Miss Sporty, Candy Shine, Top Coat (Brokatowy lakier nawierzchniowy)

Miss Sporty, Candy Shine, Top Coat (Brokatowy lakier nawierzchniowy)

Nowa gama top coatów Miss Sporty to prawdziwa gorączka słodkości. Efektowny, brokatowy lakier pozwoli perfekcyjnie wyróżnić się z tłumu.
Dostępny w 3 odcieniach:
001 - Jelled Lime Fruit
002 - Pink Marshmallow
003 - Pop Rocks

Lubię go !

Posiadam dwie wersje tego lakieru 002 (róż) i 003(różowo- złoto- czarny). Mnie efekt na paznokciach bardzo się podoba. Zazwyczaj pierwszą warstwę maluję jasnym lakierem potem nakładam Top Coat. Lakier nie odpryskuje, trzyma mi się kilka dni.

Mieszane uczucia...

Mam numer 003. Szczerze mówiąc gdy brałam go z półki to byłam pewna, że jest to lekko beżowy lakier z tymi drobinkami, a nie bezbarwny. No cóż, za głupotę się płaci. Racją jest, że lakier ciężko się nakłada, by drobinek było dużo na paznokciu, trzeba nałożyć ze 2-3 warstwy, oczywiście przedtem malując pazura innym kolorem. Całość? Hmm, powiedziałabym, że lekko tandetna, kiczowata. Takim lakierem można pomalować paznokcie małej dziewczynce, by cieszyła się, że ma pierwszy raz w życiu lakier na paznokciach i będzie jedyna taka na balu w przedszkolu. Nie wiem co o nim myśleć.

Ok

Lakier nawierzchniowy od Miss Sporty przedłuża trwałość lakieru i ładnie nabłyszcza paznokcie. Minusem jest mała ilość drobinek zatopionych w lakierze. Aby było ich wystarczająco dużo, nakładam 2-3 warstwy. Pod koniec buteleczki trudno wydobyć z niej lakier.

Porażka

Lakier niby ładny, na paznokciach wygląda ślicznie, ale na innym lakierze, nie schnie. Nie można go zmyć i trzeba zeskrobywać z wierzchnią płytką paznokcia. Tragedia.

Cudowne połączenie kolorów i kształtów! Odcień 003 - Pop Rocks

Lubię efekt jaki dają lakiery z konfetti, ale niestety większość z nich mi się nie podoba ;p Albo połączenie kolorystyczne mi nie odpowiada, albo kształty konfetti. W tym zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Nieregularne złote kształty, czarne i blado-różowe sześciany, czerwona trawka i gdzieniegdzie malutkie białe drobinki. Chyba nigdy nie widziałam równie pięknego lakieru.
Maluję nim głównie po białym lub czarnym lakierze- tworzą razem cudowne połączenie. Konfetti mogłoby być więcej. Dopiero 2-3 warstwy dają efekt który mnie zadowala. Jest to chyba jedyna wada tego lakieru.

Pędzelek jest spłaszczony, ale niezbyt szeroki. Mi odpowiada. Konsystencja jest w sam raz, jak na razie nie zgluciał w opakowaniu. Nie wpływa na tempo schnięcia lakieru.

Dodaję zdjęcia jak lakier wygląda w akcji na:
beżowym lakierze (3 warstwy Candy Shine)
czarnym lakierze pokrtytm matowym topem (1 warstwa Candy Shine)
białym lakierze pokrytym matowym topem (1 warstwa Candy Shine)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3 pierwszej buteleczki

Przedłuża trwałość lakieru

Mam kolor zielony 001. Drobinek jest ciut mało, ale i tak dają fajny efekt. Stosuję go na kolorowy lakier i zauważyłam, że skutecznie przedłuża jego trwałość. Stosowany solo trzyma się już jakby krócej. Niestety fatalnie cięzko się go zmywa, drobinki jakby wżerają się w paznokcie i trzeba je zeskrobywać! I to pomimo dwóch warstw lakieru pod spodem...
Nie jest to produkt idealny, ale i tak daję mu 3,5 gwiazdki, bo miło wygląda i zabezpiecza lakier :)

Ilość zużytych opakowań: 1 do połowy