Jeux de Soleil (Podwójny puder brązujący w kamieniu)

Jeux de Soleil (Podwójny puder brązujący w kamieniu)

Wspaniały puder, składający się z dwóch części: matującej o zapachu czekolady i nabłyszczającej. W eleganckiej puderniczce z lusterkiem.

Cena: ok. 70 zł

cudowny

Dlaczego został wycofany?

Najlepszy puder brącujący,jaki miałam.
-świetnie modeluje twarz,podkreśla rysy,kości policzkowe,wyszczupla twarz,co tylko może przyjść do głowy...
-zarówno na codzień jak i za imprezę
-b.trwały
-plusem jest tez kolor
-wydajny

Używam tego produktu od 5 m
Ilość zużytych opakowań:0,5

wycofane mistrzostwo świata

KOCHAM TEN PUDER!

Do tej pory nie mogę się pogodzić z faktem jego wycofania. Pomysł z dwoma pudrami w jednym pudełku jest wspaniały. Puder brązująco - rozświetlający to mój KWC, wygląda przepięknie. Puderniczka ma wielkie lusterko, jest bardzo poręczna.

A co najważniejsze kosmetyk jest MEGAwydajny - mam go od 4 lat i ciągle coś tam jest na dnie ;)

Apeluję do Bourjois - przywróćcie mój puder!

swetny

Kupilam go w zeszlym roku i jeszcze sporo go mam bo jest baaardzo wydajny:):):) Dzieli sie na dwie czesci matowa i rozswietlajaca:) Mozna nim swietnie modelowac ksztalt twarzyczki:) Raz nalozony nie wymaga wielu poprawek w ciagu dnia... ma fajne opakowanie i sliczny zapach :) Naprawde swietny puder... szkoda ze juz zniknol z półek sklepowych:(

Manicure - glitter nails

Genialny!

Bardzo lubię ten puder. Jest świetny!! Nakłada się super, tylko szkoda, że pędzel trzeba dokupić :(. Pachnie czekoladowo, mmm.. Nadaje piękny, zdrowy koloryt, buzia jest jak muśnięta słoneczkiem.. Baaardzo wydajny( mam go już z pół roku a nadal jest go sporo).
POLECAM!!! To mój ulubiony kosmetyk.

świetny

Jest bardzo dobry. Fantastycznie wyglada na buzi, rzeczywiście brązuje i efekt jest supernaturalny, niezaleznie od tego czy użyje się częsci matowej czy błyszczącej. Slicznie pachnie( choć jak dla mnie wcale nie czekoladowo..pachnie jak inne pudry tej firmy)a zapach jest intensywny i czuć go nawet godzinę po nałożeniu. Puder jest trwały, nie wymaga zbyt wielu poprawek.
Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Jest droższy od Glam Bronze L'oreala ale z całą pewnością lepszy..

pocałunek słońca

Szukałam pudru brązującego i nic mi nie pasowało - wszystkie pudry bez względu na firmę miały zbyt dużo drobinek. Wpadł mi woko produkt bourjois. Puder ma część matującą - doskonała na dzień oraz część opa;lizującą świetna na wieczór lub jako róż. Poz tym puderniczka ma duże i poręczne lusterko, w którym widać całą twarz i można w nim świetnie zrobić cały makijaż. Wady tego pudru sa nastepujące - puderniczka troszke cięzko sie otwiera i pomimo, ze mam odcień ciemniejeszy (puder wystepuje w 2 kolorach) na twarzy wygląda dość jasno a ja opalam sie na ciemno. Poza tym nabiera się go mało na pędzel ale to zaleta a nie wada, bo zawsze lepiej pudry dołozyć niz zmywać nadmiar. Makijaż utrzymuje sie około 5-6 godzin.

niezły

Długo szukałam pudru brązującego, snułam się po perfumeriach i nic nie moglam dla siebie znaleźć. Aż tu pewnego dnia w GC wpadł mi w oko ten puderek.No i muszę przyznać, że był to dobry wybór.Świetnie się sprawdza w lecie na opaloną cerę, na wieczorne wyjscia kiedy można użyć częśći z drobinkiam.Cudowny do modelowania twarzy, można używać jako różu do zaznaczenia kości policzkowych.W zimie kiedy moja bużka trochę przybladła używam go tylko po zastosowaniu samoopalacza na szyję i dekolt, żeby się nie odznaczał.No i super udaje opaleniznę.Aha co do zapachu czekoladowego, to prawdę powiedziawszy nie zwróciłam na to uwagi-bo jest to delikatny zapach.Jednak kiedy go powąchałm to rzeczywiście ma zapach czekolady. Polecam :)Używam od roku i jeszcze nie ubyło nawet pól opakowania:hap:

czekoladka

Puder rzeczywiście pachnie czekoladą :) Ładnie wygląda na buzi, choć jak dla mnie mógłby dawać odrobinę mocniejszy efekt (za to odejmuję gwiazdkę). Wypróbowałam na nieopalonej jak i opalonej buzi; w obu przypadkach wygląda bardzo ładnie. Na opalonej teraz latem ładnie matuje i głównie do tego go używam. Części ciemniejszej (z niby połyskującymi drobinaki) używam jako różu, a drobinki są bardzo dyskretne (całe szczęśćie) :) Poza tym plus za dość duże lusterko.

Bardzo, bardzo dobry

Kupilam, skuszona dosc niska, w porownaniu np. z Guerlainem, cena i bardzo sie ciesze, ze mam to cudo. Sklada sie z dwoch czesci, matujacej i nablyszczajacej. Slicznie pachnie i ladnie wyglada na buzi.

Oceniam na 4.00

Uważam że ten kosmetyk jest naprawdę niezwykle praktyczny i godny polecenia, takie 2 in 1 daje naprawdę ładny efekt na buzi , lekko mieniący się, opalizujący kolor, świetny na lato.Jednak jak dla mnie ciut za ciężki.

wydainy

Aplikowany grubym pędzlem puder idealnie stapia się ze skórą, lekko ją przyciemnia. Dzięki niemu można efektownie wymodelować twarz, lśniące drobinki dodają skórze subtelnego połysku. Polecam.