Dr Irena Eris, Algorithm, Instant Moisture Mask for Face & Neck (Maska głęboko nawilżająca)

Innowacyjna maseczka typu S.O.S., do szybkiej rewitalizacji, redukcji objawów zmęczenia i stresu, przeznaczona dla każdego typu skóry dojrzałej kobiet powyżej 40 r.ż. Wyselekcjonowany z algi błękitnej bio-koncentrat witaminowy, w połączeniu z aktywną formą witaminy C, daje natychmiastowy efekt nawilżenia, rozświetlenia i regeneracji skóry. Kompleks olejów roślinnych i wosków w połączeniu z kwasem hialuronowym to szybko działający zastrzyk hydratacyjny, o ogromnej sile nawilżania i odżywiania skóry. Zaraz po użyciu pojawia się uczucie nasycenia skóry wilgocią, następuje wygładzenie zmarszczek. Regularne stosowanie maseczki zapewnia poprawę wyglądu i widoczny efekt poprawy parametrów skóry:
- wzrost nawilżenia
- poprawę elastyczności
- likwidacja skutków zmęczenia
Polecana do stosowania 2-3 razy w tygodniu. Nałożyć grubszą warstwę maski na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Pozostawić na 10-15 minut do wchłonięcia. Pozostałość wklepać opuszkami palców w skórę lub ewentualny nadmiar delikatnie usunąć zwilżonym płatkiem kosmetycznym.

50 – 100ml
klasyczne
w tubie
Struktura
bogate
krem

całkiem przyjemna

Maseczka ma przyjemną konsystencję, nienachalny zapach, doskonale nawilża, nie pozostawia tłustego filmu, skóra po użyciu produktu jest wygładzona, satynowa w dotyku. Użyłam jej kilka razy i z pewnością będę to robić systematycznie.

Używam tego produktu od: 10 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie jestem zachwycona, ale może być

Mam skrajnie suchą cerę, łuszczącą się z powodu kolagenozy. Przez jakiś czas nie używałam żadnych kosmetyków i cera nagle się zmieniła: na cole, nosie i pod oczami zrobiła się bardzo tłusta, tak bardzo, że po przejechaniu po skórze palcem, robił się tłusty. Oprócz tego na czole pojawiły się setki maleńkich krosteczek.

Zastosowałam dwie rzeczy: serum Bielendy i Algorithm. Powiem tak, to serum mnie uratowało, bo bardzo szybko zlikwidowało i tłustość, i krosty. Co do Algorithmu, to wygląda to tak:

+ ma bardzo ładny zapach
+ nie natłuszcza, nie uczula, jest niekomedogenny
+ ma dobrą konsystencję, nie za rzadką, nie za zbitą
+ wchłania się całkiem szybko
+ nawilża przyzwoicie, skóra się nie łuszczy

- ma za dużą tubę, zużywałam ją z pół roku, to za długo!
- wchłania się szybko, ale zostawia na skórze film, którego nie lubię
- na bokach twarzy, na wysokości uszu, oraz na szyi i dekolcie roluje się potwornie, nawet jeśli się malutko nakłada (dlatego tę tubę się tak długo zużywa)
- końcówki nie da się wycisnąć, konstrukcja tuby to uniemożliwia, trzeba rozciąć nożyczkami
- cena zbyt wysoka jak na krem takiej jakości - nie kupiłabym, gdybym miała sama płacić (dostałam krem w prezencie od mamy, której też nie podszedł)
- niestety nie zostawia efektów na dłużej, jak się zapomni zastosować, skóra znowu zaczyna się łuszczyć

Drugi raz raczej nie kupię. Wolę maski, sera i kremy, które się wchłaniają, nawilżając, nie zostawiają filmu i nie rolują się. Rolowanie to dla mnie najgorsza cecha każdego kosmetyku do twarzy - nawet olejki się nie rolują!

Używam tego produktu od: już nie używam

bardzo przyjemna

Maski do twarzy, tak, jak maski do włosów to coś, co kupuję, ale muszę pamiętać, by używać ;) O ile sera, kremy, filtry to oczywista oczywistość, o tyle maska wymaga specjalnego przypomnienia sobie o niej :D
Najbardziej lubie maski kremowe, wchłaniające się do końca, nie wymagające zmywania. Żelowe, zmywalne, peel-off to już problem, który jeśli trafi do mojej szafki...to zalega ;)
Ta maska jest dokładnie taka, jak lubię. Tuba, czyli higienicznie, niebieski kolor, konsystencja kremu, świeży, ale delikatny zapach...Porównac mogę do Lancastera, Glam Glow nawilzającej czy Carity - bardzo podobne wrażenia przy stosowaniu, tylko cena niższa. Nadal wysoka, dlatego nie daję 5 *, ale jest to produkt, którego nie musimy się wstydzić, z tamtymi spokojnie staje w szranki. Powiedzmy, ze kokosowy zapach glam glow jest przyjemniejszy, ale cena jest kompletnie odjechana, Carita to samo...
Maska dobrze się rozprowadza i bardzo dobrze wchłania, praktycznie do końca, do matu. Skóra jest wyczuwalnie nawilzona, jednocześnie nie ma uczucia lepkości, tłustości czy połysku. Nadaje się do stosowania pod oczy, nie podrażnia. Wydajna.
Maska warta wypróbowania, zwłaszcza w promocji z miniatura kremu z tej serii na przykład ;)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc