Wibo, Hello Summer, Lakier do paznokci

Wibo, Hello Summer, Lakier do paznokci

Pojemność 8,5 ml

Kolekcja 10 lakierów do paznokci w letniej kolorystyce. Nowa formuła pozwala na uzyskanie efektu błyszczących i perfekcyjnych paznokci już po jednej aplikacji. Lakiery charakteryzują się również doskonałą trwałością a perfekcyjnie wyprofilowany pędzelek gwarantuje idealne krycie. Bogata kolorystyka z pewnością doskonale dopasuje się do każdej modnej stylizacji.

Neutralny

Lakiery WIBO mają piękne odcienie w dobrej cenie - ale niestety nie są zbyt trwałe. Maksymalny czas trwałości nałożonego lakieru u mnie to 2 dni. Dlatego używam ich wyłącznie okazjonalnie, a szkoda bo mają śliczne kolory i łatwą aplikację. Dostępne w Rossmannie w dobrej cenie, na promocji wręcz za grosze. Jednak do trwałego manicure nie polecam.

jest ok

Lakiery Wibo są tanie, łatwo dostępne, a przy tym ich jakość jest nienajgorsza, dlatego, gdy potrzebuję "normalnych" lakierów, w momentach przerw od hybryd, sięgam po Ingrid albo Wibo. Seria hello summer oferowała super wakacyjne kolory, miałam turkusowy, intensywny róż i kolor ze zdjęcia głównego. Wszystkie kolory zachowywały się na paznokciach tak samo. Wystarczyła jedna warstwa, żeby pokryć paznokieć, nie było prześwitów. Dobrze sprawdzały się zarówno na płytce panzokcia, jak również na warstwie odżywki ochronnej. Lakier wysycha szybko, a dzięki jednej warstwie ograniczałam czas manicuru do minimum. Niestety trwałość jak to przy tego typu produktach nie jest powalająca i przy codziennych pracach domowych czy kąpielach, szczególnie na wakacjach, odpryski pojawiały się po 2-3 dniach, ale kolejne warstwy łatwo je zakrywały. Sam lakier oceniam na 4,5, jednak odejmuję jeszcze pół gwiazdki za to, że bardzo szybko zgęstniał w buteleczce i niestety niedługo po wakacjach musiałam wyrzucić lakiery. Mimo to za tę cenę warto wyposażyć się w jakiś wakacyjny kolorek.

Dobrze że tani

Lubie kosmetyki tej firmy, są dobre i tanie. Ze wszystkich lakierów jakie widziałam ten kolor mi się najbardziej podobał-ten co na obrazku kosmetyku(brzoskiwiniowy) dlatego chciałam go kupiś. Wziełam go i poszłam migiem do kasy. W domu szybko wziełam się za malowanie paznokci a tu niespodzianka-
Słabo kryje
Kiepskie opakowanie
Zbyt wodnisty
Długo wysycha

Jeśli chodzi o trwałość na drugi dzień robią się już odpryski.

Napewno go już nie kupie, są tańcze a lepsze. Dałam mu kilka szans no ale malowanie nim mi nie idzie.

Letni niezbędnik

W swojej kolekcji posiadam naprawdę wiele lakierów, z czego niemal połowę zajmują produkty Wibo. Cóż mogę powiedzieć - po prostu mam do jej marki spory sentyment. Szeroka gama kolorystyczna, dobrej jakości kosmetyki, przystępna cena - czego chcieć więcej? :D Uzasadniony był więc zakup lakierów z serii Hello Summer. Posiadam dwie sztuki:
* 7 - limonka z maleńkimi drobinkami, zauważalnymi pod światło,
* 1 - brzoskwiniowy.

PLUSY:
+ OPAKOWANIE: Typowe dla Wibo, prostokątne, z fajnym pędzelkiem, który nabiera odpowiednią ilość produktu. Zawiera 8,5 ml lakieru, czyli powiedzmy średnią, ale wystarczającą pojemność.
+ KRYCIE: Całkiem dobre, spokojnie wystarczą dwie warstwy dla uzyskania ładnego manicure. Lakier nie smuży, nie pozostawia prześwitów, a do tego dość dobrze schnie.
+ TRWAŁOŚĆ: Na odżywce i pod topem u mnie trzyma się bez problemów ok. 3 dni. I w sumie taka trwałość mnie zadowala, bo lubię dwa razy w tygodniu zmienić kolor, który mi się znudził.
+ OGÓLNE DZIAŁANIE: Nie pogarsza kondycji paznokcia, dość łatwo się zmywa, w miarę szybko schnie. Ja stosuję z topem Sally Hansen Insta Dri, który zdecydowanie przedłuża jego żywotność.
+ SZEROKA GAMA KOLORÓW: Mamy do dyspozycji sporo fajnych letnich odcieni, które świetnie podkreślają letnią opaleniznę, zarówno z drobinkami, jak i bez - dla każdego coś fajnego :)
+ CENA: Około 6 zł za lakier niezłej jakości to całkiem dobra propozycja. Dodatkowo często można go dostać na różnych promocjach, za przysłowiowe grosze.
+ DOSTĘPNOŚĆ: Do dostania w każdym Rossmannie i zapewne wielu innych drogeriach.

Minusów w zasadzie nie zauważyłam. Polecam te lakiery, są naprawdę fajnym preparatem w korzystnej cenie. Warto je mieć w swojej letniej kosmetyczce :)

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: Dwa

średni

Moja przygoda z lakierami Wibo zaczęła się rok temu. Mam kilka lakierów z różnych serii i jestem bardzo zadowolona. Myślałam że i tym razem będzie tak samo....ale

Plusy:
-naprawdę piękne letnie kolory
-na moich paznokciach dosyć szybko schnie (z reguły nie mam dużo czasu więc jest to dla mnie ważne)
-cena

Minusy:
-niestety pozostawia smugi które nie są dla mnie do przejścia
mam dwa odcienie nr 2, morelowy róż i 10 błękit.
co do błękitu przy drugiej warstwie nie jest w sumie najgorzej. Róż jednak jest okropny w malowaniu
-trwałość

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 różnych kolorów

Błękit nieba

Mam jak na razie jeden lakier z tej serii - błękitny.
Kojarzy mi się z błękitem letniego nieba.
Nie mam do lakieru większych zastrzeżeń.
Jest tani, ma całkiem wygodny aplikator.
Kolor jest ładny, żywy, dobrze kryjący.
Trwałość jest przeciętna, a pędzelek mógłby był odrobinę szerszy.

nie

To chyba najgorszy lakier jaki miałam. Jedynym plusem jest kolor. Jest naprawdę bardzo ładny. Więcej pozytywów nie ma. Strasznie długo schnie. Wieczorem wydawał się zaschnięty. Rano okazało się, że nie był, do tego schodził płatami. Nawet niewygórowana cena przy takiej strasznej jakości jest minusem. Jestem zawiedziona, bo kolory są śliczne.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Beznadziejny

Niestety, nie sprawdza się na moich paznokciach. Kolor śliczny, ale jakość lakieru jak dla mnie beznadziejna.

+cena
+kolor

-długo schnie(ok.6 godzin!, a czasem nawet i po tych 6 godzinach uda się zadrapać ;/)
-szybko odpryskuje
-brzydko pęka po jednym dniu

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Idealny przyjaciel na lato!

Posiadam kolor nr 10.

+ niska cena
+ atrakcyjne kolory
+ latwa aplikacja
+ szybko schnie

- pierwsza warstwa pozostawia smugi
- potrzebne sa dwie warstwy

Jest to lakier idealny dla osob ktore lubia czesto zmieniac kolory paznokci gdyz bez poprawek utrzymuje sie 2-3 dni . Dla mnie to nie jest wada.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo miłe zaskoczenie

Kupiłam bez przekonania, bo szukałam czegoś błękitnego i wpadł mi oto w ręce tani Wibo nr 9.
+ kolor dużo ładniejszy niż w buteleczce, śliczny, rzucający się w oczy, ale nie kiczowaty, błękit
+ wraz z topem żelowym wygląda jak hybryda
+ tani

- wytrzymał u mnie max 2 dni, jednak mam rozdwajające się paznokcie i możliwe, że na zdrowych byłby dużo dłużej, ale póki co nie mam jak sprawdzić ;)
- wodnista konsystencja, przy jednej warstwie smuży i prześwituje, lakier jakby się przesuwa z jednego miejsca na drugie. Przy drugiej, dość obfitej na szczęście już pełne krycie. Jednak schnie przez to długo.
- bąbelkuje lekko

Ląduje w moich ulubieńcach lakierowych, ale tylko ze względu na odcień ;)

Piekne kolory na lato !!!

Jestem szczęśliwa posiadaczka trzech odcieni z tej serii i jestem bardzo zadowolona. Piekne kolory, niska cena i wygodna aplikacja to jest to. Wielkim plusem jest płaski pedzelek i bardzo dobra ( ani za rzadka ani za gesta) konsystencja. Lakier utrzymuje się ok 3 dni czyli srednia krajowa :) W tym czasie nie odpryskuje ani nie sciera sie i szybko schnie. Uwielbiam lakiery Wibo no i teraz tez sie nie zawiodłam . W planach zakup nastepnego kolorku :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

bardzo dobry

Kiedyś pare lat temu lakiery Wibo omijałam szerokim łukiem gdyż były naprawdę kiepskiej jakości/ Na szczecie firma poszła po rozum do głowy i teraz lakiery są ich wizytówką. Świetny pędzelek, idealna konsystencja, bardzo dobre krycie. Mam piękny lazurowo niebiski odcień lśni i nie ściera się do 3 dni. A zapłaciłam grosze. Z czystym sercem polecam