Lirene, Regenerujący krem pod oczy i na powieki

Lirene, Regenerujący krem pod oczy i na powieki

W kremie zastosowano innowacyjne rozwiązanie, polegające na wykorzystaniu folacyny, która jest cennym składnikiem ułatwiającym wzrost komórkom skóry i przedłużającym ich życie. Synergiczne połączenie witaminy A i E z folacyną sprawia, że działanie kremu jest intensywniejsze. Dodatkowo aktywny kompleks substancji roślinnych intensywnie nawilża i natłuszcza delikatną skórę wokół oczu. Filtr UV i witamina E stanowią skuteczną ochronę przed wolnymi rodnikami. Krem opóźnia proces starzenia skóry oraz wygładza już istniejące zmarszczki.

Cena: 15 zł / 30 ml

przeciętny

Tylko nawilża,nic poza tym.Nie rozjaśnia,nie wpływa nawet na drobne zmarszczki.Po użyciu na noc rano bolały mnie oczy i dolne powieki były lekko spuchnięte(a ja nigdy nie mam obrzęków pod oczami).Krem nie za dobrze się wchłania.Stoi więc na półce-czasem użyję na dzień.

Używam tego produktu od:kilku ms
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i ostatniego

OK!

Fajny kremik pod oczy. Rozstałam się z żelami... i na razie nie żałuję. Trudno określić, co właściwie dla mnie zrobił;) , wydaje mi się, że trochę rozjaśnił cienie, no i nieźle nawilża skórę, cały dzień jest odprężona i wygładzona. Troszeczkę piecze, ale to nic. Doskonały pod makijaż, bo nic się na nim nie wałkuje, nie robi mi też, jak niektóre żele, "efektu krochmalu";).
Nie wiem, czy kupię następne opakowanie, bo on ma taką olbrzymią pojemność, że znudzi mi się z 10 razy...Ale to oczywiście jest plus!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Kiepski

Kiepski krem, używam go bo wygrałam w konkursie, jednak żadnych efektów nie widzę, powieki są takie same jak bez jego stosowania, taki niepotrzebny gadżet, nie piecze i nie podrażnia okolic oczu, ale to tylko tyle, to nie zalety, ale tylko to że nie szkodzi, na pewno nie kupie go nigdy, nie nawilża, skóra nie jest wygładzona czy napięta, wielkie nic, nie polecam
ilość zużytych opakowań: 1

pierwsza depilacja bikini

Bardzo dobry :)

Kupuję go na zmianę z chlorofilowym z tej samej serii i jestem bardzo zadowolona. Krem ma treściwą , dość gęstą konsystencję, ale bardzo dobrze się rozprowadza. Zostawia lekki film na skórze, ale mnie to nie przeszkadza. Dobrze nawilża, natłuszcza, po dłuższym stosowaniu wygładza. Plus za niską cenę i jak na krem pod oczy- dużą pojemność. Opakowanie też ładne- estetyczna zielona tubeczka:)

bardzo treściwy

Bardzo dobry krem na zimę oraz dla skóry wysuszonej. Jest bardzo treściwy i dobrze natłuszcza. Dzięki temu nawet jak oczy łzawią na mrozie, skóra nie jest podrażniona. Nie podrażnia, nie uczula. Dość szybko się wchłania.
Jak dla mnie idealny. Moja skóra pod oczami nie znosi produktów w postaci żelu czy lekkich kremów.

W porządku.

Lekki krem pod oczy, który w miarę dobrze się wchłania, pozostawiając "film" na skórze wokół oczu. Jest bardzo wydajny, używałam go przez kilka miesięcy -2 razy dziennie - obowiązkowo. I skończył się dopiero wczoraj. :). Nie zauważyłam zbawiennego działania na skórę wokół moich oczu, ale zły nie jest. Nawilża w miarę. Dobrze utrzymują się na tym kremie cienie do powiek, ale musi mieć chwilę czasu na wchłonięcie się. Nie szczypie w oczy, nie drażni ich. Przyjemna aplikacja z poręcznej tubki.
Nie wiem ile kosztuję, bo ja go wygrałam w konkursie wraz z innymi kosmetykami Eris Lirene, ale sądzę, że więcej jak 15,oo zł [30 ml] nie kosztuję. A więc warto go kupić, choćby dla wypróbowania, bo ja tam nie wierzę w zbawienne działanie kremów pod oczy. ;)

Sumując nie jest zły, polecam i zostawiam 3 gwiazdki.

ilość zużytych opakowań: ... jedno całe.

raczej nie dla mnie

Nie przypadlismy sobie do gustu - ja i ten kremik. Szczepia mnie oczka i jakiś szczególnych rewelacji po nim nie zauwazyłam. Mam 29 lat, wiec i moje wymagania wobec kremów do oczu sa już dosyć jasno sprecyzowane. Jedyne co mi przypadło do gustu do konsystencja - dosyc co prawda ciezkawa, więc raczej na noc, ale wchłaniał sie bez zarzutu. Troche to jednak za mało jak na krem pod oczy...

polecam

Jak dla mnie kosmetyki Eris są super, dlatego tez postanowiłam wypróbowac ten krem.
Zalety:
- dobrze się rozprowadza
- nie szczypie w oczy
- szybko się wchłania
- wydajny
- niedrogi
- nawilża

Zaznaczyłam, że nie wiem czy go jeszcze kupię, bo ja lubię zmieniać kremy.