Becca Cosmetics, Ultimate Coverage Concealing Creme (Kremowy korektor pod oczy)

Becca Cosmetics, Ultimate Coverage Concealing Creme (Kremowy korektor pod oczy)

Pojemność 4,5 ml

Lekki, kremowy i mocno kryjący korektor pod oczy i na niedoskonałości twarzy. Mocno kryje nie wysuszając skóry i nie wchodząc w załamania dzięki kremowej konsystencji.

kryjące
w kremie

Dobry, ale nie ideał

Korektor w formie kremowej pasty w eleganckim szklanym słoiczku, który zdecydowanie uprzyjemnia używanie - jeśli zwracacie na to uwagę;)

Produkt jest bardzo mocno napigmentowany, ale podłoże jest na tyle kremowo-tłuste, żeby nie wysuszać skóry pod oczami tępą pastą. Można tę konsystencję porównać do podkładów kompaktowych z wysokim filtrem.
Krycie jest bardzo mocne. Niewielka ilość produktu pokrywa nam całą okolicę oka, a cieniutka warstwa naprawdę wystarcza. Zbyt dużo produktu będzie się zbierać w załamaniach (jak z każdym produktem).

Produkt najlepiej nakłada się palcami - nadmiar można zdjąć gąbeczką. Ten sposób nakładania jest łatwy i szybki - równomiernie rozprowadza korektor, bez gimnastykowania się pędzelkiem, bez smużenia. Kiedy zapomnicie kremu pod oko - ten korektor też rozprowadzi się ładnie, ale nie gwarantuję dobrej kondycji skóry po kilku takich razach;)

Idealnie wyrównuje koloryt na powiece, dlatego służy mi w dużej mierze jako baza pod cienie, albo po prostu codzienne zakrycie żyłek i zasinień. Sprawdza się w tej roli bardzo dobrze - nawet chyba lepiej na powiece niż pod okiem.

Zostawia delikatnie rozświetlone, mokre wykończenie, ale nie jest to efekt drobinek, czy rozświetlacza. Po prostu nie zastyga do matu, pozostawia lekko klejącą warstwę - dzięki czemu dobrze utrzymuje puder lub cienie.
Przyjmie taki puder, jakim go potraktujecie - jeśli chcecie matowy - będzie matowy. Jeśli chcecie rozświetlający - bardzo dobrze "chwyci" błysk.

Do korekcji punktów na twarzy jest jednak zbyt tłusty. Ta cecha, która chroni skórę pod okiem nie jest zbyt pożądana na cerze mieszanej lub tłustej.

Produkt przez swoją pigmentację jest bardzo wydajny. Nie wiem czy do niego wrócę - aż tak mnie nie powalił, ale zanim skończę ten słoiczek na pewno minie jeszcze kilka miesięcy.

Bardzo duże rozczarowanie

Skuszona pochlebnymi opiniami postanowiłam zakupić produkt. Korektor mam bardzo fajną kremową konsystencję, fajnie nawilża ale jeśli chodzi o krycie to jest bardzo kiepski, żeby zakryć moje cienie ( nie są tak bardzo widoczne ) musiałam nałożyć bardzo grubą warstwę korektora co wygląda niestatycznie. Za tą cenę oczekiwałam lepszego produktu.