Lancome, La Nuit Tresor EDP

Lancome, La Nuit Tresor EDP

Sprawdź ceny produktu

Lancome `La Nuit Tresor` to eliksir miłosny XXI wieku, stworzony z rzadkich składników: urzekającej esencji róży stulistnej oraz zmysłowej nuty orchidei Vanilla Tahitensis, ukrytych pod tajemniczą peleryną kadzidła, esencji papirusu i pralin oraz liczi.
Wszystko zaczyna się w nocy, od fascynującej historii - poetyckiej opowieści o dwóch gwiazdach, dążących ku sobie nieodparcie aż do momentu kolizji. To zderzenie powoduje deszcz cząsteczek, które spadając na Ziemię przegrupowują się i stopniowo stają się substancją zwaną czarnym diamentem.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: gruszka
nuta serca: kwiat wanilii, czarna róża
nuta bazy: paczula, papirus, kadzidło, liczi, pralina

80% jesień/zima 20% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

cudo ;)

Ostatnio miałam okazję wypróbować ten zapach, niestety miałam tylko próbkę. Przy pierwszym kontakcie z nim wydał mi się taki nie dla mnie. Jednak po całym dniu noszenia go zakochałam się. Ma cudowne słodkie nuty, mocno wyczuwalny karmel i wanilię. Jednak nie jest to prosty lekki i przyjemny słodziak. Jest ciężki, mocny jednak dla mnie to zalety. Lepiej przetestować przed zakupem, bo nie każdemu przypadnie do gustu. U mnie trafia na listę must have ;)

Cudowny!

Po raz pierwszy otrzymałam go na urodziny w 2015 roku od mojej matki chrzestnej, która wie co dobre. Dlaczego? Bo po upływie blisko 3 lat zapach ten nadal jest ze mną i nadal jest moim top wszech czasów. W cudownym flakonie w kształcie drogiego kamienia z czarnym kwiatem u szyjki buteleczki znajduje się cudowna nuta karmelu z wanilią, która pobudza nie tylko zmysł powonienia, ale i wszystkie kubki smakowe, bo na myśl przychodzą świeże pączki z tradycyjnej piekarni.
Zapach jest bardzo trwały, zmysłowy, kobiecy, słodki. Na początku może lekko dusić, ale można się do tego przyzwyczaić.

Wykorzystała: kilka próbek

Piękny

Zapach został wprowadzony na rynek w 2015 roku.
Jest to flanker oryginalnego Tresor, który przestał mi się podobać, już dawno temu.
Gamę zapachów "La Nuit", poznałam w tym roku... i zakochałam się ❤.
Wersja EDP jest to zapach z kategorii Gourmand.
Mamy w nim wiele jadalnych składników- Kto z nas nie lubi wanilii, karmelu, owoców? Ja uwielbiam!
Jednak niech nie zwiedzie Was słodycz tej wody perfumowanej...
Po pewnym czasie, ujawnia ona bowiem kadzidło, a to dodaje jej mrocznego tajemniczego charakteru.
Zapach zdecydowanie na chłodne dni i wieczory.
Polecam przetestować przed zakupem, gdyż dla niektórych Pań, może być zbyt ciężki.

Uwieeelbiam.

Tresor standardowo poznałam po zaprzyjaźniu się z jego nawet słynniejszym bratem (La Vie Est Belle) i zakochałam się w nim od pierwszego powąchania. Uwielbiam sposób, w jaki rozkłada się na skórze, wtapia w nas i rosnosi wokół przyjemną, waniliowo-orientalną woń.
Jak sama nazwa wskazuje, nadaje się przede wszystkim na wieczory. W dodatku na te zimniejsze, jesienne bądź zimowe.
Dodatkowym atutem tych perfum jest opakowanie - pięknie wygląda na toaletce, choć jednocześnie sam moment psikania nie jest zbyt wygodny (trzeba go niewygodnie złapać). Mimo to, polecam. Jeden z najwspanialszych zapachów na rynku. Zawsze trafiony wybór.

Najpiękniejszy zapach

Perfumy La Nuit Tresor od Lancome bardzo mnie urzekły. Dla mnie jest to najpiękniejszy zapach i znajduje się teraz u mnie na pierwszym miejscu. Zapach jest słodki, intensywny, ale nieduszący. Są zmysłowe, urzekające i bardzo kobiece. Idealnie sprawdzą się na wieczór, ale myślę że na dzień też pasują. Sprawdzą się też na każdą porę roku. Perfumy są bardzo trwałe, wieczorem nadal je czuć. Wystarczy psiknąć dwa razy, a zapach jest już wyczuwalny. Kolejnym plusem jest wygląd flakoniku, który prezentuje się bardzo elegancko. Czytałam, że jest trochę nieporęczny, aczkolwiek ja nie mam z tym problemu. Dla mnie WIELKI HIT.

zapach dla zdecydowanych kobiet

To jest mój zapach nr 1. Idealnie do mnie pasuje. Urzekł mnie od pierwszej chwili. Dostałam go od mojego mężczyzny, który znając mnie, wiedział jaka perfuma będzie dla mnie odpowiednia i udało mu się, dlatego mam duży sentyment do tego zapachu. Uważam, że będzie pasował bardziej na wieczór niż na dzień, ale u mnie to zależy od dnia. Zazwyczaj w letni dzień wybieram coś bardziej świeżego i lekkiego, ale tak, to bardzo często mam ochotę właśnie na tą perfumę. Przyciąga mnie i hipnotyzuje. Jest ekskluzywna i słodka. Zapach wyróżnia się i daje zainteresowanie. Perfuma jest bardzo trwała, czuć ją na drugi dzień, a na ubraniach zostaje na długo. Do tego perfuma jest w pięknym flakonie, który dodatkowo upiększa wnętrze. Nie da się jej nie lubić, chyba, że się z nią przesadzi, bo słodkość potrafi zabić. Więc jeżeli jesteś fanem lekkich zapachów, to musisz po prostu uważać. Warto spróbować psiknąć się na próbę, albo zabrać do domu zapach na papierku, bo jest naprawdę wyjątkowy. Powinien się spodobać każdej miłośniczce róż.

Zakochałam się!

Perfumy dostałam w prezencie od chłopaka, który absolutnie się nie znając trafił w mój gust idealnie :) Perfumy są słodkie, więc trzeba uważać żeby nie przesadzić. Mam w planach używać ich raczej na wieczorne wyjścia i większe okazje, na co dzień będą trochę zbyt ciężkie. Trwałość jest bardzo dobra, flakon jest piękny - ja jestem zakochana.

Jedynym minusem jest cena, jest bardzo wysoka, przez co nie wiem czy kupię ponownie.

Przepiękny i kobiecy

Zapach jest piękny i trwały. Jedna aplikacja pozwala, by czuć go przez cały dzień, dlatego też trzeba czasem uważać, by nie przesadzić z ilością. Mimo tego, polecam.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Ciekawe, ale mocno spirytusowe

Zapach w mojej ocenie jest bardzo trwały, wieczorowy. Długo utrzymuje się na skórze. Mocno czuć porzeczkę, ale poza tym, czuć również spirytus, który może skutecznie odstraszać. Gdy alkohol wywietrzeje, w spokoju można się delektować słodko-gnijącym, mocno nasyconym zapachem.

Piękne i eleganckie opakowanie, jednakże nijak ma się to do trwałości zapachu, a nie powinno się nabywać perfum tylko dla flakonu.

Zapach na wieczór zdecydowanie

Dostałam w prezencie, a że darowanemu...to używam od większej okazji , bo to mocny zapach, mocno słodki , oj słodki...Nie preferuję słodyczy w perfumach ..a tu jest jej dużo , a może to tylko moje wrażenie...;) , ale o dziwo nie mam bólu głowy od nich ...i na wieczory używam. Co dziwne tak jak innych perfum , które sama kupuję i mam , znam i lubie , na sobie nie czuję tak te wyjątkowo zapach cały czas jest ze mną, a ubrania pachną następnego dnia albo i dłużej więc jak ktoś lubi wieczorem coś słodkiego polecam:)

Niezwykły zapach!

Dostałam je jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona, zapach utrzymuje sie długo i jest niesamowity! Lekko kwiatowy, słodki, bardzo kobiecy ale nie jest za intensywny ani ciężki, z pewnością zapada w pamięć przechodnim ;) po prostu jest niepowtarzalny, polecam!

hit

Perfumy były prezentem od mojego partnera. Nie mogę wyjść z podziwu jaki dobry ma gust! Zdecydowanie są to najpiękniejsze perfumy z jakimi miałam do czynienia. Zapach jest słodki, raczej wieczorowy, długotrwały. Wraz z czasem zmienia swą nutę zapachową. Ubrania po użyciu pachną jeszcze przez pare następnych dni. Zapach jest intensywny i to też jest jego urok. Nie są to perfumy aż tak popularne jak La vie est belle, więc nie czuć tego zapachu na codzień na ulicach. Mogę się czuć wyjątkowa. Bardzo często znajomi zwracają mi uwagę, że bardzo ładnie pachnę, więc nie tylko w mój gust trafia ten zapach. Kiedyś przez przypadek atomizer psiknął na tą czarną różyczkę, więc od miesiąca wokół mojej toaletki rozprzestrzenia się miły, słodki zapach :-) Szczerze polecam wszystkim którzy lubią nieoczywiste, ale słodkie zapachy