Lirene, Krem tłusty odżywczo - detoksykujący

Lirene, Krem tłusty odżywczo - detoksykujący

Krem zawiera 5% witaminy E - optymalną ilość do uzyskania efektywnego zabezpieczenia skóry przed starzeniem się i szkodliwym wpływem środowiska. Połączenie wysokiej dawki witaminy E z witaminą F tworzy dobrze przyswajalny kompleks odżywczy regulujący gospodarkę wodno - tłuszczową skóry. Formuła kremu pozwala skórze na pełną regenerację oraz pozbycie się wolnych rodników i innych toksyn ze skóry. Łagodzi podrażnienia oraz opóźnia powstawanie zmarszczek.

Cena: 10,30 zł / 50 ml

bardzo lubię

Fakt, konsystencja gęsta, a nawet cokolwiek tępawa, ale biorąc pod uwagę, że jest to krem na noc zupełnie mi to nie przeszkadza. Sprawę rozprowadzania na skórze rozwiązałam w ten sposób, że porcję kremu "rozcieńczam" olejkiem migdałowym i ta mikstura rozprowadza się cudownie, skóra jest super nawilżona i natłuszczona, a rano czuję gładkość porównywalną z satyną. Warto kupić ten krem choćby wysokiej zawartości wit. E.

fatalne nakładanie

Nie polubiłam go. Mam ten krem w najnowszej wersji opakowania - takiej żółtej i muszę powiedzieć, że nie mogę się już doczekać, kiedy go wreszcie skończę i nie będę musiała go używać (mam oszczędna naturę i nie wyrzucam kremu, który nie robi mi wielkiej krzywdy zanim go nie skończę).
Mam do niego następujące zastrzeżenia:

PIERWSZY (WIELKI)MINUS - konsystencja kremu do popękanych pięt i fatalne nakładanie
Odniosłam wrażenie, że zamiast kremu do twarzy nakładam na twarz krem do popękanych pięt marki Sholl - wg mnie te dwa kremy o jakże różnym przeznaczeniu mają podobną konsystencję. Żeby rozsmarować krem trzeba się naprawdę napracować i usilnie rozcierać. Powoduje to oczywiście niepotrzebne naciąganie skóry i podrażnienie wrażliwej cery, co wg. mnie jest niedopuszczalne.

DRUGI MINUS - bardzo długie wchłanianie
Krem strasznie długo się wchłania - po nałożeniu twarz świeci się jak księżyc w pełni, co wygląda nieestetycznie. Jestem jednak skłonna go z tego rozgrzeszyć bo to krem tłusty. Nakładanie psuje jednak cały efekt.

TRZECI MINUS- gdzie to odżywianie?!
Krem nawilża, ale na pewno nie odżywia - lepiej pod tym względem sprawdza się AA Nano-Odżwywianie na noc, który jest w podobnej cenie.

CZWARTY MINUS - zapach
Słodki,coś jak landrynki - mi się nie podoba.

Jednym słowem - krem dla naprawdę wytrwałych osób.
Uważam, że za podobną cenę można spokojnie znaleźć coś innego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

rewelacja

Używałam go w zeszłym roku zimą na noc i musze powiedzieć, że to bardzo dobry krem. Trochę ma tępa konsystencję ale rano efekt jest powalający cera jest świetnie nawilżona, promienna, zero podrażnień.

depilacja ciąża

swietny

Mimo, ze to moj pierwszy tlusty krem i obawialam sie uczucia lepkosci i tlustego filmu, to krem ten zaskoczyl mnie wylacznie pozytywnie. Wprawdzie trzeba sie przyzwyczaic do malo przyjemnego uczucia przy nakladaniu specyfiku o konsystencji ciezkiej smietany, jednak to wrazenie szybko mija. Tym bardziej, ze podczas snu jest to malo istotne ;) Rano skora jest doskonale nawilzona, wypoczeta i wygladzona. Znikaja wszelkie podraznienia i twarz wyglada promiennie!