Purederm, Oczyszczający i regenerujący peeling enzymatyczny

Purederm, Oczyszczający i regenerujący peeling enzymatyczny

Bezinwazyjny peeling enzymatyczny Purederm o ultradelikatnej formule. Enzymy zawarte w kwasach rozpuszczają martwy naskórek bez potrzeby mechanicznego usuwania. Peeling łagodnie oczyszcza stymulując proces odnowy i regeneracji kolagenu. Wzmacnia ścianki naczynek krwionośnych zapobiegając ich pękaniu, doskonale nawilża, wyrównuje koloryt skóry. Może być bezpiecznie stosowany przez osoby z trądzikiem. Nie podrażnia.
Rodzaj skóry: wrażliwa, trądzikowa, naczynkowa, skłonna do podrażnień, przesuszona.
Skoncentrowane działanie substancji aktywnych:
Kwas Hialuronowy - utrzymuje optymalne nawilżenie skóry właściwej, chroni przed przesuszeniem, posiada zdolność wiązania wody w skórze, składnik biozgodny.
Kwasy AHA - unikalne połączenie ekstraktów roślinnych pomarańczy, klonu, trzciny cukrowej i cytryny, bogate w witaminy i minerały. Delikatnie złuszczają i odżywiają komórki naskórka, stymuluje ich odbudowę.
Ekstrakt z jabłka - wygładza oraz usuwa martwe komórki naskórka, ma działanie antybakteryjne. Peeling oczyszczający i regulujący Purederm przywraca skórze blask, prawidłowy koloryt, redukuje drobne przebarwienia.

Ulubiony cena jakość

Już po chwili od nałożenia, cera zaczyna cudownie pracować. Delikatny masaż i pod palcami zaczynają pojawiać się grudki złuszczonego naskórka. Mam cerę wrażliwą naczynkową, skłonną do uczuleń i jeszcze nigdy nie zrobił mi krzywdy. Cera po nim jest oczyszczona, gładka, lśniąca - idealna.

Lubię

Bardzo lubię ten peeling. Przyjemnie się rozprowadza, pozostawia skórę matową i oczyszczoną. Uwielniam to, że mogę go nałożyć niczym maseczkę i nie przejmować sie tym, ze muszę go wmasować, co o dziwo zdąża się również w peeling'ach enzymatycznch.
Bardzo szybkie działanie. Idealne, zeby użyć przed pracą lub szkołą.

Mi pasuje

Na peeling natknęłam się przypadkiem będąc z wizytą u siostry, jak to zwykle bywa rozejrzałam się w jej kosmetykach i trafiłam na niezbyt ciekawe opakowanie. No ale cóż, za namową spróbowałam
Byłam zaskoczona jak ładnie poradził sobie z zaskornikami, których choć mam mało pojawiają się czasem na nosie.
Zakupiłam i używam raz w tygodniu, jak na moją cerę radzi sobie naprawdę dobrze ;)

uratował moją skórę

zawsze na jesień mam mały spadek kondycji mojej skóry na twarzy. Wiadomo, mniej słonca powoduje wysyp niedoskonałości, które w czasie lata nie poławiały się. Stosowałam effaclar, ale to co się pojawiało zostawiało po sobie suche skórki, strupki i przebarwienia. Zdesperowana poszłam do Hebe szukac ratunku i znalazłam jego.

Zawsze używałam peelingów mechanicznych, to był mój pierwszy enzymatyczny, ale stwierdziłam, że spróbuje to była moja ostatnia deska ratunku, a dodatkowo był w promocji :)

Peeling ma wygodną tubkę z malym dziubkiem, i to dobrze, bo konsystencja peelingu jest bardzo rzadka. Ma on mleczny kolor.
Uzyłam go wieczorem na oczyszczoną, wilgotną skórę twarzy, wmasowałam i zostawiłam na parę minut. Po zmyciu możemy zauważyć grudki pozostające na dłoni, ale to jest właśnie ten produkt , anie skóra złuszczona jakby mogło się wydawać.

Cera po jego użyciu jest wyraźnie ukojona, rozjaśniona, skórki suche zniwelowane, przebarwienia lekko rozjaśnione. Używam go nieustannie od pół roku, i nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez niego.

peeling nie jest testowany na zwierzętach , a jego przydatność do użytku to 6 miesięcy, bo posiada naturalne kwasy i ekstrakty.

świetnie działa, ale trzeba pamiętać, żeby skóra była ciagle nawilżana w trakcie użycia, bo enzymy zeby dziaac potrzebują srodowiska wodnego !!!!!!!!

Rewelacja

Peeling idealny. Mam cerę wrażliwą, suchą i skłonną do zaczerwienień, więc każdy mechaniczny peeling odpada, ten enzymatyczny okazał się świetny. Nie podrażnia skóry, nie przesusza. Po zastosowaniu skóra jest przyjemnie gładka, miękka i świeża.
Jak dla mnie nie ma wad!

Zawiodłam się

Początkowo peeling przypadł mi do gustu, ale był to mój drugi w życiu peeling enzymatyczny. Pierwszy nie robił nic, ten wydawał się o wiele lepszy, przy zmywaniu powstawały jakby grudki martwego naskórka jak wówczas uważałam. Skóra była równiejsza, nie podrażniona więc wydawał mi się produktem idealnym. Jednak kiedyś doczytałam na KWC że to nie martwy naskórek się tak zbija tlyko to po prostu jest taka formuła. I rzeczywiście - bez względu gdzie bym go nie nałożyła (nawet na czyste biurko :D) i tak tworzy te grudki. Dlatego jego działanie oceniłabym na wyjątkowo średnie. Coś tam działa ale niewiele, jest delikatny, całkiem wydajny... Ma całkiem przyjemny dozownik. Taki średniak. Ja jednak szukam czegoś mocniejszego ;) A zapach w sumie przypomina rozpuszczoną vit C :D

Ulubiony peeling

Mój typ skóry to cera trądzikowa oraz naczynkowa, dlatego zdecydowałam się na oczyszczający peeling enzymatyczny. Był to zdecydowanie dobry wybór!! Moja cera bardzo się poprawiła kiedy codziennie go stosowałam. Była rozświetlona, jasna i miałam na niej zdecydowanie mniej wyprysków.
Zalety: bardzo tani. Cholernie wydajny, używałam go codziennie przez kilka miesięcy i dopiero zaczął się kończyć, wystarczy mała ilość żeby pokryć cała skórę twarzy. Ładny zapach, fajna konsystencja. Produkt nietestowany na zwierzętach co jest dla mnie jego zaletą.
Wady: dostępność to jego jedyna wada, muszę jechać 30km ponieważ nie mam bliżej hebe.

Bardzo delikatny

Skusiłam się na niego kiedyś w promocji, ale i bez niej jest w atrakcyjnej cenie - zwłaszcza że to całkiem niezły produkt.
Efekt peelingujący była bardzo delikatny. U mnie bardziej działał jako maska wygładzająca, niż oczyszczająco-peelingująca.
Nie podrażniał skóry i już obecnych wyprysków, nie powodował powstawania nowych niespodzianek. Skóra po nim była po prostu przyjemna, delikatna i wygładzona, ukojona.
Konsystencja ok, lejący się żel. Zapach pamiętam jako przyjemny, lekki.

Szału nie ma

Spodziewałam się więcej. Jest wodnisty ale przyjemnie się go aplikuje lecz wielkich efektów peelingujacych po nim nie widać. Przeszkadza mi troszkę jego zapach jakby antybiotyku z dzieciństwa. Zły nie jest ale spotkałam lepsze w podobnej cenie.

zachwycona

Najlepszy tani peeling enzymatyczny jaki miałam, jest naprawdę genialny mogę go często używać, nie podrażnia skóry, przy regularnym używaniu buzia naprawdę robi się gładka. Bardzo go polubiłam i na pewno na dłużej zagości w mojej kosmetyczce.

Idealnie miękka skóra

Jestem zachwycona działaniem tego peelingu. Skóra po nim jest tak gładka, wygładzona i miękka, że nie mogę przestać jej dotykać :). Podczas używania można na własne oczy zobaczyć jak ściera martwy naskórek w postaci białych grudek. Przy czym absolutnie nie podrażnia skóry. Do tej pory jest to dla mnie nr 1 jeśli chodzi o peelingi.

nawet niezły

Zalety:
+ ma dosyć wodnistą konsystencję i szybko zastyga na twarzy
+ nie podrażnia
+ przyjemnie pachnie
+ ma dosyć delikatne działanie, więc można używać go często
+dobrze wygładza skórę
+ to nie jest mocny zdzierak