Make Up Academy, Blusher (Róż do policzków) (nowa wersja))

Make Up Academy, Blusher (Róż do policzków) (nowa wersja))

Pojemność 2,4 ml

Dzięki nowym, oszałamiającym różom do policzków Make Up Academy bez trudu podkreślisz swoje piękno i dopełnisz makijaż.Produkt dostępny w 6 nowych odcieniach: Lolly, Bon Bon, Cupcake, Bubblegum, Marshmallow, Candyfloss.

kiepski róż

spodobał mi się kolor i cena
poleciła mi to Pani w drogerii Natura
opakowanie fatalne
nie trwały
bardzo pyli tylko kolor ładny
taki jaki był mi potrzebny
mat co jest rzadkością

Genialny

Jest to świetny, trwały róż w bardzo niskiej cenie. Nie robi plam, utrzymuje się przez cały dzień. Jest bardzo dobrze napigmentowany, więc trzeba nakładać delikatnie (najlepiej pędzelkiem wachlarzowym), ale ładnie rozprowadza się na policzkach, jest aksamitny, dobrze się rozciera.

Mam dwa odcienie: Bon Bon oraz Candyfloss. Oba widoczne na zdjęciu , dla porównania wraz z różem Yves Rocher w odcieniu Średnia Brzoskwinia (na górze).
Oba kolory wyglądają bardzo naturalnie, z tym, że Bon Bon (po lewej) ma cieplejsze nuty, fajnie ożywia i nadaje lekko opalony koloryt, dla bardzo bladych osób może być ciut za intensywny. Z kolei Candyfloss (po prawej) to chłodny, słodki róż nadający policzkom dziecięcą, różaną świeżość. W odróżnieniu od Bon Bon ma on mikroskopijne drobinki, które jednak nie są widoczne na twarzy, lecz mają na celu subtelne rozświetlenie - ten odcień jest bardzo odmładzający i moim zdaniem powinien pasować każdemu.

Podsumowując: Jestem bardzo zadowolona z tego różu, jego odcieni, konsystencji i trwałości. Warto wypróbować!

Ukochany róż!

Odkryłam go w sumie przez przypadek, gdy mój róż rozpadł się na mak i ciężko było go uratować i w sumie teraz się cieszę, bo odkryłam ten róż i to jeszcze za grosze na promocji. Nie miałam nigdy lepszego w formie prasowanej :) Jest genialny, ma bardzo fajne odcienie, raczej nie można sobie zrobić nim krzywdy, po warunkiem, że nie nabieramy go tonę. Bardzo ładnie wygląda na policzkach.

Małe tanie cudeńko!

Produkt z tych, które kupiłam przy okazji ze stwierdzeniem: A co mi tam! Kosztował 5 zł i nie pokładałam w nim zbyt wielkich nadziei, jednak bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ma świetną pigmentację i piękny kolor. Mam odcień Marshmallow - bardzo ożywia twarz. Trzeba nakładać go ostrożnie, bo jest naprawdę mocno napigmentowany. Jest też długotrwały i nie blednie w ciągu dnia. Trochę pyli się przy nabieraniu. Bardzo polecam!

bardzo dobre

Mega tanie, dobrze napigmentowane, kilka kolorów do wyboru, ciężko zrobić sobie nimi krzywdę, nie zapychają. Jedynym minusem może być opakowanie, którego zamknięcie nie jest najtrwalsze ale nie wypada też najgorzej. Regularnie używam dwóch różnych odcieni na zmianę, a końca dalej nie widać !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania 2 opakowań

Miłe zaskoczenie

Okazuje się, że marce Make Up Academy po raz kolejny udaje się pogodzić dobrą jakość proponowanego przez siebie produktu z przystępną ceną, co każe mi przypuszczać, że jeszcze bliżej zapoznam się z jej ofertą. Tymczasem przejdę do omawianego różu, który nabyłam około 1,5 miesiąca temu, postawiwszy na odcień \'Bon Bon\'. Na mojej skórze daje on efekt zdrowego, naturalnego rumieńca.
Produkt nie zapchał mojej skóry i nie spowodował wysypu niespodzianek, a jego trwałość również cieszy, bo właściwie nie czuję potrzeby nanoszenia poprawek w makijażu przez cały dzień. Róż daje subtelny efekt, dobrze współpracuje z podkładem i łatwo jest go stopniować, więc nie muszę się obawiać teatralnego efektu. Uzyskany rezultat sprawia wrażenie \'make up - no make up\', który bardzo lubię i preferuję na co dzień. Podoba mi się w nim również to, że gdy znika z buzi, dzieje się to bardzo dyskretnie i równomiernie. Dostrzegam to po upływie wielu godzin i wygląda to tak, jakbym po prostu zbladła. Nie zdradzają mnie żadne smugi, czy nieestetyczne plamy. Róż po prostu niepostrzeżenie ulatnia się z moich policzków i tylko ode mnie zależy, czy jeszcze trochę się nim "przyrumienię", czy nie.
Jak nadmieniłam na wstępie, jego przystępna cena pozwala bez wyrzutów sumienia wrzucić go do koszyka zatem chociaż pierwszy egzemplarz będzie mi służył jeszcze przez kilka miesięcy, wkrótce zaopatrzę się w jeszcze jeden odcień:) (Być może pudrowo-różowy, za sprawą którego wyczaruję sobie makijaż w stylu baby doll:)
Niestety, jest jeden mankament tego produktu, a mianowicie opakowanie. Jego zatrzask na początku użytkowania był tak ciasny, że niepodobna było poradzić sobie z nim gołą ręką. W każdym razie zanim opatentowałam podważanie wieczka pęsetą, moje paznokcie mocno ucierpiały podczas prób otwierania różu:/ Na szczęście po kilku użyciach zatrzask wyrobił się na tyle, że nie stawia już żadnego oporu. Nie mniej jednak producent powinien poprawić ten detal, by zwiększyć funkcjonalność i poręczność opakowania.
Ostatecznie zakup różu Make Up Academy uważam jednak za udany i przyznaję mu 4 gwiazdki.
Warto spróbować, być może i Wam przypadnie do gustu.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1w użyciu