Scentstory, 24 Gold Oud Edition EDT

Scentstory, 24 Gold Oud Edition EDT

`24 Gold Oud Edition` marki ScentStory to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn z 2014 roku.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gałka muszkatołowa, różowy pieprz, cynamon, włoska tangeryna
nuta serca: drzewo gwajakowe, wetyweria, cedr, drzewo sandałowe, brzoza
nuta bazy: żywica bursztynowa, laska wanilii, piżmo, agar (oud)

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Jeden z lepszych oudów

24 Gold Oud Edition nie lubi mieć wrogów, nie chce się nie podobać. Podobnie jak jego krewniak, chce zdobyć jak najwięcej wyrazów uznania i sympatii, marzy o jak największej liczbie zwolenniczek i zwolenników. Jest przymilny, łagodny, bezpieczny, nigdy nie zawodzi.
Oud Edition dysponuje całym arsenałem środków, które mają mu pomóc w realizacji jego głównej misji. Potrafi otulić miękką, łagodną, ciepłą słodyczą wanilii i ambry. Kiedy trzeba, pokazuje swe bardziej zaczepne, drzewno-agarowe, dymne oblicze. Czasem sypnie garścią świeżych, aromatycznych przypraw - wiercącym w nosie cynamonem oraz drobno zmieloną gałką muszkatołową.
Dla prawdziwych malkontentów skrywa w zanadrzu kilka soczystych, słodkich tangerynek które jakby od niechcenia rozrzuca na miękkim, kremowym sandałowcu.
Oud Edition nie jest nudną, ciepłą kluchą bez charakteru, wręcz przeciwnie - podobnie jak jego starszy brat kipi optymizmem i radością życia, przy czym jest w nim więcej charakteru, nie jest tak dosłowny i bezpośredni, ma zdecydowanie więcej do zaoferowania.
Bez wahania kupuję te jego umizgi i dołączam do grona zwolenników!!

Zapach kupiłam zupełnie w ciemno. W ostatnim czasie testuję perfumy z oud\'em.
Flakon typowo męski, szkoda, że nie czarny ;)
Na Internecie można kupic 100ml za 170zł.
Jeżeli chodzi o sam zapach, to się nie zawiodłam.
Na początku czuję przyprawy-gałkę i cynamon, wanilię, a w tle drzewo. Od czasu do czasu przeplata się smolistym oud\'em. Zapach jest wg mnie bardzo słodki. Przypomina mi Słonia Kenzo tylko, że z agarem.
Ma dużą trwałośc i projekcję. Pół gwiazdki odejmuję, bo nos bardzo szybko się do niego przyzwyczaja i na drugi dzień sama od siebie czuję go jak przez mgłę, natomiast otoczenie bardzo dobrze. Trzeba robic od niego przerwę. Może na innych będzie inaczej ;)
Takie perfumy trzeba lubic. Są piękne, ale wolę bardziej mroczne wydanie oud\'u-z różą, kadzidłem ;)
Uroku mu nie odmówię :) Nie wiem, czy do niego wrócę, jest tyle rzeczy do przetestowania :)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 100ml