Lirene, Półtłusty krem ochronno - wzmacniający

Lirene, Półtłusty krem ochronno - wzmacniający

Krem zawiera dobrze przyswajalne lipidy sojowe oraz substancje wpływające na odtworzenie naturalnej bariery ochronnej skóry i długotrwale zatrzymujące wilgoć wewnątrz naskórka. Zawiera naturalny filtr UV oraz olejowy wyciąg z kwiatu arniki o działaniu łagodzącym podrażnienia skóry. Działa natłuszczająco, nawilżająco i wygładzająco. Pielęgnowana nim skóra staje się gładka i elastyczna.

Cena: 11 zł / 50 ml

to jest to!

Nareszcie znalazłam krem, który uporał się z moją suchą skórą.
+doskonale nawilża wrażliwą skórę (efekty nawilżenia zauważyłam już po 3 dniach!)
+nie uczula alergików
+przy regularnym stosowaniu intensywnie nawilżył, wygładził i ujędrnił moją skórę
+bardzo wydajny
+ładnie pachnie
+fajna konsystencja (odpowiednia na noc)
+przystępna cena
Reasumując warto się zaopatrzyć w krem lirene:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

na zimę

idealny na zimę, nie wchłania się do końca - pozostawia warstwę ochronną na twarzy, skóra jest bardzo dobrze natłuszczona, no i ma trochę ;) filtrów (mógłby mieć więcej:D)

Używam tego produktu od:4 lat

zadowolona baaardzo

Jestem alergiczką, , więc bardzo ostroznie podchodzę do kremów. nieodpowiedni wysusza, podrażnia .....
więc bardzo ostrożnie podeszłam do tego specyfiku. i jak na razie , a uzywam go od miesiaca jestem bardzo zadowolona. żadnych podrażnień, skóra bardzo pięknie wchłania ten krem, jest wg mnie jasniejsza, zdrowsza. Używam go tylko rano , i mam wrażenie że skóra jest po nim jak po jakimś zastrzyku energetycznym. no i ta cena...ja zapłacilam za niego 9,99.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Manicure - marynarskie paski

super!!

super krem na dzień i szczególnie na zimę jest super dobrze chroni przed mrozem pozostawia tłustą warstewkę na twarzy ale ja osobiście lubię kremy półtłuste, ma fajne składniki które chronią naczynka krwionośne, super cena i zapach gorąco polecam !!!

Używam tego produktu od:miesiąca

na zimę :)

Nie lubię ani tłustych kremów, ani póltłustych. Przyszła zima, a z nią mrozy, wiec jednak musiałam sobie jakiś sprawić. Postanowiłam zaufać polskiej firmie Eris i jestem zadowolona

Krem jest bardzo dobry. Świetnie chroni przed mrozem, niską temperaturą, i wiatrem. Nie zapchał mi porów. Tani. Poza tym wydajny, łatwo się wchłania, z tym że na poczatku zostawia tłusty fiml, ktory jednak znika po około 5 minutach. Nie podrażnił mi skóry. Odejmuję 1* za brak skutecznych filtrów UV :(

dobry na zime

Dobry krem do stosowania w zimie. Chroni buzie przed mrozem i wiatrem, dobrze nawilża. Pozostawia lekki film na twarzy, dobry jako podkład pod makijaż, szybko sie wchłania i buzia sie po nim nie swieci. polecam!

pielęgnacja z plusem

Przestałam oczekiwać cudów od kremów i wróciłam "do źródeł" ;) Klasyka erisa, solidny kremik do codziennej pielęgnacji cery ze skłonnościami do suchej. W pierwszej chwili wydaje się tłuściochem ale po 5 min moja cera całkiem dobrze go wchłania. Stosuję głównie by ochronić naczynkowy nos i policzki.
Daje efekt uelastycznienia skóry, przy dotyku lekko czuć go na twarzy ale mi to akurat odpowiada, nie przepadam gdy krem wsiąka w skóre, tak, że nic po nim nie zostaje. świetny na noc, a w sezonie jesienno-zimowym stosuję go również na dzień.

nalezy do czołówki

krem jak obiecuja producenci jest naprawde ochronny ,szczególnie na okres jesienno-zimowy ,moja skóra czuje sie jak pod kołderka, z nałożeniem makijazu nalezy trochę odczekac do wchłoniecia , świetnie wzmacnia skórę która staje się bardziej jędrna, elastyczna ,lepiej odżywiona ,nabiera ładnego kolorytu ,jest zdrowsza.
swietnie sprawdza sie na dzien jak i na noc.