Body Art, Aksamitna maska do ciała

Body Art, Aksamitna maska do ciała

Błyskawiczna kuracja wygładzająca. Nowatorska formuła - wchłanialna maska do ciała - zawiera wyjątkową kompozycję łatwo przyswajalnych przez skórę, naturalnych wosków roślinnych (candelila, oliwka, cytryna). Natychmiast wygładza niedoskonałości, a w połączeniu z ekstraktem z echinacei pomaga chronić skórę przed przesuszaniem i podrażnieniami. Wysoka dawka witaminy E (witaminy młodości i sex appealu) w połączeniu z Hydra-Pro tworzą system poprawiający nawilżenie i jędrność skóry. Natychmiast po użyciu skóra odzyskuje gładkość i komfort, jest miękka, elastyczna i wyjątkowo aksamitna w dotyku. Pozostaje w dobrej kondycji przez długi czas. Maska polecana jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry, szczególnie do przesuszającej się i skłonnej do podrażnień.

Cena: 49 zł / 200 ml

Szybkie wchłanianie bez podrażnień

Pachnie bardzo ładnie, zapach utrzymuje się na ciele aż do wieczora.
Rozprowadza się łatwo i szybko wchłania w skórę. Skóra jest potem jedwabista i nie swędzi ( mam taki problem, że po aplikacji niektórych balsamów, strasznie mnie swędzi skóra, zwłaszcza na łydkach).
Trochę jest mało wydajna. Używam od 4 tygodni i już widzę dno w słoiczku.
Bardzo ładne opakowanie- super prezentuje się w mojej łazience.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

trzy gwiazdki-z sentymentu ;)

W mojej osiedlowej drogeryjce była wyprzedaż Body Artu i oczywiście OBKUPIŁAM SIĘ:rolleyes:;)
I nie wiem, czy kiedyś tak uwielbiana przeze mnie maska, tak się zepsuła, czy moja skóra zrobiła się zbyt kapryśna i wymagająca...maska, którą wspominam jako bardzo treściwą i odżywczą zrobiła się jakaś taka nijaka, bardziej jak balsam niż jak maska.
Właściwości pielęgnacyjne dobre, ale efekty widać po pewnym czasie regularnego stosowania. ja używam jej rano, szybko się wchłania, nie klei się, ładnie pachnie. Ale jak na maskę jest za slaba :(
Wystarczy, że przez pewien czas używam tylko tej maski i już w najbardziej newralgicznych miejscach (łydki, kolana, łokcie) wysusza mi się skóra :mad:
Niestety, dziś oceniam ją jako niewartą swojej ceny.....

Używam tego produktu od:kilka tygodni

uwielbiam :)

Uwielbiam ! PIęnie pachnie, cudownie nawilża, ujędrnia. Co prawda jest mało wydajny, przy regularnym stosowaniu starcza max na 2-3 tygodnie. Jednak kosmetyk jest naprawde bardzo dobry i polecam go z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: misiąca
Ilość zużytych opakowań: skończone 1

WŁOSY lokówka

mój ulubiony

Dla mnie jest to rewelacyjny balsam. I robi mi ze skórą to wszytko co obiecuje producent. Jest aksamitnie, gładko i jędrnie. Dla mnie konsystencja i zapach oraz wchlanianie są doskonałe. Jedyny minus to wydajność - opakowanie stracza mi na jakieś dwa tygodnie więc drogo wychodzi, ale moim zdaniem warto, warto!!!

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Dobry, ale za drogi.

Konsystencja wspaniała - lekka, troszkę wodnista, ale idealnie wchłania się w skórę, wygładza ją. Zapach naprawdę przyjemny, relaksujący, dość długo utrzymuje się na skórze.
Jedyny minus to zbyt mało produktu za taką cenę.

Używam tego produktu od: co jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: ok. 4.

marze się

Maskę dostałam w prezencie, mam suchą skórę, więc się ucieszyłam niestety bardzo się rozczarowałam. Krem jest raczej lekkiej konsystencji, ale to wcale nie znaczy, że się dobrze wchłania - marze się po ciele zwłaszcza miałam problemy z łydkami musiałam je długo masować. Zapach różany nawet mi się podobał. Uważam że cena jest nieadekwatna do jakości. Skórę mam nadal przesuszoną, mimo iż zużyłam całe opakowanie.
Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

przeciętny

Kupiłam w przecenie - do 21 PLN i to dlatego dostaje 3, a nie 2 * ;) Cena regularna jest zupełnie nieadekwatna do jakości kosmetyku.
Opakowanie może byc, konsystencja puszystego kremu tez. Dośc dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania. Nawilża przeciętnie - czyli cos tam robi,ale nie za duzo. Nie natłuszcza. Zapach bardzo delikatny, naturalny, prawie go brak - co dla mnie jest wadą.
Podsumowując - przecietniak. Jak ktos chce wydac 49 PLN - znajdzie znacznie lepsze mazidła.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Opakowanie to nie wszystko....

no więc zużyłam całe opakowanie, dużo czasu mi to nie zajęło bo maska do super wydajnych jednak nie należy.
Ok, ale od początku, kupiłam produkt zachęcona dość dobrymi opiniami o nim, teraz mogę wystawić swoją. Zacznę może od plusów:
+maska ładnie pachnie
+dość dobrze się rozprowadza
+ładne opakowanie, idealna na prezent
a minusy:
-mało wydajna jak za tę cenę
-jeśli chodzi o nawilżenie to nie zauważyłam niczego nadzwyczajnego, szczególnie przy mojej suchej skórze
-właśnie cena 65 zł za 200 ml to wg mnie bardzo dużo
Ogólnie mówiąc, można spróbować, ale bez rewelacji..

Używam tego produktu od:3 miesiecy

kpina

Z klienta nie można sobie robić kpin. Klienta trzeba szanować, bo to klient (nikt inny) utrzymuje zgraję marketingowców, którzy wymyślili jak sprzedać za 70zł balsam wart 10zł w porywach.
Zawiodłam się na całej linii. Jest to zwyczjany balsam do ciała, tyle że zamknięty w ładne pudełko.
Jest gęsty i ... maże się na skórze. Tak, tak, maże się biała warstwa balsamu jak przy najtanszym naturalsie z avonu!!! Taka rzecz dyskwailifikuje balsam na całej linii. Owszem odżywia skórę, ale to raczej odżywienie a nie NAWODNIENIE skóry, którego tak oczekiwałam.
Jest wydajny, przez to mazanie się, brałam go mniej, żeby tego uniknąć. Niestety mazał się nawet przy niewielkiej ilosci.
Wygładzenia, poprawy stanu skóry nie zauważyłam. Trzeba go było używać dwa razy dziennie żeby nie czuć ściagnięcia skóry. Znam balsamy, które można aplikować raz dziennie i skóra nie woła o pomstę do nieba.
Jednym słowem: 1 *. Nie dam dwoch z litości za ładne pudełko.
Nic z eris już nie kupię, kto klienta nie szanuje i sprzedaje buble za ciężkie pieniadze, klienta traci.

Zawiodłam sie

Balsam jest dla mnie bardzo przeciętny :( zawiodłam się na nim, niestety... nie jest taki rewelacyjny.
Ma gęstą konsystencję, która bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania , poza tym dobrze wygładza skórę, ale na tych koniec zachwytów.
Dla mnie jest więcej minusów:
- zapach: słodko-korzenny... przypomina kadzidełka do wąchania, nie odpowiada mi
- nie nawilża dobrze, po krótkim czasie swędzi mnie skóra
- skóra jest gładka, ale jakby sucha...
- cena, zbyt wysoka jak na ten preparat
Zdecydowanie polecam lepsze inne balsamy, za dużo mniejszą cenę.

Po prostu świetny

Świetny kosmetyk. Piękny zapach, bogata konsystencja, wchłania sie zadziwiająco szybciutko jak na taki gęsty krem. Pozostawia na skórze delikatny zapach. Świetnie nawilża, a jestem pod tym względem wyjątkowo wymagająca. Skóra jest po nim gładka i nawilżona przez wiele godzin, choć to cechy bardzo dobrego balsamu nawilżającego nie maski ( myląca nazwa). Opakowanie ładne i poręczne. Słowem perełka wśród kosmetyków Eris. Napewno nie raz jeszcze go kupię.

BOOSKI BOOSKI BOOSKI

Do tej pory nie lubiłam kosmetyków Erisa ale ten balsam sprawiał, że zmieniłam zdanie chociaż jestem bardzo wymagająca.
Balsam ślicznie pachnie IDEALNIE WYGŁADZA SKÓRĘ i świetne się wchłania.
Najlepszy jaki miałam.
Cena dość spora ale WARTO – nie zawiedziecie się ;-)))))