Pierre Cardin, pour Femme, Pefumed Body Lotion (Perfumowany balsam do ciała)

Pierre Cardin, pour Femme, Pefumed Body Lotion (Perfumowany balsam do ciała)

Balsam Pierre Cardin nawilża, wygładza i pielęgnuje. Skóra staje się miękka i aksamitna. Balsam idealnie uzupełnia linię zapachową perfum Pierre Cardin `Pour Femne`.

Bez oczekiwań

Balsam był koniecznym dodatkiem do perfum z tej samej serii, na których zależało mi przede wszystkim. Jak się okazało, z EDP jestem co najmniej niezadowolona - liczyłam na jabłkowo-karmelowego bożonarodzeniowca, a dostałam coś w stylu lekko słodkiego dezodorantu dla mężczyzn, jednak ta kompozycja w przypadku balsamu do ciała już tak nie razi.

Balsam perfumowany jaki jest, każdy widzi. Niby ma jakieś tam właściwości nawilżające, ale chyba nikt się nie łudzi, że uratuje suchą i spragnioną wody skórę. Ponieważ nie narzekam na problemy na tym polu, zużyłam balsam Pour Femme bez większej refleksji i oczekiwań. Ot, krótka znajomość z konieczności, bo zajmuje mi półkę w łazience.

Mogę powiedzieć jednak o nim trochę dobrego. Przede wszystkim szybko się wchłania, nie pozostawia na ciele tłustej warstwy, a skóra może nie daje oznak nawilżenia do granic możliwości, ale poza tym jest szczęśliwa i taka... dopieszczona.

O zapachu mówiłam na początku - da się znieść, ale nie jest to szał ciał i umrę za to, jak w przypadku chociażby niektórych produktów Farmony.

Tubka nieco niewygodna zwłaszcza przy wyciskaniu resztek kosmetyku z opakowania, poza tym nieprzezroczysta, więc szacujemy pozostałą zawartość wyłącznie "na wagę".

Balsam starcza na miesiąc regularnego używania, na początku byłam tym bardzo zdziwiona (zazwyczaj męczę kosmetyki... hohoho), ale ostatecznie opakowanie jest niestandardowo małe jak na moje zwyczaje, bo jedynie 150 ml.

Wielkim fankom Pierre Cardin Pour Femme (ponoć takie istnieją, w końcu ich opinie skusiły mnie do kupienia tego zapachu w ciemno) polecam, reszta spokojnie może przejść obojętnie.

Używam tego produktu od: od miesiąca