jedyną z używanych przeze mnie z Lovely. Warto spróbować, efekt jest fajny.

Są lepsze

Tusz jest dobry ale tylko na początku stosowania. Wtedy bardzo ładnie podkręca i wydłuża rzęsy i ma intensywny czarny kolor.
Tusz do rzęs wystarcza mi na ok. 4 miesiące. Ten już po miesiącu zaczął się bardzo osypywać i kruszyć. Poza tym bardzo śmierdzi i robi grudki. Ma fajną szczoteczkę i urocze opakowanie, które zachęciło mnie do zakupu, jednak jakość troche pozostawia do życzenia. Ale jak za tą cenę i tak warto kupić ;)

Wszystko, czego wymagam od tuszu do rzęs.

Kupiłam go na rossmannowskiej promocji za jakieś 4.50 zł. Wszystkie panie rzucały się po słynną żółtą maskarę z Lovely, a mnie jakoś tak zrobiło się żal tej kociej i postanowiłam ją wypróbować.
Szczoteczka jest rewelacyjna - podłużna, zakończona kulką. Wąską częścią bez problemu rozczesuję rzęsy w zewnętrznym kąciku oka, kulka idealnie nadaje się do tych w wewnętrznym. Dzięki temu, że sama różdżka tuszu jest okrągła, szczoteczką można kręcić, by te rzęsy trochę podrasować. Ja akurat zawsze pobrudzę sobie tuszem górną powiekę, ale tym zdarza mi się to tylko wtedy, gdy bardzo się spieszę. Żałuję jedynie, że tusz jest dostępny w tylko jednej wersji kolorystycznej, mnie jako rudzielcowi (a raczej blond-szatynko-rudzielcowi) brakuje koloru brown-black, takiej czerni przełamanej ciemnym brązem. Poza tym - jest super. Tusz się nie rozmazuje, ale łatwo się zmywa, co jest dla mnie ważne, bo tusz z Avonu, który wcześniej bardzo lubiłam, czynił z wieczornego demakijażu istne piekło. Nie jest to tusz życia ani nic, ale jest to produkt, który przy makijażu nigdy mnie nie zawodzi. Pokrywa rzęsy równomierną warstwą tuszu, wydłuża je, pogrubia, podkręca, rozczesywanie rzęs tą szczoteczką jest wręcz... relaksujące. A opakowanie przepięknie wygląda w kosmetyczce. Miau.

Idealny

Jak dotąd jeden z 3 które są moimi ulubionymi.

Plusy:
Pogrubia, rozdziela, wydłuża rzęsy - jest mega!
Do tego Tani i łatwo go dostać.
minusów nie zauważyłam.