Eveline, Laser Precision, Liftingujący krem pod oczy

Eveline, Laser Precision, Liftingujący krem pod oczy

Sprawdź ceny produktu

Laser Precision to rewolucyjny program przeciwzmarszczkowy opracowany przez ekspertów laboratoriów Eveline Cosmetics, który łączy skuteczność zaawansowanych składników aktywnych z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i medycyny estetycznej. Innowacyjne formuły zapewniają spektakularny efekt odmładzający porównywalny do profesjonalnego zabiegu z użyciem lasera.
Polecany po 50 r.ż.

Zadowalający

Jestem osobą, która ma 30 lat. Z reguły nie patrzę na przeznaczenie wiekowe kosmetyków i używam tego, co ma dość dobry skład, ma pomagać w walce z drobnymi zmarszczkami lub po prostu czegoś co jest hitem KWC. Pewnego dnia będąc na zakupach w którymś z hipermarketów zauważyłam ten kremik. Akurat dobrze się złożyło, bo nie miałam żadnego w zapasie a obecny już był prawie zużyty. Miałam na uwadze to, że 3 lata temu dostałam na Gwiazdkę inny krem pod oczy z Eveline i był rewelacyjny i sięgnęłam też po ten. Kosztował mnie jakieś 18 - 20 zł. Dziś mija prawie dwa miesiące mojego użytkowania tego kremu i mogę stwierdzić, że jest całkiem niezły. O dziwo, bo Eveline ma w swojej ofercie naprawdę niewielką garstkę produktów, które mi służą.
Przechodząc do sedna, kremik zapakowany jest w kartonowe pudełko oraz młą poręczną tubkę zakończoną dzióbkiem ułatwiającym aplikację. To ważna cecha, bo znam kilka kremów, które go nie posiadają. Jego konsystencja jest lekka, można powiedzieć, że jakby rzadka, ale jednocześnie zbita i nie ucieka bądź nie spływa. O ile to ważne to mogę powiedzieć, że ładnie i delikatnie pachnie. Jest również wydajnym produktem - 2 miesiące używania a ja go mam tyle, że z pewnością jeszcze miesiąc albo i więcej go będę używać. Co do działania: u mnie mocna 4. Krem ładnie nawilża okolice oczu, nie tworzy tłustej i lepkiej warstwy. Dosyć szybko się wchłania i z reguły nie podrażnia oczu, ale kiedy przypadkowo dwa czy trzy razy dostał mi się do oka bardzo piekło. Jako takiego działania na zmarszczki nie zauważyłam - ani ich nie wygładził, ani też nie pogłębił.
Jako krem pod oczy tak, jako sprzymierzeniec do walki z niewielkimi zmarszczkami nie do końca

super

W sumie kupiła go sobie moja mama,ale podrażniał jej oczy,więc przechwyciłam go ja.U mnie nie ma z tym problemu.

Mimo,że mam 19 lat,to jakiś czas temu zauważyłam pod oczami nieciekawe zmarszczki mimiczne,które się całkiem widocznie odznaczały.Nie wiem czy moja skóra się już starzeje,czy wystąpiły z innej przyczyny,ale są.

*Produkt znajduje się w wygodnej tubce,która ładnie się prezentuje i nie przewraca się.

* Ma rzadką,lekką konsystencję,taką jakby krem-żel.Bardzo dobrze nawilża okolice oczu,chociaż u mnie z suchą skórą w tym obszarze nie ma problemu.Mam też wrażenie,że jakby lekko natłuszcza,bo skóra jest w dotyku jak po użyciu olejku (wchłoniętego już,bo nie jest tłusta).W każdym bądź razie szybko się wchłania i korektor nie waży się na nim.

* Producent zapewnia redukcję opuchlizny i zmiejszenie cieni pod oczami- problemu z opuchlizną nie mam,ale cienie to moja zmora.Przed tym kremem używałam inny z Eveline też właśnie na cienie i on je zmiejszył.Odkąd używam tego,to nie zauważyłam by cienie się jeszcze bardziej zmniejszyły,ale nie są takie jak wcześniej.

*Po miesiącu używania rano i wieczorem zauważyłam,że zmarszczki mimiczne pod oczami się lekko wygładziły i już się tak nie odznaczają.

*Nie robi efektu mgły,a noszę soczewki,więc ważne dla mnie jest to by takiego czegoś nie robił.

Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona.

Dodaję zdjecie składu i konsystencji.

Używam tego produktu od: 1,5 mies.