Apis, Professional Line, Hydro Evolution, Ekstremalnie nawilżające serum z gruszką i rabarbarem `Aquatherm`

Serum z gruszką i rabarbarem Apis Aquatherm dla cery odwodnionej i zniszczonej. Dla każdego rodzaju cery wymagającej odżywienia. Serum o ekstremalnym działaniu nawilżającym z ekstraktem z gruszki, korzeni rabarbaru, alg morskich, proteinami jedwabiu, kwasem hialuronowym, olejem arganowym i masłem shea. Skutecznie naprawia strukturę skóry, ograniczając utratę wody i osiągając głębokie, długotrwałe efekty nawilżenia.

serum
Struktura
lekkie
50 – 100ml

Moja skora kocha Apis

Na początku zaznaczam- przed zakupem sprawdźmy co kupujemy (inci) ponieważ Apis zmienił składy swoich kosmetyków (oczywiście na gorsze) a nie zmienił przy tym opakowań i może sie okazać że kupujemy inny kosmetyk. Ja zrobiłam zapas moich ulubionych masek i ser Apisu.
Recenzowane serum jest obecnie moim ulubionym serum tej marki. Stosuje je:
albo samodzielnie na noc
albo pod maskę apisu na noc
albo pod makijaż w dni w które nie mogę sobie pozwolić na filtr ponieważ muszę wyglądać nienagannie
serum stosuję na szyję, dekolt a nawet pod oczy.

Producent nazwał ten kosmetyk ekstremalnie nawilżającym i jest to trafiona nazwa. Serum fantastycznie nawilza skórę i po jakimś czasie daje efekt, który zapewniają nieliczne kosmetyki czyli efekt skóry "jakby napompowanej wodą". Cera po jego użyciu jest gładka, jędrna, wypoczęta - widać że bardzo zdrowa i zadbana. Serum ze względu na jego właściwosci nawilżające stosuję czasami pod oczyy- świetnie sprawdza sie w tych okolicach. Nie podrażnia oczu ale nawilża, wygładza i łączy sie z makijażem.

Kosmetyk ma konsystencje lekkiego mleczka dlatego pokusiłam się o zastosowanie go pod maskę. Serum i maske (stosowałam tę z polisacharydami lub z granatem również od Apis) zostawiam na cała noc. Rano cera jest ładna, gładka, promienna a co najważniejsze idealnie nawilżona. Stosowałam ten duet za kazdym razem kiedy odnosiłam wrażenie, że zorac przesuszył mi skórę. Serum z maską natychmiastowo koją skórę.

Skład, jak to "stary" Apis zasługuje na uznanie ponieważ znajdziemy tu oleje, proteiny jedwabiu, kwas ha, ceramidy, dużo wartościowych ekstraktów między innymi z drożdzy, gruszki, rabarbaru. Wszystko wysoko w skladzie.

Polecam ten kosmetyk wszystkim- osobom z suchą skórą jako serum, osobom z mieszaną/tłustą skórą jako lekki krem nawilżający, osobom dojrzałym (ze względu na wartościowy dla skóry skład) i każdemu kto chce zadbać o dobre nawilżenie skóry.

Używam tego produktu od: 2 mce