Lirene, Krem przeciwzmarszczkowy

Lirene, Krem przeciwzmarszczkowy

Krem zawiera naturalne białka pochodzenia roślinno- morskiego: elastynę i kolagen, wpływające na utrzymanie sprężystości, elastyczności i właściwego stopnia odżywienia skóry. Wzbogacony jest kompleksem witamin poprawiających odporność i nawilżenie skóry. Krem wyraźnie wygładza istniejące zmarszczki i opóźnia proces powstawania nowych likwidując oznaki wiotczenia i starzenia skóry. Zawiera filtry UV.

Koszszszmarrr!!!

Koszmarny.
Nie daje żadnego efektu, poza paskudną tłustą warstwą. Nie nawilża, nawet nie natłuszcza, poprostu nic nie robi.
Do tego dostałam koszmarnego uczulenia - twarz jak poparzona, grudki pod oczami. Nigdy więcej.

Świetny!

Do pewnego momentu używałam tylko kremów do cery mieszanej, lekko nawilżających. Nie byłam zachwycona stanem mojej skóry. Przeczytałam razu pewnego, że skóra z tentencją do przetłuszczania również może być odwodniona i że akcję przeciwzmarszczkową można rozpocząć już bardzo wcześnie (zastanawiałam się czy to aby nie za wcześnie). Kupiłam w.w. krem i już na drugi dzień gołym okiem widać było rezultaty! Skóra nawilżona, jędrna, gładka (poznikały mi - może nie od razu po pierwszym użyciu- drobne grudki, skóra nie łuszczy się). Używam tylko na noc, bo na dzień dla mnie trochę za ciężki, ale uważam, że z odwodnioną skórą robi cuda! Najlepiej to widać jak po jakiejś przerwie na inny specyfik wrócę do niego. Skóra promienieje!

wreszcie znalazłam

Boski . Nawilza, uelastycznia, poi poi poi moją skórę. Pierwszy krem po który moja skóra jast nawilzona. Rano czuję że mam delikatną i elastyczną skórę a nie papierowa maskę. Nawet nie przeszkadza mi że lekko szczypią oczy( w pierwszym tygodniu używania). Nie zatyka porów.
Działanie przeciwzmarszczkowe : po pierwszym opakowaniu trudno stwierdzić ale chyba te wokól oczu trochę spłycił. Na noc uzywam tego kremu a na dzień ultranawilzającej kremo - emulsji z tej samej serii. Oba kremy bardzo polecam.