Farmona, Olejki Kąpielowe, Relaksująca kąpiel aromatyczna `Róża`

Farmona, Olejki Kąpielowe, Relaksująca kąpiel aromatyczna `Róża`

Aromatyczny olejek do kąpieli o relaksującym zapachu świeżych płatków róży doskonale myje i pielęgnuje skórę poprawiając jej kondycję i zapewniając piękny, zdrowy wygląd. Naturalny ekstrakt z dzikiej róży opóźnia procesy starzenia, poprawia dotlenienie i wyrównuje koloryt skóry oraz uwodzi i relaksuje. Ekstrakt z otrębów pszennych doskonale odżywia, wygładza i ujędrnia skórę, a prowitamina B5 głęboko nawilża i regeneruje oraz łagodzi i koi podrażnienia. Dodatkowo puszysta piana zmysłowo pieści ciało, otulając przyjemnym zapachem. Aromatyczna kąpiel pozostawia skórę jedwabiście gładką i pachnącą, uwalnia od stresu i usuwa zmęczenie oraz relaksuje i odpręża, wyraźnie poprawiając nastrój.
Sposób użycia: 30ml olejku wlać do wanny pod strumień ciepłej wody o temperaturze ok. 40 stopni C. Zalecany czas trwania kąpieli ok. 20 minut. Produkt może być również stosowany do mycia ciała pod prysznicem.

Uprzyjemniacz kąpieli

Aromatyczny dodatek do kąpieli. W cuda typu dotlenienie skóry, opóźnianie procesów starzenia dzięki płynowi do kąpieli itp. ciężko mi uwierzyć, mimo, że faktycznie ekstrakt z dzikiej róży gdzieś tam na liście składników jest ;)

Mnie skusił przede wszystkim ów różany zapach, porównałabym go z zapachem Yves Rocher Moments de Bonheur, jednak tam róża jest ciepła, konfiturowa. Róża z Farmony pachnie szlachetnie, ogrodowo. Podoba mi się! Dobrze się pieni i sprzyja relaksacji, dla mnie fajna alternatywa dla wszechobecnych w mojej łazience algowych, oceanicznych zapachów.

Niestety wielkim minusem olejku jest to, że jego użycie sprzyja wysuszeniu skóry. Nawilżanie ciała po myciu jest dla mnie rutyną, ale w tym wypadku skóra woła "PIĆ" głośniej niż po innych płynach. Sytuacji nie poprawia nawet przepłukanie ciała chłodną wodą by domknąć pory. Dlatego nie wiem czy kupię go ponownie.